Косів: форум міста та району
01:10, 29 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: [1] 2 3 ... 9 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Як будете зустрічати Новий рік?  (Прочитано 88922 раз)
Ілона
Абориген


Репутація: 34
Offline

Повідомлень: 553


« : 11:08, 24 Листопада 2008 »

Шановне форумчанське панство!
Хто і як буде зустрічати Новий рік?
Ми великою кУмпанією їдемо в Косів!
Може зустрінемося в новорічну ніч біля ялинки на площі і перезнайомимося "в реалі"?  drinks
У мене є кубинський ром якому 23 (!!!) роки.
Коня з ніг валить, пити треба капельками  acute

Набиваємо "стрілку"?  blum3


Ілона
Абориген


Репутація: 34
Offline

Повідомлень: 553


« Відповідь #1 : 13:45, 26 Листопада 2008 »

Новогодняя неделя

31 декабря.
Так, оливье дорезала, курица готова, пюре готово, фрукты помыла, квартиру убрала, платье погладила, башку помыла, ноги побрила. Елка, тварь, еще раз упадешь, скормлю тебя бешеной корове! Ну, где же вы, гости дорогие, я как раз в праздничном новогоднем настроении проходите, блин, садитесь, жрите! Ну, что за новый год? Чин-чин!

1 января.
Диван. Холодильник. Диван. Холодильник. Диван. Холодильник. Чародеи, гардемарины, Верка Сердючка, катарсис. Интересно, кто из гостей запер кошку в посудомоечной машине? Холодильник. Диван. Диван. Диван.

2 января.
Здравствуйте, гости дорогие! С вас мартини и мандарины, с меня оливье и елка. С праздником! Елка, тварь, стоять! А то скормлю тебя бешеным гостям. Кошку не видели?.. Странно. За новый год!

3 января.
Диван. Холодильник. Диван. Холодильник. Диван. Але, привет! К тебе?
Нууу: это же надо движения совершать: Ну хорошо, еду. А у тебя жратва еще осталась? Ок, тогда с меня мартини и мандарины. Предлагаю тост: ну, сами знаете:

4 января.
Покакать бы. Я состою из оливье, а вместо мозга у меня мандарины. Надо сделать перерыв, пойти прогуляться, попить минералочки: Ой, здрасьте! Какими судьбами? Мимо бежали, решили заглянуть, водки хряпнуть, погреться? Ну, проходите: За новый год? Ну, давайте. Видела, как кошка сама залезает в посудомоечную машину и запирается изнутри надо завязывать с праздниками.

5 января.
Мам, пап, привет. С новым годом вас, дорогие, всего вам превсего! Мама, сжалься, если я съем твоего холодца, я тресну прямо на ваш праздничный стол или у меня желудок через уши на волю полезет. Нет! Никаких салатиков! Я беременна оливье хотите такого внука? Ну вот и оставьте меня тихо дышать в проход и сожалеть о своей никчемной жизни: Шампанского выпью, но только в качестве обезболивающего я же знаю, что живой из-за вашего стола не вылезу!

6 января.
Сегодня у нас сочельник, надо встретить светлый праздник как полагается! Так, оливье дорезала, курица готова, пюре готово, фрукты помыла, квартиру убрала, платье погладила, башку помыла, ноги побрила. Здравствуйте, гости дорогие, проходите: оставьте елку лежать, у нее, как у всей страны, спячка. Ну, с наступающим вас! Мне не наливать! Ну, если только чуть-чуть,
символически: За рождество! И за новый год, конечно, же. Рождество главнее? Ну, давайте еще раз за рождество! И за новый год, чтоб он на нас не обиделся. За рождество и новый год вместе, чтобы никому не было обидно?
Давайте!

7 января.
Диван. Диван. Диван. Надо собраться с мыслями и вспомнить, где в моем доме холодильник.

8 января.
Але, привет! Вы едите ко мне гадать? Ну, давайте: Только мартини не привозите, а то меня на суженого-ряженого стошнит. Выйду замуж в этом году, рожу ребенка, уеду за границу - отличный результат! За это надо выпить. Есть водка и минералка предлагаю продолжить гадание, мне еще надо денег в будущем году и здоровья, чтоб каникулы пережить! Предлагаю тост: ыыыыы:..

9 января.
Так, все, завтра на работу, пора приходить всебя. Кошка, выходи, я больше не буду! Здрасьте, вы опять ко мне? Слушайте, завтра на работу, имейте совесть! Чай будете? С тортом. Коньяк принесли? Ну хорошо, чайную ложку в чай и больше ни-ни! За новый, блин, год. Ух ты, какой чаек вкусный! Кому еще налить?..

10 января.
Так: Это мое рабочее место. Вот только вопрос кем я работаю? У меня где-то должна быть должностная инструкция...
borowed
Абориген


Репутація: 21
Offline

Повідомлень: 776

люблю життя і красивих дівчат


« Відповідь #2 : 13:53, 26 Листопада 2008 »

брррр...бокарді.....как вспомню ,так вздрогну
Ілона
Абориген


Репутація: 34
Offline

Повідомлень: 553


« Відповідь #3 : 16:22, 27 Листопада 2008 »

Дитинко, йди молочка попий!
Ром для дорослих...
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #4 : 16:48, 27 Листопада 2008 »

Дитинко, йди молочка попий!
Ром для дорослих...
Ви, шановна, явно напрошуетеся на попередження.
1)Вiк у Вас в профiлi також не зазаначений, як i у borowed
2)Ви якось менi зауважили на невихованiсть (маю на увазi, що я вважав i вважаю на форумах прийнятою i прийнятною форму звернення на "ти", а на "Ви"- саме в випадку з Вами). Що, точка зору помiнялася?
3)"Драйв на форумi"- Вашi окремi повiдомлення його нiяк не добавляють, бо люди заходять, дивляться на ту гризню, що Ви часом розводите, та йдуть собi далi..

Ілона
Абориген


Репутація: 34
Offline

Повідомлень: 553


« Відповідь #5 : 17:20, 27 Листопада 2008 »

Хм, Ви ж самі поздоровляли мене з ювілеєм Smiley))
31 жовтня - 31 рік...
Для коней то вже смертельний вік Smiley))

Якщо б Ви, модераторкО, читали уважно всі теми - то давно б помітили що до мене чомусь  borowed на ТИ звертається, хоч ми з ним разом сто грам не пили і на фамільярність не переходили...
Тому я досить агресивно поставилася до цього і почала розмовляти на мові, на котрій звертаються до мене...
Бо я не гризуся, я просто вмію поставити на місце хама!
Але вже, то не є суттєво...
Так як ви модератор, то піднімайте рейтинг - чому так тихОнько сидите?
Гризуся я інакше Smiley))
Я стараюся щоб було цікаво, на відміну від Вас...
І піарю форум по соціальним сайтам де є косівчани!
Давайте зробіть щось!

До речі,  треба Вас познайомити з моєю пітерською кумою, тоді я буду здаватися білою і пухнастою!  sarcastic_hand
Якраз вона в Косів і має приїхати!

Gorolya
Абориген


Репутація: 64
Offline

Повідомлень: 982
Awards: KosivArt Нікнейм 2010


« Відповідь #6 : 17:37, 27 Листопада 2008 »

Файна тема....    blum3
borowed  зімною   можеш на ти  я  тільки  за!!  drinks
ну  то  будем в Новорічну ніч  біля  ялинки)))  в  якій  годині?  Smiley
borowed
Абориген


Репутація: 21
Offline

Повідомлень: 776

люблю життя і красивих дівчат


« Відповідь #7 : 17:59, 27 Листопада 2008 »

Дитинко, йди молочка попий!
Ром для дорослих...
бгаг))диви,сонце,аби старече сердечко не стало=))
мені випитого рому на все життя вистачить))тай не Кагарлицького,а справжнього.
Хм..на місце мене,етакого хама, не поставиш,тільки зробиш гірше)така вже натура.
Якшо ТИ не помітила,то я вже давно попустився тої бесіди,але щось там душу ТОБІ ятрить - це явно)))
Дякую,Олюсь,дякую за підтримку(з тобов я і офлайн завжди на "ти"wink3)
borowed
Абориген


Репутація: 21
Offline

Повідомлень: 776

люблю життя і красивих дівчат


« Відповідь #8 : 18:01, 27 Листопада 2008 »

все,чесне слово,не чіпатиму її більш))
то шо,як на рах Легенди?хто знає,чи там буде культурна програма цього НР?бо того року було файно
Ілона
Абориген


Репутація: 34
Offline

Повідомлень: 553


« Відповідь #9 : 18:33, 27 Листопада 2008 »

borowed, не сміши мій старечий ревматизм Smiley))
Або мовчи або відповідай дотепніше... nea
Бо як то кажуть "Хто до мене з мечем прийде - той в орало і дістане!".
 
А тепер, перепрошую, по темі -
Чи є можливість викупити в новорічну ніч якийсь розважальний заклад?
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #10 : 18:36, 27 Листопада 2008 »

файно, на форумі пару людей і ті сваряться Sad
користуйтесь собі особистими повідомленнями для таких бесід, бо реально прийдеться когось банити.

А по темі, то минулого року теж хотіли зібратись, але шось так і не змогли здибАтись. Я, наприклад, ше не знаю, де буду зустрічати (певно дома) і не знаю чи вилізу вночі під ялинку Smiley
Ілона
Абориген


Репутація: 34
Offline

Повідомлень: 553


« Відповідь #11 : 18:41, 27 Листопада 2008 »

Та то не сварка - то обмін репліками Smiley))
Якщо конкретно домовимося, то можемо спланувати так, щоб зустрітися!
Gorolya
Абориген


Репутація: 64
Offline

Повідомлень: 982
Awards: KosivArt Нікнейм 2010


« Відповідь #12 : 18:49, 27 Листопада 2008 »

ну  так  давайте планувати))) 
borowed
Абориген


Репутація: 21
Offline

Повідомлень: 776

люблю життя і красивих дівчат


« Відповідь #13 : 18:53, 27 Листопада 2008 »

як  я і обіцяв,проігнорю))
цей во...то можна)
borowed
Абориген


Репутація: 21
Offline

Повідомлень: 776

люблю життя і красивих дівчат


« Відповідь #14 : 18:58, 27 Листопада 2008 »

до слова,я так думаю,шо під ялинкою всі ітак будуть навалені по саме небалуйся)
Сторінок: [1] 2 3 ... 9 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF