Косів: форум міста та району
15:53, 28 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: [1] |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Як молодь відзначає Шевченківські дні?  (Прочитано 21161 раз)
Mercedes
Відвідувач


Репутація: 5
Offline

Повідомлень: 52


« : 19:04, 07 Березня 2009 »


Колись наші діди та прадіди проводили Шевченківські вечори, збираючись в когось дома. Читали вірші, співали пісні, провадили бесіди. Все то були часи, як знаємо, не легкі в історії України, тому здебільшого заходи ці були таємними. Але дух вирував і поезія Великого Кобзаря жила.
Як тепер молодь згадує про Т.Г.Шевченка і хто для неї нині він?
IVP
Ст. модератор


Репутація: 58
Offline

Повідомлень: 1987

Moskalowka


« Відповідь #1 : 21:43, 07 Березня 2009 »

якшо подумати, то просто вірші, які потрібно вчити у школі тай всьо ))
Dana Eco-Kosiv
Абориген


Репутація: 43
Offline

Повідомлень: 1898
Awards: KosivArt Ракета 2010

Життя іде,і все без коректур...


« Відповідь #2 : 19:30, 12 Березня 2009 »

в моєму вузі це одне з найпочесніших святкувань!
Молодь збирається в концертному залі:поезія,народні танці,співи(останнє найбільше подобається).Все в нашому національному українському стилі.Дух підносить дуууже.Після таких вечорів впевнена, що в нас є майбутнє!

Time is not on your side.
Marinka
Ст. модератор


Репутація: 85
Offline

Повідомлень: 1409
Awards: KosivArt Язва форуму 2010

Язва форуму:)


« Відповідь #3 : 13:11, 13 Березня 2009 »

в моєму вузі це одне з найпочесніших святкувань!
Молодь збирається в концертному залі:поезія,народні танці,співи(останнє найбільше подобається).Все в нашому національному українському стилі.Дух підносить дуууже.Після таких вечорів впевнена, що в нас є майбутнє!
А ти випадково не в Могилянці навчаєшся?Huh???

Життя – то трояка ружа...
Marinka
Ст. модератор


Репутація: 85
Offline

Повідомлень: 1409
Awards: KosivArt Язва форуму 2010

Язва форуму:)


« Відповідь #4 : 13:30, 13 Березня 2009 »

Як відзначає??? Та ніяк, а як треба? Колись на зорі зародження української незалежності святкування Шевченківських днів це було щось з роду екстріму. Бо вже ніби і свободою пахло, але ще не можна було дуже показувати свою любов до національного. То 9-10 березня влаштовувалися концерти, зустрічі і т.д. А зараз...
Всім і так не солодко щоби насолоджуватися поезією в якій когось в кондали, когось топлять а когось в казематі тримають.... Не можу сказати що поезія Шевченка оптимістична... Думаю знати Шевченка треба, навіть на пам`ять дещо з його поезії... А все інше то вже на любителя. Скажу чесно, мене його поезія абсолюно не захоплює... (зараз мене закидають віртуальними гнилими помідорами wink3 )
Ми і так любимо себе жаліти і казати які ми несчасні і знедолені, як всі нас гноблять. І кохаємося у своїх бідах і проблемах. Шукаємо в історії докази несправедливості,  щоби хоч якось оправдати свою лінь і не здатність змінити негативну ситуацію. Ми    лише можемо сидіти на припічку охаючи-ахаючи і казати, "а от колись....", і чекати Іллю Муромця який прийде, всіх злих поб`є, а добрих підніме на пядестал... Ми народ рабів, а не хазяїв. Завжди чекаємо від когось допомоги і ховаємо голови в пісок при найменшій проблемі.... Отаке.  Шось мене понесло....... wink3

Життя – то трояка ружа...
odnosel4anka
Абориген


Репутація: 54
Offline

Повідомлень: 938
Awards: KosivArt Аватар 2010

:)


« Відповідь #5 : 13:43, 13 Березня 2009 »

народ, а я своїх діток зі школи (тобто учнів) повезла на брейн-ринг "Знавці творчості Шевченка" в смт Ябрунів, ми зайняли перше місце.   

"Своїм терпінням ми можемо досягти більше ніж силою" wink3
Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #6 : 18:42, 13 Березня 2009 »

Вітаю!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ))) А я коли вже не вчуся в вузі (на стаціонарі) і в школі (тим більше), то ніяк не відчула Шевченківських днів.  Sad
Dana Eco-Kosiv
Абориген


Репутація: 43
Offline

Повідомлень: 1898
Awards: KosivArt Ракета 2010

Життя іде,і все без коректур...


« Відповідь #7 : 18:47, 13 Березня 2009 »

приєднуюсь до вітання!Здивована,що є такі ігри, присвячені творчості Шевченка!!!Які класи учнів?


Time is not on your side.
Dana Eco-Kosiv
Абориген


Репутація: 43
Offline

Повідомлень: 1898
Awards: KosivArt Ракета 2010

Життя іде,і все без коректур...


« Відповідь #8 : 18:51, 13 Березня 2009 »

Києво-Могилянську академію розгдяла в списку вузів-фаворитів,але надала перевагу Львову.Мотивуючи це тим,що у Києві я завжди побуваю.
Вчуся у Львові в Лісотехнічному університеті.Київ для мене дуже хай-тековий.Про Львів окрема бесіда.Пробачте за офтоп.

Time is not on your side.
Dana Eco-Kosiv
Абориген


Репутація: 43
Offline

Повідомлень: 1898
Awards: KosivArt Ракета 2010

Життя іде,і все без коректур...


« Відповідь #9 : 18:52, 13 Березня 2009 »

Як відзначає??? Та ніяк, а як треба? Колись на зорі зародження української незалежності святкування Шевченківських днів це було щось з роду екстріму. Бо вже ніби і свободою пахло, але ще не можна було дуже показувати свою любов до національного. То 9-10 березня влаштовувалися концерти, зустрічі і т.д. А зараз...
Всім і так не солодко щоби насолоджуватися поезією в якій когось в кондали, когось топлять а когось в казематі тримають.... Не можу сказати що поезія Шевченка оптимістична... Думаю знати Шевченка треба, навіть на пам`ять дещо з його поезії... А все інше то вже на любителя. Скажу чесно, мене його поезія абсолюно не захоплює... (зараз мене закидають віртуальними гнилими помідорами wink3 )
Ми і так любимо себе жаліти і казати які ми несчасні і знедолені, як всі нас гноблять. І кохаємося у своїх бідах і проблемах. Шукаємо в історії докази несправедливості,  щоби хоч якось оправдати свою лінь і не здатність змінити негативну ситуацію. Ми    лише можемо сидіти на припічку охаючи-ахаючи і казати, "а от колись....", і чекати Іллю Муромця який прийде, всіх злих поб`є, а добрих підніме на пядестал... Ми народ рабів, а не хазяїв. Завжди чекаємо від когось допомоги і ховаємо голови в пісок при найменшій проблемі.... Отаке.  Шось мене понесло....... wink3
Шевченко був правий:"...У всякого своя правда,і кривда і воля..."

Time is not on your side.
odnosel4anka
Абориген


Репутація: 54
Offline

Повідомлень: 938
Awards: KosivArt Аватар 2010

:)


« Відповідь #10 : 19:17, 13 Березня 2009 »

дякую, дівчата. Я навчаю 5, 6, 7 класи. На змагання повезла 3 учнів з 7 класу.

"Своїм терпінням ми можемо досягти більше ніж силою" wink3
Dana Eco-Kosiv
Абориген


Репутація: 43
Offline

Повідомлень: 1898
Awards: KosivArt Ракета 2010

Життя іде,і все без коректур...


« Відповідь #11 : 14:43, 14 Березня 2009 »

хоча б в трьох дітлахів голова не забита мобілками,компами,фразами з варкрафта,кантри і т.д.
Питання на брейн-рингу стосувались стосувались творчості чи і біографії?

Time is not on your side.
Dana Eco-Kosiv
Абориген


Репутація: 43
Offline

Повідомлень: 1898
Awards: KosivArt Ракета 2010

Життя іде,і все без коректур...


« Відповідь #12 : 14:46, 14 Березня 2009 »

odnosel4anka,тобі ніби двацяха,а ти вже вчитилюєш у школі?У Березові?
Просто цікаво
:-)

Time is not on your side.
odnosel4anka
Абориген


Репутація: 54
Offline

Повідомлень: 938
Awards: KosivArt Аватар 2010

:)


« Відповідь #13 : 02:04, 15 Березня 2009 »

було і по біографії і по творчості Шевченка. Я навчалась 2 роки стаціонарно, а тепер на 3 курсі перейшла не заочне. Ну і що мені було робити? Пішла на роботу, хоч якась користь)))

"Своїм терпінням ми можемо досягти більше ніж силою" wink3
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #14 : 19:12, 15 Березня 2009 »

Ось хороша підбірка крилатих висловів Кобзаря, яку випустило ВО «Свобода» до відзначення 195 років з дня народження Тараса Шевченка.

«В своїй хаті своя й правда,
І сила, і воля.»

* shevchenko.jpg (347.96 Кб - завантажено 1328 раз.)
Сторінок: [1] |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF