Косів: форум міста та району
22:12, 28 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: [1] |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Пiсля вiдпуску в Карпатах  (Прочитано 13907 раз)
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« : 14:02, 01 Вересня 2008 »

 На жаль був недовгий, а програма велика. Дружина- перший раз в Карпатах, iй то було все цiкаво/захопливо, маршрут Коломия-Пiстинь-Косiв-Рожен-Чернiвцi видався напруженим. А от в мене двоiстi враження..
 Я десь розумiю про мiст i дорогу пiд Сокiльским (повiнь, вiдмазка..), але решта дорiг!!! Най би меня шляк трафив, з часiв радянських нiхто палець о палець на тих дорогах не вдарив!!!! В Великий Рожен дорогу як зробили в 85-му- так i стоiть, нi лопати асфальту за 23 роки. Про Косiв/Кути я вже не говорю..
 Попоiсти так i нема де, я тут цiленанравляно читав на цю тему форум.. гм... в "Роялi" дуже файно нагодували, швидко i вiдносно недорого, от i все! Решта- [самоцензура].
 Таксисти- озвiрiли!, спочатку з Косова в Пiстинь чiтко було сказано 18 (що i так немало, помiчу що бус 2*2, а попутка 3*2, а на мiсцi- таксист сказав вже 25! Де сов1сть??)
 Коротше там багато чого, Косiв мiняеться дуже до гiршого i то менi зовсiм прикро.. Родичiв побачив, чорниць попоiв.. i то добре...

Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #1 : 14:15, 01 Вересня 2008 »

А я була в Косові тиждень і не дуже задоволена відпочинком. Навіть не знаю чого. Я якось, так би мовити пасивно відпочила. Перші чотири дні прикольно було drinks  Smiley, а потім якось скучно... Думаю, що то моя вина.
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #2 : 19:21, 02 Вересня 2008 »

Юля- може тому наприкiнцi не чув вини що в мене (нас) географiя була ширша!? :-) Хоча менi також стало наприкiнцi не дуже весело. Ще й родичi (тато/мама/тета) плачуть (коли ще нас побачать, СПб не Киiв). Сумно то...

KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #3 : 16:59, 08 Вересня 2008 »

Та в Косові чого було сидіти? Треба було полазити горбами трохи, скупатись в ріці Smiley

* DSC_4801.jpg (131.24 Кб - завантажено 1223 раз.)
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #4 : 20:53, 08 Вересня 2008 »

Стас, я якраз бiльше половини часу по горах лазив, Рожен i Пiстинь. Дуже багато роботи навалилося, пiзнiше викладу пару фоток (це до речi пляж в Пiстинi майже напроти вiкон покiйноi бабцi, а тепер тети, ну не те щоб напроти, з дому на горб треба вийти, там фото тоже будуть)

KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #5 : 09:31, 09 Вересня 2008 »

Ну то файно, чекаєм фото Smiley
Ілона
Абориген


Репутація: 34
Offline

Повідомлень: 553


« Відповідь #6 : 11:15, 20 Жовтня 2008 »

Я! Я! Я! повернулася з Косова, де в мене "гавкнув" комп"ютер і поламалася машина.  Sad Падлюка!
Провела час результативно з шашликово-алкогольним відтінком  pleasantry
Маю купу фотографій, котрі чуть пізніше оброблю і викладу.
Бачила Стаса, котрий заклопотано їхав на ровері - а я бігала на стадіоні з псом, дуже злим!
Повстидалася галикАти за тобою в сьомій ранку  Smiley
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #7 : 11:26, 20 Жовтня 2008 »

так він мабудь в навушниках був, ітак би не почув wink3

Born stupied? Try again!
Ілона
Абориген


Репутація: 34
Offline

Повідомлень: 553


« Відповідь #8 : 12:21, 20 Жовтня 2008 »

Мене? Не почув?
Та я підробляю сигналізацією на пожарних машинах і пищУ на екрані, коли появляється напис "Не забудьте виключити телевізор"  blum3
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #9 : 19:28, 20 Жовтня 2008 »

Повстидалася галикАти за тобою в сьомій ранку  Smiley

Гм, а то точно був я? Я встаю лиш в 7.30 Smiley
Сторінок: [1] |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF