Косів: форум міста та району
16:13, 28 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Голосування
Питання: Кого варто відправити на Євробачення-2009
Світланна Лобода
гурт "Нікіта"
гурт "ВВ"
Вася Бондарчук
Михайло Поплавський
Ваш варіант

Сторінок: 1 2 [3] 4 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Євробачення - 2009  (Прочитано 55628 раз)
Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #30 : 20:54, 18 Березня 2009 »

може хтось проголосує за силікон Smiley
В неї природні губи А от Ані Лорак перед Євробаченням трішки збільшила свої. Smiley
odnosel4anka
Абориген


Репутація: 54
Offline

Повідомлень: 938
Awards: KosivArt Аватар 2010

:)


« Відповідь #31 : 21:17, 18 Березня 2009 »

Юлька, тільки не говори, шо ти за Лободу.  nono

"Своїм терпінням ми можемо досягти більше ніж силою" wink3
Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #32 : 21:29, 18 Березня 2009 »

Ти що Я коли почула ту пісню. Мені здалося, що їй треба на базарі сємочки продавати.
Але якщо нам не подобається її пісня і вона взагалі, то не потрібно вже гнати на неї геть повністю. Бо губи в неї дійсно природні. Треба бути справедливими
odnosel4anka
Абориген


Репутація: 54
Offline

Повідомлень: 938
Awards: KosivArt Аватар 2010

:)


« Відповідь #33 : 21:44, 18 Березня 2009 »

добре вговорила, будемо більше обговорювати після результатів.

"Своїм терпінням ми можемо досягти більше ніж силою" wink3
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #34 : 09:57, 19 Березня 2009 »

Але якщо нам не подобається її пісня і вона взагалі, то не потрібно вже гнати на неї геть повністю. Бо губи в неї дійсно природні. Треба бути справедливими
Я не жену, просто губи, як для жінки, виглядають зовсім неприродньо і негарно, так ніби бджоли покусали.
Мій прогноз: Україна не потрапить в п’ятірку переможців
Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #35 : 14:46, 20 Березня 2009 »

Стас, коли б Україна в фінал взагалі вийшла Незнаю
_wanted_g
Новачок


Репутація: 3
Offline

Повідомлень: 42


« Відповідь #36 : 19:54, 02 Травня 2009 »

Я думаю, що такого позору в нас ще не було(на культурній ниві)!Це ж хто отаку чудасію вибрав:журі чи народ(не дивилася відбору на Євробачення)???Відправити Лободу на такий конкурс?Хоча за останні 4 роки, протягом яких я дивлюся Євробачення, то нічого солідного там не бачила.Кожного року знаходиться один учасник, за якого справді можна віддати свій голос(я не про тих, хто зайняв призові місця(звичайно,Руслана не в цьому списку)).Виступи кожного з представників якісь скучні,традиційні,немає в них тієї енергетики,яку б було відчутно по другий бік телеекрану.Скукота та й годі!!!

Ти і я, разом проти кретинів!
Кицька
Новачок


Репутація: 0
Offline

Повідомлень: 49

Киця вона і є киця


« Відповідь #37 : 23:14, 06 Травня 2009 »

Всьо, поїхала "наша співачка" з натуральними губами...
Тепер залишається сподіватись, що вона представить країну гідно.
А з приводу того, хто обирає співаків на Євробачення... Я так зрозуміла, що це загалом вирішується закулісно, незважаючи на ніби-то відкриту систему голосування.
Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #38 : 23:21, 06 Травня 2009 »

Слухала я інтерв'ю Лободи на Гала-радіо, перечитала відгуки людей на офіційному сайті Євробачення (принаймі ті, які на англійській мові). То я приємно вражена
Лобода казала, що її виступ на відбірковому конкурсі готувався тиждень. пісня навіть була не повністю записана (не було повного тексту). З грошима в неї великий напряг, бо зараз спонсорів немає сильно багато. навіть не мала грошей, щоб забрати декорації з Гонконгу. Прийшлося закладати квартиру. І ще Свєта засвітлася на різних шоу в європі, присвячених Євробаченню по максимуму.
А що найголовніше, поки що за рейтингами вона йде на................4 місці. а я думала чи взагалі Свєта вийде в фінал. Щоло перемоги, то я впевнена, що Свіилана не щдобуде її, але УЖЕ ТЕПЕР чомусь вірю що виступить достойно
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #39 : 02:23, 07 Травня 2009 »

напевно не буду дивитися цьогорічне євробачення... соромно, тай не цікаво Sad

Born stupied? Try again!
Кицька
Новачок


Репутація: 0
Offline

Повідомлень: 49

Киця вона і є киця


« Відповідь #40 : 23:38, 07 Травня 2009 »

А я подивлюся на Лободу і ще кількох учасників для порівняння (бо всіх не витримаю - надто одноманітні для мене і співають слабенько), щоб потім сказати, шо я дивилася  pleasantry
Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #41 : 16:30, 08 Травня 2009 »

Дивлася я виступ білоруського норвежця Олександра Рибака, який рахуєтсья фаворитом №1 на перемогу. Гарно співає, але чи то просто такий собі ніякий виступ був, що вражень ніяких, чи я щось взагалі не можу зрозуміти, чого він так всім подобається
Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #42 : 23:58, 12 Травня 2009 »

Я в шоці. Подивилася перший півфінал. Білорус мені дуже сподобався. А він навіть в фінал не ввійшов. А туркеня, за прогнозами в трійці лідерів, - взагалі ніяка. Я аж розстроїлася. подивимося, що буде в четвер.
Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #43 : 00:21, 15 Травня 2009 »

ЛОБОДА - в ФІНАЛІ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

Моя думка щодо побаченого.
Другий півфінал був значно кращий за перший, проте вийшли в фінал десь так 5 країн - просто незрозуміло за що Але то таке - люди голосують Ну що ж.
Дуже вже розрекламований в Росії грек. Постійно його показують камери, купа його фото. А на Лободу наче спеціально камеру не наводили... Що стосується цього Сакіса Руваса, то виступ видно, що готував Кіркоров. Хоча до Кароліни йому ще як до неба рачки. І також його підспівка співала значно голосніше за нього самого. Але народу подобається... Це виходячи з коментарів на офіційному сайті.
Ну норвежець звичайно гарненький. В мене в голові ще й зараз крутиться його пісня Fairy tale (скачаю  Smiley )
Щодо Азербайджану - то таке щось. Я думала, що в нього голос по круче. В принципі непогано.
Литва: соліст тягне звук "А" як Сєров...
Албанія - з таким жахливим акентом співала пісню, геть як я говорю російською   Smiley
Щодо Молдови, то така гарна пісенька з народними мотивами (в них принципі культура просто супер), вишиванки і т.д., але в загальному картинка виглядала: так собі
Данія - мені сподобалася. Така собі рок-група. Прикольно
Естонія - після Лободи геть виглядала блідно Чесне слово В мене склалося враження, що я слухал-слухала, дивилася-дивилася, але нічого не почула і не побачила  Smiley

Світлани шоу було найкраще з усіх номерів. Це без всяких перебільшень. Кардинально відрізнялося від усіх. Врахуючи те, що з уього року будуть голосувати крім смс ще й жюрі, то я думаю, що в Свєти шанси зменшуються. Бо вони будуть акцентувати увагу на вокальних даних. І відповідно Свєта буде в твердій збалансованій серединці (я маю на увазі серединці лідерів, який ж десь так 8 чоловік). Але побачимо все в суботу
Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #44 : 17:57, 16 Травня 2009 »

http://www.oddschecker.com/specials/eurovision/win-market - тут букмекерські ставки на Євробачення - 2009. Лобода на 7 місці
Сторінок: 1 2 [3] 4 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF