Косів: форум міста та району
23:15, 28 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: 1 [2] 3 4 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Народна медицина — Нечуй Мольфар з села Верхній Ясенів  (Прочитано 63835 раз)
Gorolya
Абориген


Репутація: 64
Offline

Повідомлень: 982
Awards: KosivArt Нікнейм 2010


« Відповідь #15 : 00:06, 16 Листопада 2009 »

моя подруга-журналіст, робила цикл програм про гуцулів і хотіла зробити про Нечая, поїхала до нього поспілкуватись. Дідок дійсно прикольний, у свої за 70 років намагався залицятися і на кінець розмови сказав, що зробить так, що вона буде по ньому сохнути... і прийде ще, навіть водичкою чи чим там бризкав. І що ви думаєте було? А нічого! В результаті ні привороту ні програми, не вийшло. Думаю, що навіть якщо у свої кращі часи він щось і вмів, то зараз просто вже забув...

О_о   ну то чому до нього люди стоять в черзі годинами? і ще гірше приходять по декілька раз на прийоми... раз він все забув???
Люди їдуть до нього з усієї України, тому що вірять в його сили і вірять що допоможе. І дуже сумніваюсь що під час розмови з ними він сміється, водичкою бризкає і залицяється...
А тих хто прийшов щоб побачити якісь фокуси я б сама серйозно не сприймала))) він не Копперфільд))) 
Аля
Відвідувач


Репутація: 6
Offline

Повідомлень: 75


« Відповідь #16 : 11:17, 16 Листопада 2009 »

моя подруга-журналіст, робила цикл програм про гуцулів і хотіла зробити про Нечая, поїхала до нього поспілкуватись. Дідок дійсно прикольний, у свої за 70 років намагався залицятися і на кінець розмови сказав, що зробить так, що вона буде по ньому сохнути... і прийде ще, навіть водичкою чи чим там бризкав. І що ви думаєте було? А нічого! В результаті ні привороту ні програми, не вийшло. Думаю, що навіть якщо у свої кращі часи він щось і вмів, то зараз просто вже забув...

О_о   ну то чому до нього люди стоять в черзі годинами? і ще гірше приходять по декілька раз на прийоми... раз він все забув???
Люди їдуть до нього з усієї України, тому що вірять в його сили і вірять що допоможе. І дуже сумніваюсь що під час розмови з ними він сміється, водичкою бризкає і залицяється...
А тих хто прийшов щоб побачити якісь фокуси я б сама серйозно не сприймала))) він не Копперфільд))) 
  Я, особисто, ще ніколи не зверталась до таких людей, тому й не вірю... Я була у Уторопах,мені він справді допоміг(але з розповідів дізналась ніби він був воєнним лікарем), що в сумі з Божим даром дає такий результат, і була у Зарваниці(возила обох дітей)- там скажу вам, дійсно енергетика, зцілення,та багато інших позитивних вражень. От у які сили я вірю!

Просте все-мудре, мудре-вічне...
vyluzja Franka
Абориген


Репутація: 50
Offline

Повідомлень: 832

життя шкодить здоров'ю


« Відповідь #17 : 18:53, 16 Листопада 2009 »

То таке - з місцевих там мало хто в то вірить а люди їдуть бо "... десь ТАМ, є такий вуйко!"
можете глиплути сюжет - доречі я навіть допомагав його одній дівчині знімати Smiley

vyluzja Franka
Абориген


Репутація: 50
Offline

Повідомлень: 832

життя шкодить здоров'ю


« Відповідь #18 : 18:56, 16 Листопада 2009 »

Привіт! Ніхто незнає де добре і швидко лічать ОСТЕОХОНДРОЗ грудного відділу хребта,бо я вже 2 роки мучуся,переїхав вже 6 лікарів,а вони лиш гроші гребуть,а толку ніякого?
Я думав про Мольфара тема - в мене щось схоже (забиті три хребці) всі радять курорт Хмільник в Вінницькій обл.
Шмайсер
Постійний відвідувач


Репутація: 4
Offline

Повідомлень: 242


« Відповідь #19 : 19:09, 16 Листопада 2009 »

То таке - з місцевих там мало хто в то вірить а люди їдуть бо "... десь ТАМ, є такий вуйко!"
можете глиплути сюжет - доречі я навіть допомагав його одній дівчині знімати Smiley

http://www.youtube.com/watch?v=58vuMA-DrdI#noexternalembed&hl=ru_RU&fs=1


Назва відео вразила " У Карпатах живе ОСТАННІЙ мольфар". Я чув зовсім іншу версію, мольфаром може стати любий потрібно лиш щоб йому передав силу старий мольфар.
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #20 : 10:22, 06 Листопада 2010 »

Візитівка мольфара Михайла Нечая — ясновидця, практика-сексолога і володаря білої магії:

* molfar.jpg (93.7 Кб - завантажено 1118 раз.)
meriem
Новачок


Репутація: 0
Offline

Повідомлень: 12


« Відповідь #21 : 12:18, 22 Січня 2011 »

Добрий день.
Я давно чула про Михайла Нечая, розкажіть будь ласка хто знає , або був у нього. Мене цікавить чи лікує він артрит , псоріаз?  Як до нього потрапити? Чи можна зателефонувати? томущо далеко їхати.
Лікарні не допомагають. Дуже прошу розкажіть. Можливо є інші люди які  дійсно лікують.
TEODORUK
Фахівець


Репутація: 4
Offline

Повідомлень: 261

TEO


« Відповідь #22 : 16:25, 22 Січня 2011 »

Не радив би до того дєда їхати,він шось в собі має але то від лукавого,так що невитрачай гроші на вітер,бо в нас час ніхто нікого не жаліє ні слабих ні дужих.
meriem
Новачок


Репутація: 0
Offline

Повідомлень: 12


« Відповідь #23 : 17:07, 22 Січня 2011 »

Не радив би до того дєда їхати,він шось в собі має але то від лукавого,так що невитрачай гроші на вітер,бо в нас час ніхто нікого не жаліє ні слабих ні дужих.



Дякую, я  знайшла на деяких сторінках, що люди також не дуже добре про нього пишуть- трохи пришелепкуватий, трохи сексуально озабочений))))

Але все ж таки, кого б такого знайти? Справа в тому, що лікарі вже самі радять звернутися до таких людей. Мабуть совість замучила просто так гроші брати))

Може хтось знає інших людей, окрім діда, які дійсно допомагають! Напишіть, будь ласка!
Burkut
Фахівець


Репутація: 12
Offline

Повідомлень: 310


« Відповідь #24 : 17:16, 22 Січня 2011 »

Але все ж таки, кого б такого знайти? Справа в тому, що лікарі вже самі радять звернутися до таких людей. Мабуть совість замучила просто так гроші брати))
мабудь самі на проценті сидять wink3
зараз хороших лікарів мало. зате їсти хочеться всім, тому й сидять лікарі на відсотках від аптек, млм-пірамід з продажу бадів та "екстрасенсоцілителемагівзнахарів"

Радість — це те, що дається з боєм.
Ні краплі смутку, ні краплі сумніву...
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #25 : 18:14, 22 Січня 2011 »



Дякую, я  знайшла на деяких сторінках, що люди також не дуже добре про нього пишуть- трохи пришелепкуватий, трохи сексуально озабочений))))

Але все ж таки, кого б такого знайти? Справа в тому, що лікарі вже самі радять звернутися до таких людей. Мабуть совість замучила просто так гроші брати))

Може хтось знає інших людей, окрім діда, які дійсно допомагають! Напишіть, будь ласка!


В Краснику була жінка,.яка конкретно могла помогти з здоров"ям,але не знаю,чи ще практикує.
За Нечуя теж чув,що не те.
Marinka
Ст. модератор


Репутація: 85
Offline

Повідомлень: 1409
Awards: KosivArt Язва форуму 2010

Язва форуму:)


« Відповідь #26 : 19:55, 22 Січня 2011 »

Ой не те... жоден мольфар собі такої реклами ніколи не робив і робити не буде.... Я десь такий самий мольфар як і пан Нечай. Він просто харизматичний гуцул. А ще таких людей називають - шептуха. Ну це про бабусь у селах. Не знаю як чоловіків називають))) Ну там вроки легенькі зняти, невеликий переляк - то до нього. А мольфарської сили у нього нема.

Життя – то трояка ружа...
meriem
Новачок


Репутація: 0
Offline

Повідомлень: 12


« Відповідь #27 : 23:07, 23 Січня 2011 »

В Краснику була жінка,.яка конкретно могла помогти з здоров"ям,але не знаю,чи ще практикує.
За Нечуя теж чув,що не те.


Красник,я так розумію, це також Івано-Франківська обл.? Можна якісь координати, тел. , хоч як звати? Вона дійсно, комусь конкретно допомогла?

Справа в тому, що я не з Івана-Франківська, тому й запитую. І взагалі, хотілось би дізнатися у людей хоча б декілька адрес, куди можна звернутись. Тому що їхати не близько і не дешево))
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #28 : 00:00, 24 Січня 2011 »

Красник це Івано-Франківська обл,Верховинський район,з Верховини їхати в сторону Ворохти,в с.Ільці поворот наліво,на Буркут.Там є вказівник ,в селі її всі знають,жінка реально помогає,але не чорними і білими магіями,а народними методами.Добре розуміється на травах,сама ходить в гори,збирає,готує.Пацієнти в неї проходять лікування цілими курсами,живуть там.
Чи в даний час лікує - не знаю,жінка старша,я возив до неї знайомого десь років 2 тому,помогла.
Деталі можна уточнити.
meriem
Новачок


Репутація: 0
Offline

Повідомлень: 12


« Відповідь #29 : 00:19, 24 Січня 2011 »

Красник це Івано-Франківська обл,Верховинський район,з Верховини їхати в сторону Ворохти,в с.Ільці поворот наліво,на Буркут.Там є вказівник ,в селі її всі знають,жінка реально помогає,але не чорними і білими магіями,а народними методами.Добре розуміється на травах,сама ходить в гори,збирає,готує.Пацієнти в неї проходять лікування цілими курсами,живуть там.
Чи в даний час лікує - не знаю,жінка старша,я возив до неї знайомого десь років 2 тому,помогла.
Деталі можна уточнити.


А якщо й деталі можна уточнити, то я була би дуже вдячна))))
І якщо не секрет, що за хвороба була у вашого друга?
Сторінок: 1 [2] 3 4 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF