Косів: форум міста та району
08:37, 19 Квітня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Голосування
Питання: Чи потрібен нам пістолет?
Так - 8 (50%)
Ні - 8 (50%)
Всього голосів: 16

Сторінок: [1] 2 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Чи треба нам пiстолет?  (Прочитано 19961 раз)
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« : 18:22, 23 Вересня 2008 »

 Цiкаво почути думки на цю тему (навiяло согоднiшнею новиною з Фiнляндii). Говорили всякi-рiзнi депутати на цю тему багато, але як завжди= пусте/порожне.
 P.S. Моя думка- ствол бойовий в кишенi/сумочцi хай буде (по крайнiй мiрi гопник три рази подумае, перед тим я "попросити" мобiльник, або "кохання" випадковоi дiвчини). Але видавати той ствол треба дуже ретельно, нiяк не по куплених довiдках (дуже чудово про то написано у шанованого мною Романа Злотнiкова (серiя "iмператор", друга частина). Коротше аби зброя була у адекватних i законопослушних людей (у кримiналу (хоч в наколках, хоч в погонах)вона i так е). Ну i закони про самооборону нормальнi..

KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #1 : 19:03, 23 Вересня 2008 »

Хороша тема!

А як вам приклад Америки? Там зброя дозволена, тому студенти частенько цим користаються...

Зброя повинна бути лише у відповідних органів правопорядку  Всезнайко
Marinka
Ст. модератор


Репутація: 85
Offline

Повідомлень: 1409
Awards: KosivArt Язва форуму 2010

Язва форуму:)


« Відповідь #2 : 22:11, 23 Вересня 2008 »

Та упаси Боже. Максимум - газовий. В принципі так як зараз і є. З нашою можливістю купити в наших ескулапів будь-яку довідку... Навіть подумати страшно. А газовий пістолет чи шокер - то що лікар прописав. Тим більше, молодь у нас емоційна, пондивиться фільмів а-ля міцний горішок, і піде творити добро направо і наліво... і не дай Бог в той момент у когось з них може опинитися в руках справжня зброя....

Життя – то трояка ружа...
Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #3 : 08:55, 24 Вересня 2008 »

Я вважаю, що не треба. З нашими "межами оборони" - толку з нього ніякого, всеодно користуватися не можна буде. Навіть дістати з сумочки - це вже замах на вбивство. З нашим суддівством - тим більше. А щодо самих людей - повністю згодна з Маринкою, але я б не просто про молодь казала, що фільмів понадивлялася, а і взагалі про дорослих, адже у нас і так стільки "бригад", "братви" і т.д. То що буде коли можна буде вільно носити в сумочці пістолет. Його ж для нападу для відбору сумочки частіше будуть використовувати, ніж для захисту.
Я взагалі за газовий балончик, і не більше
Marinka
Ст. модератор


Репутація: 85
Offline

Повідомлень: 1409
Awards: KosivArt Язва форуму 2010

Язва форуму:)


« Відповідь #4 : 09:07, 24 Вересня 2008 »

Ну молодь в мене це люди віком від 12 і до 35;) А газовий балончик конєчно файно, але я його завжди боялася, бо знаю багато випадків коли його використовували проти самої дівчини, яка намагалася ним скористатися. Це раз. По друге ті пшикалки які є у вільному продажу на основі червоного перцю... і як то кажуть не дуже і надійні. А Терен чи щось більш крутіше тяжко дістати,якщо немає знайомих у органах правопорядку.
А якщо говоритти про самозахист, то краще в комплексі - самбо (чи щось таке) і балончик. Бо все таки для ефективного використання будь-якої зброї потрібен навик і хороша реакція.
А найкраще нікуди самому не ходити у сумнівні місця.

Життя – то трояка ружа...
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #5 : 09:13, 24 Вересня 2008 »

А найкраще нікуди самому не ходити у сумнівні місця.
Це точно, бо балончик ше треба встигнути вийняти з сумки.
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #6 : 09:30, 24 Вересня 2008 »

А найкраще нікуди самому не ходити у сумнівні місця.
А Якщо "сумнiвне мiсце"- власний пiдъiзд? Незнаю

Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #7 : 09:39, 24 Вересня 2008 »

Ні, ну це звичайно страшно Але якщо у тебе буде пістолет, то не факт, що тільки у тебе він буде у "сумнівному місці".
Але ж може можна якось "опозитивити" під'їзд (я розумію, що немає такого слова, але я чомусь не згадала бльш підходяще. Якщо хтось придумає, то напишіть або виправте). Наприклад, омофон поставити, а потім вже й лампочок понакупляти (але коли вже буде домофон, бо розбивати будуть). Але по-моєму, пістолет - це вже крайній вихід.
Ілона
Абориген


Репутація: 34
Offline

Повідомлень: 553


« Відповідь #8 : 11:42, 20 Жовтня 2008 »

У мене електрошокер...
Якщо чесно - то впевненості ДУЖЕ багато додає!
Спокійно посилала в еротичному напрямку хамів, котрі просто не сподівалися такого напору від мене!

Один раз, для експерименту, лУпнула шокером саме себе.crazy
Було не настільки боляче, як втратила орієнтацію в просторі.
Хвилин десять приходила до себе, розчехлялася.

Так що дуже рекомендую, психологічний відпір збільшується дуже сильно, коли стискаєш в кармані шокер   icon_fight1
Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #9 : 11:54, 31 Грудня 2008 »

Кажуть, що з нового року Юрій Луценко порекомендував всім озброїтися до зубів. Зараз і так страшно на вулицю вийти. Мене чуть уже необікрали в маршрутці якісь вірмени. Я дістала його руку з сумки, а він ще почав на мене наїжати. А що далі буде
IVP
Ст. модератор


Репутація: 58
Offline

Повідомлень: 1987

Moskalowka


« Відповідь #10 : 16:09, 31 Грудня 2008 »

Ні народ, з першими постами, які вважають що зюрої непотрібно, я з цим повність"ю не згідний!!! У нас навіть шокери заборонені, як тоді оборонятися, а ? Статистика показує, що в інших країнах де дозволена зброя, менша злочинність ніж у країнах де заборонено носіння вогнепальної зброї, бо людина чи злочинець незнає на кого йде і з ким має справу, а у нас таке законодавство, що все, тільки б не на користь людей. У нас якщо зайшли на подвір"я ти не маєш права нічого робити, доки когось не покалічуть або не вб"ють і тільки ТИ тоді маєш право оборонятися!!! Якщо б дозволили зброю, залюбки придбаю щось з резиновими кулями і шокер + балончик (ну так для впевненості), на спец. пояс, ну можливо ще щось ))
IVP
Ст. модератор


Репутація: 58
Offline

Повідомлень: 1987

Moskalowka


« Відповідь #11 : 13:17, 10 Січня 2009 »

Ніхто не чув, Луценко дав добро на використання пістолетів з резиновими кулями ?
Dana Eco-Kosiv
Абориген


Репутація: 43
Offline

Повідомлень: 1898
Awards: KosivArt Ракета 2010

Життя іде,і все без коректур...


« Відповідь #12 : 01:40, 12 Січня 2009 »

"гдє мої сімнадцать лєт,гдє мой чьорний пістолєт-на большом каретном...."співав Висоцкий.
Я проти зброї.Не шукайте пригод на голову,от і не прийдеться думати про серйозний самозахист.

Time is not on your side.
Вуйко
Новачок


Репутація: 1
Offline

Повідомлень: 11


« Відповідь #13 : 17:40, 15 Січня 2009 »

В Косові пістолет? Смішно! Може і в Пітєрі тра, тут  ІМХО без потреби. Штахети майже на кожному паркані Smiley
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #14 : 17:55, 15 Січня 2009 »

В Косові пістолет? Смішно! Може і в Пітєрі тра, тут  ІМХО без потреби. Штахети майже на кожному паркані Smiley
Це ти може вночi не ходиш.. А СПб вiдрiзняеться вiд Косова лиш кiлькiстю населення, коли був там цеi осенi- iхав додому десь в 23-23.30- така ж гопота як на моiй вулицi Криленко. Це добре, що я на здоровъя не жалiюся, а що говорити дiвчинцi?, що в такий час з роботи йде (з тоi ж лiкарнi, я як раз гопотою коло Iльчука й стикнувся, заступився за медсестричку)

Сторінок: [1] 2 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF