Косів: форум міста та району
00:33, 29 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Олег Тягнибок — зустріч з громадою в Косові  (Прочитано 85698 раз)
Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #45 : 21:03, 18 Березня 2009 »

Стас, ти тут дуже активно пропагандуєш Тягнибока. Це добре, і він набирає популярності. Але я, наприклад, не буду голосувати за нього. Тому що я вважаю, що він дуже радикальний націоналіст. А в нас є ще Східна Україна (яка, до-речі, дуже густо заселена) зовсім з іншими поглядами і зі своєю КРИШОЮ. І тому його радикальність не вихід. Тут буде два варіанти: або йому прийдеться поступитися (як це зробив Ющенко після революції), або його приберуть, а в Тягнибока є діти, і я думаю, що перший варіант більш реальний.

І вмене запитання, а це правда, що його фінансують євреї (прочитала сьогодні в "Сегодня").
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #46 : 21:11, 18 Березня 2009 »

я давно казав: який би той то Тягнибок файний не був - він НІКОЛИ(!) не набере такої колькості голосів шоб почати шось в цій країні вирішувати... хоча шкода Sad

Born stupied? Try again!
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #47 : 10:13, 19 Березня 2009 »

«Сєгодня»? «Не читай на ніч радянських газет» Smiley Ось такий чорний піар тобі нав’язують  «єрусалимські козаки».

«Свободу» підтримують дрібні та середні підприємці — активні люди, на яких тримається бюджет України.
І на Сході не все так погано, як тобі здається. Підтримка є і там.

До речі, Тягнибок був в «Нашій Україні», звідки Ющенко його виключив за виступ на Яворині, а конкретніше за слова «жиди» і «москалі», які були витягнуті з контексту промови і подані в засоби масової істерії.

я давно казав: який би той то Тягнибок файний не був - він НІКОЛИ(!) не набере такої колькості голосів шоб почати шось в цій країні вирішувати... хоча шкода Sad

Так, «непрохідністю Свободи» всім добре промили мозок...
В Тернополі він ВЖЕ набрав достатню к-сть голосів і це тільки початок.

Добре, шановні, мені цікаво почути, за кого ви тоді пропонуєте голосувати? За які партії та блоки?
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #48 : 12:08, 19 Березня 2009 »

Тільки що передавали по ФМ,що сумське відділення Свободи вийшло з лав об"єднання в зв"язку з тим,що на парламентських виборах в список були включені люди Ахметова і в зв"зку з тим,що в керівництві об"єднання є люди нетрадиційної сексуальної орієнтації.
Або кольорові після Тернополя наробили в штани і зайнялись чорним піаром,а можливо доля правди в тому і є.Спитаємо Тягнибока...
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #49 : 12:16, 19 Березня 2009 »

Вперед, запитуй. Коментувати «ФМ» — невдячна  справа.
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #50 : 14:11, 19 Березня 2009 »

Juha
Стас, ти тут дуже активно пропагандуєш Тягнибока. Це добре, і він набирає популярності. Але я, наприклад, не буду голосувати за нього. Тому що я вважаю, що він дуже радикальний націоналіст

А яка альтернатива?
Крім того,що поганого в націоналізмі?
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #51 : 14:15, 19 Березня 2009 »

ну нехай, за нього проголосують повністю вся франківська, львівська, тернопільська, волинська ну і хз ше там якихось пару областей... а шо далі? на сході ж то населення по більше буде..

Born stupied? Try again!
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #52 : 14:46, 19 Березня 2009 »

tHe_Eney
ну нехай, за нього проголосують повністю вся франківська, львівська, тернопільська, волинська ну і хз ше там якихось пару областей... а шо далі? на сході ж то населення по більше буде..

А далі все залежить тільки від нього.Як наведе порядок на Тернопільщині,пройде у ВР,зарекомендує себе як
реального політика - тоді й Схід проголосує.Чи ти думаєш,Віталік,шо на тернопільщині за нього голосували з
ідейних міркувань?Ні,далеко не всі з 35% тих,хто проголосував за Свободу підтримують націоналістичну ідеологію,просто цей бардак задовбав.
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #53 : 15:46, 19 Березня 2009 »

А далі все залежить тільки від нього.Як наведе порядок на Тернопільщині,пройде у ВР,зарекомендує себе як реального політика - тоді й Схід проголосує.Чи ти думаєш,Віталік,шо на тернопільщині за нього голосували з
ідейних міркувань?Ні,далеко не всі з 35% тих,хто проголосував за Свободу підтримують націоналістичну ідеологію,просто цей бардак задовбав.

Повністю згідний — потрібні зміни, причому радикальні. Треба щоб і націоналісти показали свою роботу при владі.
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #54 : 16:18, 19 Березня 2009 »

А далі все залежить тільки від нього.Як наведе порядок на Тернопільщині,пройде у ВР,зарекомендує себе як
реального політика - тоді й Схід проголосує.Чи ти думаєш,Віталік,шо на тернопільщині за нього голосували з
ідейних міркувань?Ні,далеко не всі з 35% тих,хто проголосував за Свободу підтримують націоналістичну ідеологію,просто цей бардак задовбав.

Юра, та там на сході нас "нациків" бояться і рельно ненавидять... а їхній Янукович для них святий, і вони думають шо лише він зможе порядок навести, просто йому цього не дяють зробити...

Born stupied? Try again!
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #55 : 16:35, 19 Березня 2009 »

tHe_Eney
Юра, та там на сході нас "нациків" бояться і рельно ненавидять...

Тому й кажу,коли прийдуть у владу і почнуть реальними справами займатись - то і на Сході перестануть боятись,а якщо всі потуги зведуться до мови ,УПА,НАТО,як у Ющенка - то і результат відповідний.
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #56 : 16:36, 19 Березня 2009 »

Тому й кажу,коли прийдуть у владу і почнуть реальними справами займатись - то і на Сході перестануть боятись,а якщо всі потуги зведуться до мови ,УПА,НАТО,як у Ющенка - то і результат відповідний.

коли то буде... Sad

Born stupied? Try again!
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #57 : 16:38, 19 Березня 2009 »

Та видно не скоро, якщо навіть молодь так скептично налаштована.
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #58 : 16:39, 19 Березня 2009 »

я б взагалі звідси тікав... Sad

Born stupied? Try again!
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #59 : 17:41, 19 Березня 2009 »

2 ploskonos - побач pls кнопку "процитувати"
2 tHe_Eney Так "тiкати" чи "нас, "нацикiв"? Туди, де люблять "нацикiв"- дуже сумнiваюся, що ти туда захочеш, хоч тушкою на роботу, хоч жити nea
P.S. По сабжу промовчу, мое вiдношення до фашистiв я вже висловлював, нi до чого повторюватися. Лиш доповню... Дуже прикро, що такi як Стас, тобто тi, кому дiйсно небайдужа доля Батькiвщини, стоять перед таким вибором! Тобто не за "Свободу" навiть, як я розумiю, а саме проти тих 3,14..., що загнали краiну в таку }oo{ Sad

Сторінок: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF