Косів: форум міста та району
22:00, 28 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: 1 2 [3] 4 5 ... 8 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Олег Тягнибок — зустріч з громадою в Косові  (Прочитано 85695 раз)
borowed
Абориген


Репутація: 21
Offline

Повідомлень: 776

люблю життя і красивих дівчат


« Відповідь #30 : 01:53, 20 Листопада 2008 »

ну що ж...ждьомс))
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #31 : 10:52, 20 Листопада 2008 »

ЗІ. Стас, я був на зустрічах і з Литвином, і з Кириленком, і з Тарасюком, і з Юлької - вони всі так гарно і розмуно говорять, шо якби вибори були зразу після тої зустрічі - я б за всіх проголосував

Не знаю шо ти там почув розумного в їхніх бесідах, особливо у юльки - одне слинево і набір слів.

Ше раз кажу, подивись на сайті « Свободи» шо вони вже зробили.
Marinka
Ст. модератор


Репутація: 85
Offline

Повідомлень: 1409
Awards: KosivArt Язва форуму 2010

Язва форуму:)


« Відповідь #32 : 12:51, 20 Листопада 2008 »

То шо ти пропонуєш? Проголосувати за нову партію Яценюка чи взагалі не голосувати? Звичайно, якшо вибори взагалі будуть...
Вей-вей! Я ні в якому разі ні за кого не агітую. Я просто кажу, що буде ще щось у нас, як то кажуть, до кольору, до вибору.
А вибори будуть, і для цього навіть Яценюка скинули, щоби фінансування перевиборів протягнути. Капець, ну які вони всі противні і зажерливі, все їм мало. А вибори - то така класна штука, бабла німєряннооооо, і ніхто його не рахує. Так чом би не вибирати когось кожен рік..... або як гроші закінчуються так і вибори....

Життя – то трояка ружа...
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #33 : 00:10, 27 Листопада 2008 »

Олег Тягнибок побував у Косові — стаття в «Гуцульському краю».
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #34 : 12:46, 15 Березня 2009 »

Може хтось ше не знає, юлька «тримає» героїновий бізнес в Україні, видей мало їй газу.

А сьогодні, 15 березня, в народному домі Косова відбудуться загальні збори прихильників ініціативи Яценюка «Фронт змін». Певно війна буде...
Marinka
Ст. модератор


Репутація: 85
Offline

Повідомлень: 1409
Awards: KosivArt Язва форуму 2010

Язва форуму:)


« Відповідь #35 : 16:22, 16 Березня 2009 »

Може хтось ше не знає, юлька «тримає» героїновий бізнес в Україні, видей мало їй газу.

А сьогодні, 15 березня, в народному домі Косова відбудуться загальні збори прихильників ініціативи Яценюка «Фронт змін». Певно війна буде...
Всі тримають, тра якось жити;)

Життя – то трояка ружа...
Marinka
Ст. модератор


Репутація: 85
Offline

Повідомлень: 1409
Awards: KosivArt Язва форуму 2010

Язва форуму:)


« Відповідь #36 : 16:26, 16 Березня 2009 »

Нах війну! Нарід, ви шо геть з дуба звалилися? нам ще для повного щастя війни не вистачає. І так сидимо в такій глибокій д...пі шо аж йой. Не страдайте хвігньов, ідіт краще поля до посіву готувати.... і я піду.

Життя – то трояка ружа...
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #37 : 16:38, 16 Березня 2009 »

Може хтось ше не знає, юлька «тримає» героїновий бізнес в Україні, видей мало їй газу...
Я не прихильник "вуйни з косою", але тут вже перебiр. Нагадуе давню iсторiю з "Бандитським Петербургом", де депутати з пiстолями нiби бiгали (сидить Шутов дотепер), а насправдi все в той самий газ бензин уперлося, якi там пiстолi наркотики, тут мiста (цiлi краiни) на картi, попри наркоти далi буде зоонекрофiлiя та вiдстрiл пенсiонерiв з гелiкоптера.

Назар
Постійний відвідувач


Репутація: 13
Offline

Повідомлень: 119

"лучше гнать чем быть гонимым"


« Відповідь #38 : 15:01, 18 Березня 2009 »

Тягнибок - ФУУУ ЗАСРАВ ВЕСЬ МАЙДАН ПАЛАТКАМИ ТРИ КАЛІКИ 10 ПАЛАТОК І РОБИТЬ РЕВОЛЮЦІЮ!!!
З ТАКИМ УСПІХОМ КОЖЕН БУДЕ РОЗКЛАДАТИ ПОРОЖНІ ПАЛАТКИ НА МАЙДАНІ І ПІД ШУМОК ПРОБУВАТИ ЗАРИВАТИСЯ ДО (КОРИТА)
Marinka
Ст. модератор


Репутація: 85
Offline

Повідомлень: 1409
Awards: KosivArt Язва форуму 2010

Язва форуму:)


« Відповідь #39 : 17:13, 18 Березня 2009 »

Тягнибок - ФУУУ ЗАСРАВ ВЕСЬ МАЙДАН ПАЛАТКАМИ ТРИ КАЛІКИ 10 ПАЛАТОК І РОБИТЬ РЕВОЛЮЦІЮ!!!
З ТАКИМ УСПІХОМ КОЖЕН БУДЕ РОЗКЛАДАТИ ПОРОЖНІ ПАЛАТКИ НА МАЙДАНІ І ПІД ШУМОК ПРОБУВАТИ ЗАРИВАТИСЯ ДО (КОРИТА)
Вже порозставляли.... мляць! Поназивали - "Проти всіх" ! три каліки, а весь майдан як най не знаю шо.... То вже така народна гра, коли нема чим зайнятися - революція.....

Життя – то трояка ружа...
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #40 : 17:20, 18 Березня 2009 »

wildperson, певно ти в Петербурзі краще знаєш ситуацію в Україні? Звичайно, шо таку інформацію не будуть показувати російські (та й чи українські) тв канали.

Назар, то весь майдан чи 10 палаток? Ти візьми одну газетку в палатці і прочитай її уважно, а потім вже пиши, хто що робить і куди заривається.

А цікаво, хоча б один з вас чув про вибори до Тернопільської обласної ради (вибори проходили 15 березня)? — За українських націоналістів проголосувало 154325 мешканців Тернопілля, що становить 34,69%. Тобто ВО «Свобода» отримала більшу підтримку, ніж сумарно три найбільші політичні сили!

Зараз БЮТ, який ‘просрав’ ці вибори (набрав аж 8%), своїми ‘київськими окружними судами’ намагається ці вибори скасувати. То шо, будемо й далі тихонько сидіти і жувати?
«Боріться — поборете!» (Т.Г. Шевченко)
Назар
Постійний відвідувач


Репутація: 13
Offline

Повідомлень: 119

"лучше гнать чем быть гонимым"


« Відповідь #41 : 18:00, 18 Березня 2009 »

Я вже встиг зрозуміти хто як заполітизований))))
Я нашвидку руку зміг знайти фотки та неполінуюся показати, як партія "Свобода" подає вигляд масовки!!!
ВЕСЬ МАЙДАН СПАПЛЮЖИЛИ 10 ПОРОЖНІМИ ПАЛАТКАМИ ПОХАБНО РОЗМАЛЬОВАНИМИ БАЛОНЧИКАМИ !!!
І повірте, в жителів міста Києва, окрім обурення і жалю до кількох нещасних людей (що сторожать ті палатки) - ця акція ніяких почуттів не викликала;)

* image.jpg (41.94 Кб - завантажено 947 раз.)
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #42 : 18:13, 18 Березня 2009 »

Тоді вже «ЗаполітИзований».

Добре, розклали 10 палаток, і що? При чому тут ‘масовка’? В Косові теж є палатка на площі. А казати ‘спаплюжили’ можна тоді, коли б, наприклад, свободівці розмалювали балончиками сам майдан, а не свої палатки Smiley

До речі, ще невідомо, що це точно палатки «Свободи», а не якась провокація. Тим більше, якщо ти кажеш, що палатки порожні.

По темі шось маєш сказати? Газетку читав? Про вибори в Тернополі чув?
Назар
Постійний відвідувач


Репутація: 13
Offline

Повідомлень: 119

"лучше гнать чем быть гонимым"


« Відповідь #43 : 18:29, 18 Березня 2009 »

Та читав, як ми знаємо написати то не є питання)))
І про вибори чув, та всеодно моє враження, що дехто на цій складній ситуації в державі - хоче вийти в дамки  і тому обурююся і тому невірю!!!
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #44 : 18:51, 18 Березня 2009 »

«Нє вєрю!» Станіславський.

Добре, а хто зробив цю ситуацію в державі і зараз сидить собі в дамках з рульом на голові? Якщо ти чув про вибори, то мав би знати, що БЮТ і регіони домовились і проголосували про відміну виборів в Тернополі, мотивуючи це якраз «складною ситуацією в державі» і це після того, як на вибори вже було витрачено 7 млн. гривень з 10 запланованих. В це ти теж не віриш? Тобто насрати їм, шо рішення неконституційне і ВР взагалі немає права навіть розглядати питання про відміну виборів — вони взяли собі і відмінили.

«Складна ситуація в державі» буде постійно поки не буде проведена люстрація та зміна влади.

До речі, Тягнибок, коли був у Косові, всі вірно розказав про плани БЮТ і регіонів — вони ще тоді домовились про владу і опозицію — спочатку регіони пару років сидять при владі (прем’єр-міністр Янукович) а БЮТ в ‘опозиції’, потім навпаки — БЮТ при владі (прем’єр-міністр Тимошенко), регіони в ‘опозиції’ і так собі будуть мінятись поки буде шо красти...
Сторінок: 1 2 [3] 4 5 ... 8 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF