Косів: форум міста та району
17:55, 28 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: [1] 2 3 ... 9 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Чи вміють чоловіки(хлопці) догоджати жінці(дівчині)АБОвсі чоловіки(хл.)Сво...?  (Прочитано 92172 раз)
Dana Eco-Kosiv
Абориген


Репутація: 43
Offline

Повідомлень: 1898
Awards: KosivArt Ракета 2010

Життя іде,і все без коректур...


« : 18:23, 26 Січня 2009 »

 Будь-ласка пишіть те,що думайте...не крадіть думки з книг чи ще з чогось...
Вміють тоді, коли хочуть
А хочуть рідко Ой!

Time is not on your side.
Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #1 : 23:00, 26 Січня 2009 »

Звичайно вміють Просто не завжди це роблять. Мій хлопець в переважній більшості випадків робить те, що я його прошу. Якби раптом ми розійшлися, то я б мабуть відчувала себе, ну не знаю, без однієї руки і без однієї ноги, наприклад (це якщо не брати до уваги почуття любові, а якщо ще про неї згадати, то взагалі мені був би капєц). Разом ми вже 4 роки. І я його дуже і дуже за це ціную
Dana Eco-Kosiv
Абориген


Репутація: 43
Offline

Повідомлень: 1898
Awards: KosivArt Ракета 2010

Життя іде,і все без коректур...


« Відповідь #2 : 23:34, 26 Січня 2009 »

Хлопцям(чоловікам)постійно потрібна інтрига і новшества в стосунках з коханою людиною.
Думаю,що жінки-дівчата теж не пасуть задніх в цьому питанні.
Заклад успішних довготривалих стосунків полягає у непокорі сірим будням,взаємоповазі і взаєморозумінні!



Time is not on your side.
Marinka
Ст. модератор


Репутація: 85
Offline

Повідомлень: 1409
Awards: KosivArt Язва форуму 2010

Язва форуму:)


« Відповідь #3 : 15:23, 27 Січня 2009 »

Хе, вміють догоджати, особливо коли хочуть;)
Ну на квітково-цукерковому періоді все ясно, хто сво..., а хто і нібито ні... А що якщо ви вже одружені?....
От мені подруги дуже часто жаліються: - Ну усьо, капець! мій такий неуважий, квітів не дарує, подарунків просто так не робить.... ну дійшла вже до останньої межі - сказала що хочу сюрприз, сказала де можна купити квіти, де моє улюблене вино. Домовились на коли, я приготувалася свічки-палочки.... а він забув! ох, нє, ну уявляєш? як він так міг! Він мене нелюуууубить! аааа!..... - Та чекай! Ну чому зразу не любить? Що він сказав? - Ну сказав що звіт квартальний був.... - Ну слухай, це ж ваша, фірма, вона вас годує. - Ну?   - А твій там за директора?   -Ну так... - А в поїздки і на відпочинок він тебе вигулює?  -та так... А їсти-вдягнути є що?  - Є.  - При всьому тому ти сидиш дома і не працюєш? -.... е.... Ну і ти вирішила що занята за....на людина, яка закрутилася на роботі і забула про твою витребеньку (хоч можливо і не маловажну для тебе) не кохає тебе? От ти хочеш щоб тобі влаштували сюрприз, так чому б тобі першій не влаштувати його?......
От чомусь жінки потребують того  трішки "кіношного" прояву кохання (сама така;)), і геть не зважають що їхні кохані чоловіки дбають щоби їм було зручно тепло і не голодно....  І чим це не прояв кохання?
Мої подруги теж мене дістали - ну коли ви ремонт в квартирі зробите? Ми вже заколупалися перечіпатися в коридорі... А деякий період ми навіть на підлозі спали.... - Жах, навіщо він тобі? Він же ж нічого тобі не дасть!    .....Зате, ми купили велосипеди (замість ліжка), ми постійно відпочиваємо і на лижних і на морських курортах і в Україні і за кордоном.... А друзі ув`язли в кредитах в погоні за матеріальними благами...  І мене ніхто не заставляє ні готувати, ні робити того що мені не хочеться. А ще...  Мій коханий кожного ранку подає мені каву в постіль.... тільки но зварену, яка ще парує...... І так вже 5 років.... Після цього в мене навіть язик не повернеться сказати, що всі чоловіки сво.... wink3         

Життя – то трояка ружа...
Dana Eco-Kosiv
Абориген


Репутація: 43
Offline

Повідомлень: 1898
Awards: KosivArt Ракета 2010

Життя іде,і все без коректур...


« Відповідь #4 : 22:59, 27 Січня 2009 »

Марінка,рада за тебе, на рахунок кави - мій теж таке робить,але ще поки не 5 років,бо ми тільки майже 2,5 роки одружені.Це так приємно.Ненав*язливо...І водночас не хтозна як вимогливо...Мммм...Люблю ранкову заварну каву без цукру.Одразу настрій піднімається.Але навіть каві потрібен акомпонемент!Марінка мене зрозуміє.
У всякого своя правда...Добре писав Шевченко.
В погоні не тільки за матеріальними благами,а й за власним его..люди втрачають найдорожче...Близькість і спорідненість душ,якщо такі були.
В твоєї подружки золотий чоловік.І в тебе теж.
Всьому свій час.Розуміння приходить з втратою.


Time is not on your side.
odnosel4anka
Абориген


Репутація: 54
Offline

Повідомлень: 938
Awards: KosivArt Аватар 2010

:)


« Відповідь #5 : 02:30, 27 Березня 2009 »

Розуміння приходить з втратою.



вищенаписане провірено на практиці.  Smiley 
ну на рахунок того, що чоловіча стать рідко сама здогадується щось приємне жіночій статі зробити, то це ясно. Але класно те, що коли дівчина скаже сама що вона хоче, хлопцеві, який любить її, то він це робить без проблем, що дуже радує victory можна цим користуватися і йому просто і легко, бо він не парить голову собі, і дівчина отримує саме те що хоче wink3

"Своїм терпінням ми можемо досягти більше ніж силою" wink3
lambert
Новачок


Репутація: 3
Offline

Повідомлень: 43


« Відповідь #6 : 10:48, 12 Травня 2009 »

Значить однозначно - вміють:)
Galen
Абориген


Репутація: 27
Offline

Повідомлень: 1197
Awards: KosivArt Аватар 2009

Світ нікому не обіцяв бути справедливим.


« Відповідь #7 : 20:34, 20 Січня 2011 »

мій теж таке робить,але ще поки не 5 років,бо ми тільки майже 2,5 роки одружені.
Квітка, ти заміжня?! А я й не зн.

По темі не знаю, кожна людина індивідуальна особистість, хтось вміє - хтось не вміє, або просто не хоче. Тут по різному. Головне поважати одне одного.
Dana Eco-Kosiv
Абориген


Репутація: 43
Offline

Повідомлень: 1898
Awards: KosivArt Ракета 2010

Життя іде,і все без коректур...


« Відповідь #8 : 20:39, 27 Січня 2011 »

угу.
Розуміти і йти на компроміс!

Time is not on your side.
EdSem
Постійний відвідувач


Репутація: 10
Offline

Повідомлень: 223


« Відповідь #9 : 23:42, 27 Січня 2011 »

Така цікава жіноча розмова Ой!
Dana Eco-Kosiv
Абориген


Репутація: 43
Offline

Повідомлень: 1898
Awards: KosivArt Ракета 2010

Життя іде,і все без коректур...


« Відповідь #10 : 17:41, 28 Січня 2011 »

а свою думку до теми "слабо" написати?

Time is not on your side.
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #11 : 18:52, 28 Січня 2011 »

а свою думку до теми "слабо" написати?
Так тема ж нiби як жiноча?  Пiсля "..всi Сво.." ти хочеш тут щось конструктивне побачити?

Тарас Пасимок
Абориген


Репутація: 49
Offline

Повідомлень: 2572


« Відповідь #12 : 19:01, 28 Січня 2011 »

Фрідріх Ніцше "Так казав Заратустра" - тематично вибрані цитати  Smiley


"Надто довго у жінці чаївся раб і тиран. Тому жінка ще не здатна на дружбу: їй відома лише любов."

"Дві речі хоче мати справжній чоловік: небезпеку і гру. Тому й хоче він жінку, як небезпечну іграшку."

"Чоловік для жінки — лиш засіб: метою завжди є дитина."

"Чоловіка треба виховувати для війни, а жінку — для відпочинку воїна; все інше — глупство."

"Щастя чоловіче називається: «Я хочу». Щастя жіноче називається: «Він хоче»."

"Ти йдеш до жінок? Не забудь канчука!"


П.С. Як то кажеться - "О времена, о нравы..."
EdSem
Постійний відвідувач


Репутація: 10
Offline

Повідомлень: 223


« Відповідь #13 : 19:41, 28 Січня 2011 »

а свою думку до теми "слабо" написати?
Моя думка така: чоловік вміє і зможе все, якщо захоче, і догодити в тому числі wink3
Dana Eco-Kosiv
Абориген


Репутація: 43
Offline

Повідомлень: 1898
Awards: KosivArt Ракета 2010

Життя іде,і все без коректур...


« Відповідь #14 : 20:59, 28 Січня 2011 »

wildperson,ти якись не уважний,
назва теми є запитанням, а не ствердженням!

Time is not on your side.
Сторінок: [1] 2 3 ... 9 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF