Косів: форум міста та району
02:40, 29 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: [1] |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Українська Національна Громада - Ваші роздуми косівчани  (Прочитано 10352 раз)
Циклопова
Постійний відвідувач


Репутація: 10
Offline

Повідомлень: 120


« : 21:39, 25 Листопада 2008 »

Потрапила на сайт http://ung.kiev.ua
й була приємно вражена за свіжий рух на Україні.
Подивіться й скажіть яка Ваша думка косівчани ?
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #1 : 11:35, 26 Листопада 2008 »

Все виглядає гарно, але незрозуміло для чого писати, що перший крок до фінансової незалежності УНГ — це назбирати мільйон грн. до 1 квітня 2009 року...
Циклопова
Постійний відвідувач


Репутація: 10
Offline

Повідомлень: 120


« Відповідь #2 : 11:59, 27 Листопада 2008 »

Думаю, що для кожної організації чи структури необхідний бюджет.
Суджу по-нас, так як пару років тому разом з Петром створили укр.-французьку асоціацію з метою об"єднання українців та поширення нашої культури у Франції.
Всі були згідні, але коли справа дійшла до членських внесків - то тут всіх заштормило... 
Для прикладу ми організували свято Пасхи з невеличким поясненням українських традицій. Тільки одні  телефонні дзвінки, щоб
зібрати нарід докупи нам вартували - 200 Є, а скромний прийом - 500 Є.

Переклад документів, проживання та підтримка українців в скрутну годину
також вартує.
Нам сказали, що ми "сумашедшие энтузиасты".
Добавлю, що коли людини опиняється в біді то тільки тоді починає розуміти силу об"єднання. 

Відносно УНГ, то думаю, що вони вже мають свій мільйон, люди там зібрались не бідні. Цим людям необхідна підтримка народу й тут, я їм співчуваю.

 
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #3 : 17:36, 29 Листопада 2008 »

так, але у вас було видно результат роботи, а в УНГ, наразі, крім купи туманних планів, списку відомих людей та списку витрат я шось нічого більше і не бачу...

Зробити сайт та напхати туди купу пафосних слів про Україну — це не результат.

І реально можна зробити дуже багато навіть без значних коштів. Я не хочу нікого ‘опускати’ чи ‘піарити’, але взяти те ж ВО «Свобода» — купа зроблених справ, і малих, і середніх, і великих. І ніхто не пише про мільйон — люди просто роблять свою справу.
Sweetlanka
Новачок


Репутація: 0
Offline

Повідомлень: 1


« Відповідь #4 : 18:41, 02 Грудня 2008 »

По-перше, Стасе, назви мені хоча б одну реальну справу з тієї "купи", що робить Свобода??? зайди на сайт Тягнибока в розділ новини, що там реального? Ось так просто вихопила декілька заголовків з персонального сайту Олега Тягнибока для прикладу:

 - "Свобода" провела низку акцій у рамках пам'яті жертв комуно-більшовицького терору;
 - Олег Тягнибок відвідав Нововолинськ
 - Олег Тягнибок візьме участь у святкуванні 190-річниці школи №8 у Львові
 - Науковоподібні маніпуляції нащадків Кагановича-Дюранті
 - ВО "Свобода" пікетуватиме посольства держав, що не визнали Голодомор 1932-1933 років геноцидом
 - Олег Тягнибок і Богдан Бенюк візьмуть участь у "Скорботній ході" української громади у Португалії


ну, і.т.д. Оце їх великі справи??? де результат діяльності ВО "Свобода", скажіть, хоч хтось, хоч один!!!
Єдиний результат роботи - це персональний піар Тягнибока, якому чхати на людей, і якому насправді, потрібно лише в Парламент потрапити! Я не сперечаюся, що ті питання, які він експлуатує (іншим словом це не назвеш) в своїй роботі (геноцид, ветерани УПА і т.д.) - важливі для суспільства, але, водночас, вони не є ані першо-, ані навіть другочерговими, адже в країні хаос, безлад, повна профанація, а що він робить для вирішення цих проблем? Тим більше я не поважаю його через те, як він піднімає ці проблеми - не треба розжигати ворожнечу в і без того слабкому, підданому розбрату укураїнському суспільстві! Навіщо це? Кому від цього стане легше??? Треба намагатись примирити, заспокоїти, обєднати, а не навпаки...

Тож давайте бути чесними з собою - ВО "Свобода" - проект під вибори, який намагаються якнайдорожче продати його лідери. А УНГ дайте шанс, ви ще не бачили їх в дії, ще не вклали ані хвилину свого часу, ані копійки своїх грошей в цю організацію, а вже дозволяєте собі такі висловлювання щодо неї!
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #5 : 19:06, 02 Грудня 2008 »

З Стасом тут нема сенсу поки що дискутувати, бо вiн (поки що, повторюся)- за Тягнибока й крапка. А з тобою можно подискутивати хоча б з приводу "копiйки своiх грошей". Тобто- дайте нам копiйку= побачите нас в дii !!!. Тобто без грошей ми не працюемо?
 Я про "Свободу" в другiй темi все сказав, а про УНГ- скажу так: [вибачаюсь, самоцензура]. Й переклад документiв й пiдтримка й десь навiть проживання- то може нiчо не вартувати (але при умовi що там зiбралися патрiоти й десь iдеалiсти, а не охочi просто зiбрати мiльйон, краще десять)

KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #6 : 19:10, 02 Грудня 2008 »

Так ви не вихоплюйте перших пару абзаців, а завантажте і прочитайте сторінку «діяльності» повністю: http://www.tiahnybok.info/diyalnist.html

Звичайно що Тягнибок буде "піарити" себе, а кого ж інакше? Він голова об’єднання. А ‘слабкому, підданому розбрату українському суспільству’ якраз і треба активний лідер, а не примиритель типу Ющенка.

Але тема про УНГ, дії якої якраз добре й видно http://ung.kiev.ua/budget.php — 7 500,00 грн. за розробку сайта краще було віддати в лікарню чи дитсадок. Wildperson вірно це підмітив і висловив.

В наш час "організацій" і "фондів" дуже багато, лиш встигай давати гроші й час, тому я певно так скептично налаштований на рахунок УНГ. Дуже хочу помилятись...
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #7 : 19:37, 02 Грудня 2008 »


....Але тема про УНГ, дії якої якраз добре й видно http://ung.kiev.ua/budget.php — 7 500,00 грн. за розробку сайта краще було віддати в лікарню чи дитсадок. ...В наш час "організацій" і "фондів" дуже багато, лиш встигай давати гроші й час, тому я певно так скептично налаштований на рахунок УНГ. Дуже хочу помилятись...
  threaten я того не бачив! 7500!!! Оху.....вибачаюсь..еть.
P.S. Не абстрактну лiкарню, а конкретну, купити лiкiв, й привезти пiд розпис. На 6500. А На решту я сам такий сайт зроблю.

Циклопова
Постійний відвідувач


Репутація: 10
Offline

Повідомлень: 120


« Відповідь #8 : 18:02, 03 Грудня 2008 »

Чого Вас так лякають ці цифри ?
Розробка сайту вартує не менше 1000 Є.
Плюс ці кошти пішли з власних кишень організаторів, так як членські внески будуть збиратися з початку 2009 року.
Поки одні говорять на що вони здатні,  другі вже діють.
Особисто я не можу  допомогти УНГ на даний час, бо маємо своїх вже пару початих акцій. Але як Бог поможе справитись з покладеним завданням то допоможем і іншим.




 
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #9 : 23:21, 04 Грудня 2008 »

Добре, тоді повернемось пізніше до цієї теми. Щиро зичу успіху УНГ у новому році!
Сторінок: [1] |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF