Косів: форум міста та району
17:42, 28 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: 1 ... 5 6 [7] 8 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Олег Тягнибок — зустріч з громадою в Косові  (Прочитано 85691 раз)
Тарас Пасимок
Абориген


Репутація: 49
Offline

Повідомлень: 2572


« Відповідь #90 : 15:45, 24 Жовтня 2011 »

ну та хоча б свобода відкрито заявила шо ситуація з вибором редактора в ГК не витримує жодної критики  Smiley
anv
Абориген


Репутація: 13
Offline

Повідомлень: 701


« Відповідь #91 : 15:50, 24 Жовтня 2011 »

ну та хоча б свобода відкрито заявила шо ситуація з вибором редактора в ГК не витримує жодної критики  Smiley
Любе голосування де розприділяють посади або якесь майно завжди перетворюються на кровожерливу сіпанину між зграями депутатів. А тут можна отримати у свої руки звязок з громадою.
Тарас Пасимок
Абориген


Репутація: 49
Offline

Повідомлень: 2572


« Відповідь #92 : 16:13, 24 Жовтня 2011 »

А ще було про газету. Я не є прихильником того, якого вона змісту. Правда й не думаю, що це на совісті редактора. Просто хто платить той і ДіДжей.

цікаво лиш чого ти цього редактора розумієш, бо хто платить той і замовляє музику - я ж в тій самій ситуації шо і вона, але мене ти чомусь розуміти не хочеш, лиш критикуєш і розказуєш як жити  crazy
anv
Абориген


Репутація: 13
Offline

Повідомлень: 701


« Відповідь #93 : 16:22, 24 Жовтня 2011 »

цікаво лиш чого ти цього редактора розумієш, бо хто платить той і замовляє музику - я ж в тій самій ситуації шо і вона, але мене ти чомусь розуміти не хочеш, лиш критикуєш і розказуєш як жити  crazy
Ну на "рахунок розказуєш як жити" то ти вже загнув. А критикую бо є така можливість. Ти ж сам створив тему, в якій форумчани можуть або критикувати, або підтримувати тебе. А вона ні! Якщо конкретно то, якщо стулити до купи 3 послідні номери ГК і порівняти з Передзвоном то ти попереду. Просто напиши з того всього, що я написав в темі про Передзвін, де ти рахуєш, що я загнув і учу тебе жити. Можна і в приват. Викладав свою суб"єктивну думку.
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #94 : 16:37, 24 Жовтня 2011 »

Назаре,ідеться про зовсім різні речі.
В випадку з ГК  ідеться про порушення законності,коли одна з найбільш підтримуваних партій не може через газету районної ради донести свою думку до виборців.Це каг бе вже легенький саботаж.І твориться він конкретними людьми,які,якби не хотіли цього робити - подали  б у відставку.Хоча,з іншого боку,цим конкретним людям теж потрібна робота,щоб за щось жити,і роблять вони такі речі не від доброго життя.Пряма вина в цій  ситуації - в того,хто замовляє такі дії.
У Тараса ситуація простіша.Він не редактор(надіюсь,що ним стане),тобто несе меншу відповідальність,та й ситуація в міській раді трохи простіша,ніж в районній.Хоча,при бажанні,теж можна бомбу підірвати.Хоча б ,з тим же наділом  земельних ділянок.
Але,боюсь,що такий матеріал не пропустила б редколегія.Свобода слова,до певної межі...
Тарас Пасимок
Абориген


Репутація: 49
Offline

Повідомлень: 2572


« Відповідь #95 : 16:45, 24 Жовтня 2011 »

тема про ГК на форумі є вже 3 роки і не бачу причин не критикувати те що пишуть там з суб'єктивної точки зору

діло не в цікавості газети, а в манері подання інформації

якби ГК виходив раз в місяць, то це теж була б цікава газета - суть якраз в тому, що раз в тиждень не набереш норм інфи і по району, хоч би ти був Дункан Маклауд - того як було нецікаво так і буде за любого редактора (ІМХО)
Тарас Пасимок
Абориген


Репутація: 49
Offline

Повідомлень: 2572


« Відповідь #96 : 16:49, 24 Жовтня 2011 »

Він не редактор(надіюсь,що ним стане),тобто несе меншу відповідальність,та й ситуація в міській раді трохи простіша,ніж в районній.Хоча,при

відповідальність однакова, в тому числі і кримінальна, а від того шо в газеті не писатиме в.о. я більше повноважень чи грошей чи землі не отримаю  Smiley

тому все як є так і буде

хіба Бігфан почне випускати незалежну газету за власний кошт і візьме анв в редактори, то може газета і напише те, що не напишуть ніколи інші дві!
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #97 : 17:03, 24 Жовтня 2011 »

можна багато дискутувати про Тягнибока чи Свободу, але той факт, що зал в райбуді був переповнений (150-200 чол.)
і після закінчення було видно, що люди готові хоч вже голосувати за свободу!

отак послухають люди правду, скажуть так-так, підтримаємо! а потім йдуть і голосують за зовсім інших...
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #98 : 17:12, 24 Жовтня 2011 »

так потім ше й репетують "спасібо житєлям донбаса" crazy

Born stupied? Try again!
anv
Абориген


Репутація: 13
Offline

Повідомлень: 701


« Відповідь #99 : 17:16, 24 Жовтня 2011 »

тема про ГК на форумі є вже 3 роки і не бачу причин не критикувати те що пишуть там з суб'єктивної точки зору
я чогось впевнений, що в ГК ту тему не дуже читають... А про зустріч можна тільки додати, що молоді було катастрофічно мало. Я та й ти, і я з тобою...
vyluzja Franka
Абориген


Репутація: 50
Offline

Повідомлень: 832

життя шкодить здоров'ю


« Відповідь #100 : 18:06, 24 Жовтня 2011 »

я чогось впевнений, що в ГК ту тему не дуже читають... А про зустріч можна тільки додати, що молоді було катастрофічно мало. Я та й ти, і я з тобою...
молоді було мало - факт.
думаю розживусь записом всіх виступів, оприлюднимо в інтернеті, нехай той кого цікавить і не зміг прийти на зустріч нехай подивиться.
Тарас Пасимок
Абориген


Репутація: 49
Offline

Повідомлень: 2572


« Відповідь #101 : 18:09, 24 Жовтня 2011 »

молоді було мало - факт.
думаю розживусь записом всіх виступів, оприлюднимо в інтернеті, нехай той кого цікавить і не зміг прийти на зустріч нехай подивиться.

треба було в соц мережах робити рекламу, молодь афіші не читає!!! це ж очевидні речі! Smiley
vyluzja Franka
Абориген


Репутація: 50
Offline

Повідомлень: 832

життя шкодить здоров'ю


« Відповідь #102 : 18:13, 24 Жовтня 2011 »

треба було в соц мережах робити рекламу, молодь афіші не читає!!! це ж очевидні речі! Smiley
..ага і вписувати ключові слова ... цицьки, великі цицьки і дуже великі... Smiley)) і то контингент бизійшовся ше той.
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #103 : 18:17, 24 Жовтня 2011 »

кому цікаво той прийшов, ну і варто не забувати шо перед тим була бурхлива субота crazy

Born stupied? Try again!
Тарас Пасимок
Абориген


Репутація: 49
Offline

Повідомлень: 2572


« Відповідь #104 : 18:28, 24 Жовтня 2011 »

..ага і вписувати ключові слова ... цицьки, великі цицьки і дуже великі... Smiley)) і то контингент бизійшовся ше той.

якби зустріч була у вікінгу, то молоді було б більше!  crazy
Сторінок: 1 ... 5 6 [7] 8 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF