Косів: форум міста та району
22:53, 28 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: 1 [2] 3 4 ... 8 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Олег Тягнибок — зустріч з громадою в Косові  (Прочитано 85697 раз)
borowed
Абориген


Репутація: 21
Offline

Повідомлень: 776

люблю життя і красивих дівчат


« Відповідь #15 : 16:51, 19 Листопада 2008 »

зате це вже щось нове.А новизна потрібна людям зараз як повітря!Вкраде - той мать його...виберемо іншого.Така вже наша доля.А що ж робити.
На рах революції..навряд.Ото хіба з автоматами.То набагааато дієвіше.Хоча саме Це і буде на руку нашим улюбленим північним сусідам,які не оминуть нагоди ввести на нашу територію "міратворцеф"
borowed
Абориген


Репутація: 21
Offline

Повідомлень: 776

люблю життя і красивих дівчат


« Відповідь #16 : 16:52, 19 Листопада 2008 »

Шовінізм....та який до дідька шовінізм??Шовінізм - це туди...туде,де наразі вайлдперсон мешкає.Без образ.
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #17 : 16:58, 19 Листопада 2008 »

Та я й не чекав, хай йому... Просто всi виннi- москалi, жиди, Ахметов&Co, а "Свобода" вся в бiлому... Ну, ну.. Краiну вже так- довели.., не здивуюся, що iх ("Свободу") виберуть. От тодi бiднiй Батькiвщинi й прийде пi..ц :-(((

borowed
Абориген


Репутація: 21
Offline

Повідомлень: 776

люблю життя і красивих дівчат


« Відповідь #18 : 17:08, 19 Листопада 2008 »

А чого б і ні??нє...як завжди ,вибирати Юльку,шоб не було Яника і навпаки?
Тьфу.Політики - шо презервативи.І якшо ж ти бачиш,шо той кондом поганий,нафіга купувати 3ю пачку???...
Marinka
Ст. модератор


Репутація: 85
Offline

Повідомлень: 1409
Awards: KosivArt Язва форуму 2010

Язва форуму:)


« Відповідь #19 : 17:18, 19 Листопада 2008 »

Ей, вей не сварыться. А щодо нового - то цього тижня має бути презентація нової політ. сили, яку очолить Арсеній Яценюк. І команда у нього досить навіть цікава. І є в нього шанс переплюнути Юльку разом з пердізентом і Янеком разом взятих в купі.
Мабуть в тому що Тягнибок - демагог, є доля правди. Я думаю що він з тих політиків які можуть порадити, і порадити толково, але до реалізації сказаного справа ніколи не дійде.

Життя – то трояка ружа...
borowed
Абориген


Репутація: 21
Offline

Повідомлень: 776

люблю життя і красивих дівчат


« Відповідь #20 : 17:20, 19 Листопада 2008 »

так йому ж ніхто не давав можливості спробувати;)
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #21 : 17:26, 19 Листопада 2008 »

Яценюк? Цей хитренький "кіндер-сюрприз", який працював ше з Кучмою? Він точно всіх переплюне, а ми будемо ше в глибшій сраці. Він якраз про останній кредит розказував, яке це благо для країни...

А щодо реалізації раджу почитати сайт "Свободи" і подивитись скільки всякого ця організація вже зробила для України. Наразі це єдина контора, яка намагається шось робити навіть без фінансової підтримки зі сторони.
Marinka
Ст. модератор


Репутація: 85
Offline

Повідомлень: 1409
Awards: KosivArt Язва форуму 2010

Язва форуму:)


« Відповідь #22 : 17:34, 19 Листопада 2008 »

Яценюк? Цей хитренький «кіндер-сюрприз», який працював ше з Кучмою? Він точно всіх переплюне, а ми будемо ше в глибшій сраці. Він якраз про останній кредит розказував, яке це благо для країни...

А щодо реалізації раджу почитати сайт «Свободи» і подивитись скільки всякого ця організація вже зробила для України.
На жаль, я знаю про діяльність Свободи не тільки з їхнього сайту. Я розумію, що Тягнибок тобі як лідер надзвичайно сподобався, і розказувати що він не такий вже й білий і пухнастий марно, та все таки - перш ніж симпатизувати політикові, треба пам`ятати, що це - політик. І діє він, і думає як політик. А політика, то дуже брудна штука. Надзвичайно.
Наші політики всі працювали хто з Кучмою, Хто з Юлькою, хто з Янеком, хто з Комуністами.... і т.д  Політика у нас персоніфікована, і мені це не подобається. Бо якщо суперський лідер, то всі інші теж супер-пупер, а якщо лідер вже поза грою, і його всі "обкакали" то поза і всі, хто з цим лідером був.

Життя – то трояка ружа...
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #23 : 17:45, 19 Листопада 2008 »

То шо ти пропонуєш? Проголосувати за нову партію Яценюка чи взагалі не голосувати? Звичайно, якшо вибори взагалі будуть...
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #24 : 17:58, 19 Листопада 2008 »

Я то голосувати взагалi не можу, вам вирiшувати, але з програми пана Олега вже уяснив, що нi дружинi нi синовi при його приходi до влади громадянства не бачити як своiх вух без дзеркала (ну й вiдповiдно роботи i т.д.). Т й я замучуся доказувати що не верблюд (а то ми не знемо нашу бюрократiю, що ii на Марс вiдправлять?), навiть з свiдоцтвом про народження буду мiсяцями ходити, знаемо, плавали...

KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #25 : 18:11, 19 Листопада 2008 »

Це ти зробив такі висновки з того, що до партії беруть тільки українців?
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #26 : 19:05, 19 Листопада 2008 »

Це ти зробив такі висновки з того, що до партії беруть тільки українців?
Це про громадянство (останнi абзаци його аудiо, на паперi з сайту лiниво цитату шукати, але вона е). Дев"ять рокiв проживання, та екзамен мовний. Для чиновникiв то може й правельно, а от для решта.... гм...

KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #27 : 19:14, 19 Листопада 2008 »

А які зараз умови отримання громадянства в Росії?
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #28 : 19:32, 19 Листопада 2008 »

Мовного екзамену точно нема, цензу також (але там не впевнений, чи то родичiв треба чи як, не в курсi, здаеться слов"янам (чи то жителям СССР) без цензу, решту- 5 рокiв). Пишеш заяву, все..., там вже розглядають (хоча й довго, але то бюрократiя). Звичайно без росiйськоi податися в чиновники нереально, але то справедливо (в Украiнi ще справедливiше, без украiнськоi, й нiхто тут не може бути проти, вважаю)

Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #29 : 00:10, 20 Листопада 2008 »

Тьфу.Політики - шо презервативи.І якшо ж ти бачиш,шо той кондом поганий,нафіга купувати 3ю пачку???...
будеш в косові - поставлю тобі пиво!!! wink3
А щодо нового - то цього тижня має бути презентація нової політ. сили, яку очолить Арсеній Яценюк. І команда у нього досить навіть цікава. І є в нього шанс переплюнути Юльку разом з пердізентом і Янеком разом взятих в купі.
Мабуть в тому що Тягнибок - демагог, є доля правди. Я думаю що він з тих політиків які можуть порадити, і порадити толково, але до реалізації сказаного справа ніколи не дійде.
я цілком підтримую. ну от не пре мене той Тягнибок і все...
ЗІ. Стас, я був на зустрічах і з Литвином, і з Кириленком, і з Тарасюком, і з Юлької - вони всі так гарно і розмуно говорять, шо якби вибори були зразу після тої зустрічі - я б за всіх проголосував, хоча я все життя казав, шо Литвин куй, а зараз це кажу про всіх інших....

Born stupied? Try again!
Сторінок: 1 [2] 3 4 ... 8 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF