Євробачення - 2009
Косів: форум міста та району
08:12, 24 Травня 2019 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти

Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Голосування
Питання: Кого варто відправити на Євробачення-2009
Світланна Лобода
гурт "Нікіта"
гурт "ВВ"
Вася Бондарчук
Михайло Поплавський
Ваш варіант

Сторінок: 1 2 3 [4] |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Євробачення - 2009  (Прочитано 42104 раз)
KosivArt
Адміністратор

Репутація: 100

89565139
« Відповідь #45 : 18:10, 16 Травня 2009 »

А хто знає на якому кабельному каналі показують євробачення в Косові? Бо я шось не в темі і слідкую за новинами від Юлі Smiley
Juha
Ст. модератор

Репутація: 76

Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))

« Відповідь #46 : 18:17, 16 Травня 2009 »

В Україні показують тільки на УТ-1. Але чи цей канал транслюють по кабельному - не маю поняття Початок сьогодні в 22:00.  Smiley
Juha
Ст. модератор

My little dream )))

« Відповідь #47 : 00:10, 17 Травня 2009 »

Уже зараз будуть називати бали

Україна -  yahoo 
Juha
Ст. модератор

My little dream )))

« Відповідь #48 : 01:09, 17 Травня 2009 »

Україна - на 12 місці   Sad Коментарі напишу завтра Я в шоці

Вітаємо Олександра Рибака з перемогою
Juha
Ст. модератор

My little dream )))

« Відповідь #49 : 11:50, 17 Травня 2009 »

Ну що ж Вчорашнє шоу було рульне. Результат найнеочікуваніший. Єдине, що мене радує, це те що Греція  не ввійшла навіть в топ-5, а на 7 місці  (добра я   Evil )

Почнемо з кінця:
25 місце - Фінляндія - реально найслабші. Така собі групка співала денсову пісню. Хоча пісенька весела, коли в пробці їдеш, то можна слухати.
23 - Литва і Іспанія (однакова кількість балів). Іспанія взагалі співати не вміє. Якби брала участь в півфіналі, то її б у фіналі ніхто не побачив. Литва - це той хлопчик за рояльом, який тягне звук "А" як Сєров.
22 - Мальта - дуже несподівано. Тому що в Кіари шикарний голос. У 2005 році в Києві вона була другою. Але, що зробиш.
21 - Швеція - опена співачка. Оригінальний номер, але слабкий результат. Думала, що претендент в десятку, як і Мальта...
20 - Німеччина - дует Алекса і Оскара. Пісня весела, але під неї хотілося рухливо танцювати, а вони якось заторможували, і того воно виглядало слабо. Правда в номері брала участь Діта Фон Тіз. Вона була найприкольніша
19 - Румунія - солістка і підтанцьовка, що скаладалася ще з 4 дівчат. В нас вчора в гостях був знайомий Женя, який сказав що в їх номері гарними були тільки ноги...  Smiley
18 - Хорватія - Швеція і Мальта в сто раз круче. Це дует хлопець і дівчина. Хлопець співав, а дівчина угукала... Оригінально, правда
17 - Албанія - це та дівчинка, в якої жахливий акцент. Підтанцьовка з якихось мультяшних героїв геть нецікаво...
16 - Ізраїль - дві солістки. Таке щось. Але краще за всіх вище сказаних, крім Швеції і Мальти.
15 - Португалія - мені було цікаво на них дивитися. Вони намагалися передати національних колорит. Цікаві костюми, інструменти.
14 - Молдова - цього разу вийшло цікавіше ніж в фіналі. Гарненькі національні мелодії, краще ніж Португалія.
13 - Данія. Мені дуже сподобалося. Я коли дивилася, то аж хотілося танцювати.
12 - УКРАЇНА Пізніше напишу.
11 - Росія - Настя Приходька. Ви знаєте, я рада, що вона не виступала за Україну. Мені номер здався дуже депресивним і страшним. Чесно
10 - Вірменія. Не знаю, як вони опинилися на 10 місці. Дві жінки, східні мотиви. Не такі вже й сильні солістки... Щось незрозуміле
09 - Боснія та Герцоговина. Тут група "Регіна" співала пісню "Бистра вода". Мені так ця пісня сподобалася Я сама не знаю чого
08 - Франція. Велика Патрісія Каас. Професіонал є професіоналом. Що тут казати. Якби вона ще якесь шоу зробила, то була б взагалі красота, і боролася за перше місце.
07 - Греція. Терпіти його не можу. Цього разу підспівка співала тихіше. Я рада, що йому не допомогли ні Балканські країни, ні Філіп Кіркоров.
06 - Естонія - жіноча група із скрипками. Я вже писала, що в півфіналі після виступу Лободи, вони геть виглядали ніяк. Але вчора мені вони дуже сподобалися Може то просто я була під враженням Свєти. Скачаю пісню обов'язково.
05 - Великобританія. У дівчини голос просто шикарний. Але вона трохи реально перестаралася. Було більше емоцій ніж пісні. тому в неї п'яте. Хоча коли подивилася її вдеокліп, то думала, що вона буде 100% в трійці переможців.
04 - Турція. Цей виступ, на маю думку, взагалі повинен був бути десь після 15 місця. Дівчина Хатісе навіть приспіви не співала. За неї їх співала підспівка. Звичайні східні мотиви, пісня - такий собі середнячок. Правда зна, що в неї був великий скандал з відеокліпом, тому що він був задуже еротичний і його не пропустила цензура. Можливо вона і взяла касою. Але я не можу оприділити її красу.
Ну і нарешті трійка лідерів. Хотілося тут бачити Свєту, але не так все склалося як гадалося.
Після виступу цих країн в фіналі, вважаю, що це найсправедливіше Євробачення за останні 4 роки. Я маю на увазі тільки трійку лідерів.
03 - Азербайджан - в фіналі номер вийшов якийсь набагато веселіший, рульніший. Позитивно і гарно Араш і Айсель заспівали пісню Always.
02 - Ісландія. Йоганна - Is it true? В принципі в півфіналі я на неї навіть не звернула уваги. Але виступ вчора справив величезне враження. гарний голос, багато емоцій. Те що треба
01 - Норвегія. Рибак виграв по всіх параметрах. Набрав найбільшу кількість голосів за всю історію Євробачення Відірвався від другого місця на 169 балів. Йому 16 країн дали по 12 балів. Це говорить тільки про те, що він дісно був найкращий.
Juha
Ст. модератор

My little dream )))

« Відповідь #50 : 11:56, 17 Травня 2009 »

Тепер розповім про Лободу. Мені її виступ однозначно дуже сподобався. Але шокувало те, як нам давали бали.
Максимум 10 ми отримали від Азербайджану та Польщі. 8 балів нам дала Угорщина. По 6 - Португалія, Іспанія, Білорусія. 5 - Чехія та Норвегія. 4 - Молдова, Литва. 3 бали ми отримали від Вірменії. 2 бали - Мальта, Ізраїль, Латвія, Великобританія і що найбільше вразило - Росія І один бал нам дала Словакія.
Я не знаю, чи тут варто ображатися чи ні. Але я розстроєна. Цікаво, як на це відреаує сама Лобода. Одним словом, не вийшло цього року підкорити Україні європейську сцену. Але нічого в четвер футбол, скоро дитяче та танцювальне Євробачення. Маємо шанси відігратися!!!  icon_fight1
IVP
Ст. модератор

Репутація: 58

Moskalowka

« Відповідь #51 : 13:59, 17 Травня 2009 »

Juha

Футбол у середу wink3

Мені найбільше сподобалося це норвегія, азербайджан, молдова і албанія ))

Vlad
Абориген

Репутація: 37

46028
« Відповідь #52 : 14:52, 17 Травня 2009 »

Та все гуд! Спочатку навіть не сподівалися що вона вийде в фінал. Ну Росія звісно ж здивувала)))
Marinka
Мол. модератор

Репутація: 85

Awards: KosivArt Язва форуму 2010

Язва форуму:)

489881438
« Відповідь #53 : 21:04, 17 Травня 2009 »

Найкраще що було на Євробаченні, це були Швеція, Британія, Вірменія. Норвегія так собі. Солоденьки хлопчик з веселенькою муркою. Але було в принципі закономірно що він переміг.
Ну а наші не на те ставку зробили. Час штучних секс-бомб давно пройшов. Тепер цінують музикальність. От що важливе.  І також красива зовнішність. От коли Лорак їхала - було зрозуміло і голос і сама вона красуня (І Тіна кароль, І Руслана). А це якесь ну геть ніяке. І не музичне і не красиве...
Єдине - шоу було. От за те шоу і давали бали......

Життя – то трояка ружа...
Reality
Постійний відвідувач

Репутація: 8

« Відповідь #54 : 14:17, 18 Травня 2009 »

Найкраще що було на Євробаченні, це були Швеція, Британія, Вірменія. Норвегія так собі. Солоденьки хлопчик з веселенькою муркою. Але було в принципі закономірно що він переміг.
Ну а наші не на те ставку зробили. Час штучних секс-бомб давно пройшов. Тепер цінують музикальність. От що важливе.  І також красива зовнішність. От коли Лорак їхала - було зрозуміло і голос і сама вона красуня (І Тіна кароль, І Руслана). А це якесь ну геть ніяке. І не музичне і не красиве...
Єдине - шоу було. От за те шоу і давали бали......
Повністю з тобою згідний  +1

Нема життя без звуків мрії... http://www.santaproperty.com
Dana Eco-Kosiv
Абориген

Репутація: 43

Awards: KosivArt Ракета 2010

Життя іде,і все без коректур...

« Відповідь #55 : 17:32, 18 Травня 2009 »

Навіть не хочу про те говорити

Time is not on your side.
Сторінок: 1 2 3 [4] |   Нагору
  Друк