Косів: форум міста та району
21:28, 28 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: 1 ... 3 4 [5] 6 7 8 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Олег Тягнибок — зустріч з громадою в Косові  (Прочитано 85694 раз)
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #60 : 17:49, 19 Березня 2009 »

2 tHe_Eney Так "тiкати" чи "нас, "нацикiв"?

не зрозумів, до чого це? це ж 2 різні думки.

Born stupied? Try again!
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #61 : 17:54, 19 Березня 2009 »

Дуже прикро, що такi як Стас, тобто тi, кому дiйсно небайдужа доля Батькiвщини, стоять перед таким вибором! Тобто не за "Свободу" навiть, як я розумiю, а саме проти тих 3,14..., що загнали краiну в таку }oo{ Sad

Чому ж, якраз за «Свободу», тому що в об’єднанні — є сила, а самотужки нічого не зробиш.
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #62 : 19:00, 19 Березня 2009 »



коли то буде...
я б взагалі звідси тікав...

Не буває-"раз - і в казку".


wildperson
, мое вiдношення до фашистiв я вже висловлював, нi до чого повторюватися

Відчувається,що Вам трошки промила мозок пропагандистська машина сусідньої держави.
Заходите на Вікіпедію і читаєте визначення слів "фашизм" і "націоналізм".
До речі,в тій же Хорватії при владі націоналісти."Фашизм" рулить?
anv
Абориген


Репутація: 13
Offline

Повідомлень: 701


« Відповідь #63 : 09:51, 21 Жовтня 2011 »

Можливо не в тему, але в мене запитання до форумчан-свободівців: Чи є Фокшей Богдан вашим однопартійцем? І якщо так то чи знає хтось чи є він в Косові і чи буде на зустрічі з Тягнибоком?
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #64 : 11:39, 22 Жовтня 2011 »

Відбудеться звіт депутатів

На виконання вимог Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» 23 жовтня, о 13 год.,  у районному Будинку культури в м. Косові  відбудеться звіт депутатів фракцій ВО «Свобода»   в косівських  районній та міській радах перед жителями району. У цьому заході  братимуть  участь  голова обласної ради О.Сич і голова партії ВО «Свобода» О.Тягнибок.

Запрошуємо всіх жителів району взяти участь  у цьому заході.

Роман МАТЕЙЧУК,
депутат районної ради, голова фракції ВО «Свобода» у районній раді.
s19or
Фахівець


Репутація: 6
Offline

Повідомлень: 319


« Відповідь #65 : 14:38, 22 Жовтня 2011 »

Згадалось відео
неможе політична сила лідери якої такі речі говорять чогось добитись на рівні України. Складається враження шо їм політичні опоненти платять, чим більше дурниць радикалізму сказав, тим більше заплатять

Зелений світ - магазин рослин http://zelenyi-svit.org.ua
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #66 : 19:08, 22 Жовтня 2011 »

Про опонентiв ти можливо маеш рацiю. Може й не платять, а просто направлено висвiчують такi перли. З такими лiдерами опозицii президент виглядае свiточем iнтелекту, що йому лиш в карму Sad

anv
Абориген


Репутація: 13
Offline

Повідомлень: 701


« Відповідь #67 : 19:46, 22 Жовтня 2011 »

Ну не знаю, але маю намір прийти і послухати, бо на виборах маю два варіанти: або за СВОБОДУ або проти всіх, але цікаво запитати про таке-http://www.volfoto.inf.ua/pagesi/istomist/statti/2011rik/dm110908/t110913/svoboda/svoboda.htm
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #68 : 20:05, 22 Жовтня 2011 »

Ну не знаю, але маю намір прийти і послухати, бо на виборах маю два варіанти: або за СВОБОДУ або проти всіх, але цікаво запитати про таке-http://www.volfoto.inf.ua/pagesi/istomist/statti/2011rik/dm110908/t110913/svoboda/svoboda.htm


Ну так буде завтра Тягнибок,задавай питання.


Згадалось відео
 неможе політична сила лідери якої такі речі говорять чогось добитись на рівні України. Складається враження шо їм політичні опоненти платять, чим більше дурниць радикалізму сказав, тим більше заплатять



Ага,ага,дикий радикалізм.Не Маша,а Марічка,не Діма,а Дмитрик.
Дійсно,тут уже й фашизмом попахує.
s19or
Фахівець


Репутація: 6
Offline

Повідомлень: 319


« Відповідь #69 : 20:40, 22 Жовтня 2011 »

Ну не знаю, але маю намір прийти і послухати, бо на виборах маю два варіанти: або за СВОБОДУ або проти всіх, але цікаво запитати про таке-http://www.volfoto.inf.ua/pagesi/istomist/statti/2011rik/dm110908/t110913/svoboda/svoboda.htm


Може і буде віднєкуватись. Але думаю так воно і є як там пишуть. В нас люстрацію ніхто невводив. Та і невведуть з нашими першими особами держави


Зелений світ - магазин рослин http://zelenyi-svit.org.ua
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #70 : 20:41, 22 Жовтня 2011 »

Ага,ага,дикий радикалізм.Не Маша,а Марічка,не Діма,а Дмитрик.
Дійсно,тут уже й фашизмом попахує.
Тут просто дурiстю попахує Sad Не Тiна, а Христина, не Лiна, а Каролiна, не Маша, а Марiанна. Зрештою не Пе, а Петрик (це вже приват, тато менi саме"ПЕ! Сокиру принеси!!", а мама Петю (от же москальске слово, га?). Й чого Мiша не може бути поряд з Мiсьо, лиш Михайлик?

ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #71 : 20:59, 22 Жовтня 2011 »

Тут просто дурiстю попахує Sad Не Тiна, а Христина, не Лiна, а Каролiна, не Маша, а Марiанна. Зрештою не Пе, а Петрик (це вже приват, тато менi саме"ПЕ! Сокиру принеси!!", а мама Петю (от же москальске слово, га?). Й чого Мiша не може бути поряд з Мiсьо, лиш Михайлик?

Пе Smiley,просто коли обговорюють це відео,не слід забувати,що людина - філолог.
Вона на ці речі дивиться троха інакше,як прості смертні.

Може і буде віднєкуватись. Але думаю так воно і є як там пишуть. В нас люстрацію ніхто невводив. Та і невведуть з нашими першими особами держави


Люстрація іде одним з перших пунктів у програмі Свободи.Можна на своїх і опробувати.
s19or
Фахівець


Репутація: 6
Offline

Повідомлень: 319


« Відповідь #72 : 21:18, 22 Жовтня 2011 »

Тут просто дурiстю попахує Sad Не Тiна, а Христина, не Лiна, а Каролiна, не Маша, а Марiанна. Зрештою не Пе, а Петрик (це вже приват, тато менi саме"ПЕ! Сокиру принеси!!", а мама Петю (от же москальске слово, га?). Й чого Мiша не може бути поряд з Мiсьо, лиш Михайлик?

Вона в цьому відео дуже скоро міняє свою думку коли доходить до маленької американки хай би вже її тоже Парасочкою назвала. Зрештою звідки вона знає може маленький Міша чи Ліза тоже недавно десь з Хабаровска чи Краснодару приїхали.

Пе Smiley,просто коли обговорюють це відео,не слід забувати,що людина - філолог.
Вона на ці речі дивиться троха інакше,як прості смертні.

Хай буде вона філолог, але вона і політик і мала би себе показувати як виважену людину. А не тіточку яка до дітей чіпляється.

Уявив собі як маленька Ліза прийшла додому і питається батьків чи правда шо її імя пішло від слова лизати як каже Фаріон

Зелений світ - магазин рослин http://zelenyi-svit.org.ua
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #73 : 21:29, 22 Жовтня 2011 »

Я згідний,політику перш ніж говорити,треба добре все зважити.
Але й радікалізм тут непотрібно приплітати.
s19or
Фахівець


Репутація: 6
Offline

Повідомлень: 319


« Відповідь #74 : 21:43, 22 Жовтня 2011 »

Я згідний,політику перш ніж говорити,треба добре все зважити.
Але й радікалізм тут непотрібно приплітати.

ну так, в цьому відео може бути два висновки або "радикальна" або "ненадто все зважила"

Зелений світ - магазин рослин http://zelenyi-svit.org.ua
Сторінок: 1 ... 3 4 [5] 6 7 8 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF