Косів: форум міста та району
13:55, 19 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: 1 [2] 3 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: пишемо історію...  (Прочитано 31849 раз)
Gorolya
Абориген


Репутація: 64
Offline

Повідомлень: 982
Awards: KosivArt Нікнейм 2010


« Відповідь #15 : 23:26, 03 Грудня 2008 »

але  впринципі  це  не  він  обрав  пальця......це  палець  кожного  ранку  будив поріг своїм інколи ніжним, інколи болючим ударом...він був своєрідною жертвою пальця....
 .. так  палець виявився  придурком..........  ех...................... чим  я  думав...подумав  поріг  дивлячись  як  плінтус  збирається  до  купи.....
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #16 : 23:32, 03 Грудня 2008 »

Десь в хатi була ще одна сокира!! Я ж зможу!!! Вiдрубаю придурковато-агресивний палець, може тодi в мене настане спокiйне життя?? А плiнтус за 5 лiтрiв пива темного менi все простить...

Gorolya
Абориген


Репутація: 64
Offline

Повідомлень: 982
Awards: KosivArt Нікнейм 2010


« Відповідь #17 : 23:38, 03 Грудня 2008 »

........але  без  нього....  як  моє  життя  буде  без  нього???!!!  я  жив  очікуваннями  нашої  зустрічі......  я  так  привик  до  нього........  і  коли  він  не прийшов  мені було  погано.........  я сильний....  але  відбувавши  його -  я відрубаю  частинку себе.........   ННННІІІ!!!   
а  пивко  треба  буде  купити)  ей Плінтус - чувак!  я  погарячкував! з  мене  пиво) drinks
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #18 : 23:43, 03 Грудня 2008 »

коротше!!! ПАЛЕЦЬ!!!!! З тебе 10 лiтрiв "Гiннесу"!!!!
Плiнтус, братан, по ходу був не зовсiв в адекватi, травма, то-сьо, з мене 3 лiтри "Оболонi", забили?

Gorolya
Абориген


Репутація: 64
Offline

Повідомлень: 982
Awards: KosivArt Нікнейм 2010


« Відповідь #19 : 23:50, 03 Грудня 2008 »

та  ладно  сказав  плінтус.......  ти  завжди так  робиш...а  потім  вибачаєшся і  пивко  мені  купуєш.............
ти  егоїст.  і  крім  себе нічого  і  нікого  не  бачиш..............Поріг  відкрий  очі!  ти  пальцю  потрібний  ,як  зайцю стоп-сигнал .............................
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #20 : 23:54, 03 Грудня 2008 »

Фiга?Huh?Huh?? От то то що стоп-сигнал!! Стоп! В мене!! А менi боляче, якщо хто не в курсi!!! Нi, де все таки в хатi друга сокира?!!!

Gorolya
Абориген


Репутація: 64
Offline

Повідомлень: 982
Awards: KosivArt Нікнейм 2010


« Відповідь #21 : 23:59, 03 Грудня 2008 »

сокира?  та  десь  була  .......задумавшись  сказали  двері.........  але нашо  тобі  сокири?  он  на столі  револьвер  лежить...візьми  тай  застрель  на фіг  той  палець  тай не  мучся....
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #22 : 00:06, 04 Грудня 2008 »

Я ж з револьвера..., я ж не попаду! А раптом в колiно? Мене колiно лиш раз било! За що його з револьвера? А от палець...

Gorolya
Абориген


Репутація: 64
Offline

Повідомлень: 982
Awards: KosivArt Нікнейм 2010


« Відповідь #23 : 00:14, 04 Грудня 2008 »

дійсно........  ти правий - сказали двері.............  але  ж  сокирою  ти також  можеш  не  попасти по  пальцю....  їх  там  5......  для чого вбивати невинних............ 
слухай!  а  може покласти щось  гостре  на  то місце  де  він  ппостійно  вдаряється???
не вб"єш ...але  хоч  налякаєш)))
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #24 : 00:20, 04 Грудня 2008 »

Ау! Розетка! Вiн тебе також бив, за те, що дуже низько будiвельники тебе поставили! Давай його електротоком виховувати (як мiнiмум). А повезе- його там в хiрургii....

Gorolya
Абориген


Репутація: 64
Offline

Повідомлень: 982
Awards: KosivArt Нікнейм 2010


« Відповідь #25 : 00:30, 04 Грудня 2008 »

лишіть  мене.......  мені  і  так  погано!
та я  б  шарахнула  його.....але  як?  він  після  попереднього  разу  до  мене  не лізе)  боїться  сволота  така
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #26 : 00:37, 04 Грудня 2008 »

Порiг змучився як пiсля вагону цвикiв.., найшов шмат паперу й сховався пiд ванною. Треба писати план, то просто так попускати не можно!

Gorolya
Абориген


Репутація: 64
Offline

Повідомлень: 982
Awards: KosivArt Нікнейм 2010


« Відповідь #27 : 00:45, 04 Грудня 2008 »

але  ж  що  придумати?...........................  може просто втекти  звідси...........................і забути  про  пальця.... і почати  нове  життя.... Незнаю
Dar
Новачок


Репутація: 3
Offline

Повідомлень: 17


« Відповідь #28 : 13:23, 11 Грудня 2008 »

Але тутка прийшла ВОНА... ДУМКА...і була вона така проста і несподівана, така свіжа і водночас трошки банальна - ХТО ЦЕ "Я"? Подумав палець? Чи може я частина чогось, що не розумію, а чи можливо в мені є щось такє, що можна змуситися не гупати об той поріг, та й об все, на що налізеш?
Палець задумався.....
А поріг... до нього раптом прийшла...
_wanted_g
Новачок


Репутація: 3
Offline

Повідомлень: 42


« Відповідь #29 : 23:19, 02 Травня 2009 »

......прекрасна ідея....а може мені не припиняти нашої стукотні...адже це так зближує нас і водночас відштовхує.Мені буде сумно, який би там палець не був......Але інші  наїжджають: "....прибий його, на фіга він тобі здався...це ж нестерпно..терпіти його...

Ти і я, разом проти кретинів!
Сторінок: 1 [2] 3 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF