Косів: форум міста та району
17:39, 28 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: 1 [2] 3 4 ... 9 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Чи вміють чоловіки(хлопці) догоджати жінці(дівчині)АБОвсі чоловіки(хл.)Сво...?  (Прочитано 92171 раз)
odnosel4anka
Абориген


Репутація: 54
Offline

Повідомлень: 938
Awards: KosivArt Аватар 2010

:)


« Відповідь #15 : 23:02, 30 Січня 2011 »

Фрідріх Ніцше "Так казав Заратустра" - тематично вибрані цитати  Smiley


"Надто довго у жінці чаївся раб і тиран. Тому жінка ще не здатна на дружбу: їй відома лише любов."

"Дві речі хоче мати справжній чоловік: небезпеку і гру. Тому й хоче він жінку, як небезпечну іграшку."

"Чоловік для жінки — лиш засіб: метою завжди є дитина."

"Чоловіка треба виховувати для війни, а жінку — для відпочинку воїна; все інше — глупство."

"Щастя чоловіче називається: «Я хочу». Щастя жіноче називається: «Він хоче»."

"Ти йдеш до жінок? Не забудь канчука!"


П.С. Як то кажеться - "О времена, о нравы..."


оО, який знавець у жінках.

Я теж про мужиків багато всього перечитала і дочиталася до такої статті  http://dotyk.in.ua/manifest.htm 

"Своїм терпінням ми можемо досягти більше ніж силою" wink3
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #16 : 00:15, 31 Січня 2011 »

Я теж про мужиків багато всього перечитала і дочиталася до такої статті  http://dotyk.in.ua/manifest.htm 
Треба би такик аффторок зiбрати в одне мiсце (де iм саме мiсце). Наприклад в бордель для сомалiйських пiратiв. Де нема iнтернету, глянцевих журналiв, магазинiв, де лиш солома в пальмовiй халупi й чорнi брутальнi тварини раз в мiсяць.

Dana Eco-Kosiv
Абориген


Репутація: 43
Offline

Повідомлень: 1898
Awards: KosivArt Ракета 2010

Життя іде,і все без коректур...


« Відповідь #17 : 00:32, 31 Січня 2011 »

odnosel4anka,то ти поділяєш думку цієї статті?

Time is not on your side.
odnosel4anka
Абориген


Репутація: 54
Offline

Повідомлень: 938
Awards: KosivArt Аватар 2010

:)


« Відповідь #18 : 03:57, 31 Січня 2011 »

odnosel4anka,то ти поділяєш думку цієї статті?

я любила, люблю і буду любити істот чоловічої статі. Без них було б дуже скушно жити. А так, то вони кольори веселки нашого життя.

"Своїм терпінням ми можемо досягти більше ніж силою" wink3
Тарас Пасимок
Абориген


Репутація: 49
Offline

Повідомлень: 2572


« Відповідь #19 : 15:09, 31 Січня 2011 »

оО, який знавець у жінках.

Я теж про мужиків багато всього перечитала і дочиталася до такої статті  http://dotyk.in.ua/manifest.htm  


Я просто навів приклад того, як сильно змінилася роль європейської жінки за останні 2 століття

Прогрес очевидний, сподіваюсь так і буде і надалі, але часто жінки самі не знають чого хочуть - одночасно, щоб чоловік поважав жінку, як рівну собі людину у всіх відношеннях і в той же час хочуть бачити в ньому альфа-самця (захисника, мисливця) і брутального, але шовкового чоловіка!

Такого не буває, але ж це привід припинити фантазувати? Smiley
Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #20 : 20:56, 31 Січня 2011 »

Я просто навів приклад того, як сильно змінилася роль європейської жінки за останні 2 століття
as_tar, по-моєму, роль жінки, її місце та вплив споконвіків були одинакові. Просто чоловіки в різні часи по різному це називали.

p.s. Можна я буду твій нік писати нашими буквами, щоб не переключатися. ок?
Тарас Пасимок
Абориген


Репутація: 49
Offline

Повідомлень: 2572


« Відповідь #21 : 21:01, 31 Січня 2011 »

as_tar, по-моєму, роль жінки, її місце та вплив споконвіків були одинакові. Просто чоловіки в різні часи по різному це називали.

p.s. Можна я буду твій нік писати нашими буквами, щоб не переключатися. ок?

я маю на увазі не соціальну роль  жінки, а її становище в суспільстві (не точно висловився)

П.С. Краще копіювати нік (я так часто роблю, що не переключатись) або не писати його зовсім - пиши Тарас  Smiley
Gorolya
Абориген


Репутація: 64
Offline

Повідомлень: 982
Awards: KosivArt Нікнейм 2010


« Відповідь #22 : 22:30, 31 Січня 2011 »

оО, який знавець у жінках.

Я теж про мужиків багато всього перечитала і дочиталася до такої статті  http://dotyk.in.ua/manifest.htm 


ххххммм....
не змогла я то до кінця прочитати...
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #23 : 23:39, 31 Січня 2011 »

кароче, читав читав і стомився...але я певне сво... ше та)))

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
Marinka
Ст. модератор


Репутація: 85
Offline

Повідомлень: 1409
Awards: KosivArt Язва форуму 2010

Язва форуму:)


« Відповідь #24 : 23:58, 31 Січня 2011 »

Тут питання треба ставити так - чи вміє жінка правильно поставити перед чоловіком задачу, план виконання, технічне завдання, продумати логістику і придумати винагороду, так аби чоловік подумав, що він геній, і що він  сам догадався, що ж таки треба жінці?
Я не бачу смислу грати в шаради й ігри "відгадай-но". Чоловік - штука проста як мило. Він не дуже любить копатися в душевних поривах кращої половини людства. І любить що би все було максимально просто.
Мало чоловіків приділяють увагу дівочим захцянкам і забаганкам. Особливо, якщо ті не озвучені. Якщо хочеш чогось - скажи.  Ну не хочеш казати - можеш натякнути. Разів з 10)))) Головне потім не забути про винагороду))) О! Чоловік обовязково потребує визнання своїх подвигів))) Якщо винагорода буде достойною а обличчя ваше сяятиме від радості, він зрозуміє, що його старання оцінили. І може наступного разу вам не прийдеться вдаватися до різних жіночих фокусів)))))
Кожна жінка може отримати від любого чоловіка те що їй потрібно, при умові, що вона не сидить на перині і не чекає манни з неба, і трішки використовує своєї сірої речовини))))))
Саме отримати. Бо коли жінки кажуть - він не витончений, не вміє мені догодити - читай між рядками - він курвамать, недав мені те, що я хотіла))
отаке...

Життя – то трояка ружа...
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #25 : 00:31, 01 Лютого 2011 »

ключове слово:
при умові, що вона не сидить на перині і не чекає манни з неба, і трішки використовує своєї сірої речовини

BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #26 : 01:06, 01 Лютого 2011 »

"Тут питання треба ставити так...." вцілому погоджуюсь, хоча декілька фемініських штучок усміхнули: "Чоловік - штука проста як мило" "О! Чоловік обовязково потребує визнання своїх подвигів" але повторююсь думка досить правильна. добавити до цього іскрнній інтерес до того чим займається чоловік, до його захоплень і буде все буде фрумос

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
Marinka
Ст. модератор


Репутація: 85
Offline

Повідомлень: 1409
Awards: KosivArt Язва форуму 2010

Язва форуму:)


« Відповідь #27 : 01:34, 01 Лютого 2011 »

Та до чого тут фемінізм))) То є лєцта правда, і шоб мене пофарбували на зелено, якщо тут є хоч слово брехні)))
Якщо ви вже двоє знайшлося, то де факто у вас має бути хоч один спільний інтерес, ну і як мінімум ВОНА, кохана)))))))))))))))))))

Життя – то трояка ружа...
Dana Eco-Kosiv
Абориген


Репутація: 43
Offline

Повідомлень: 1898
Awards: KosivArt Ракета 2010

Життя іде,і все без коректур...


« Відповідь #28 : 23:28, 01 Лютого 2011 »

"За де факто"і попередній пост  плюс один! плюс один! плюс один! плюс один! плюс один!
Хіба чоловіка
влаштовувала б
 вдавана цікавість жінки до його ж інтересів?

Time is not on your side.
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #29 : 01:29, 02 Лютого 2011 »

Хіба чоловіка
влаштовувала б
 вдавана цікавість жінки до його ж інтересів?
а чому вдавана?

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
Сторінок: 1 [2] 3 4 ... 9 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF