Косів: форум міста та району
16:41, 29 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: 1 [2] |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Критичний стан літератури  (Прочитано 22794 раз)
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #15 : 18:48, 06 Квітня 2009 »

Чому ж не цікавить? Навіть дуже цікавить!
Я от наприклад по 200-300 грн на місяць на книжки витрачаю.
Маю справжню спрагу на сучукрліт. З останнього прочитаного і такого, що можу порадити: Михайло Бриних "Шахмати для дибілів" та Тарас Антипович "Тіло і доля". Нещодавно купив новинки від Артема Чеха та Іри Цілик. Правда, це підліткове чтиво, але вже по ньому можна судити, яке покоління у нас підростає.
200-300 грн на мiсяць- це по моiх цiнах десь 3-4 книжки. Тобто менi то ледве-ледве вистачае на тиждень, може два. Тому повторююся= дайте лiнки на бiблiотеки з укр. контентом в форматi *fb2. Хоч надiя слабка (нема зараз сучукрукл-у, тому й в найпоширенiший мобформат переводити нiчого), але все таки... Може патрiоти укр. лiтератури iснують не тiльки на словах?

KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #16 : 19:26, 06 Квітня 2009 »

Глянь тут:
http://exlibris.org.ua/links.html
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #17 : 20:34, 06 Квітня 2009 »

Дякую, забив в фаворити на всякий.., поки що вiд кментiв утримаюся.., може неправий, що почав качати з "фабрики тварин"?  Це ж треба було так i ур.мову й англ. класика одночасно зганьбити!!. Буду дивитися далi.

_wanted_g
Новачок


Репутація: 3
Offline

Повідомлень: 42


« Відповідь #18 : 18:53, 02 Травня 2009 »

А як ви б могли оцінити книги Кінга "Темна вежа"?

Ти і я, разом проти кретинів!
Кицька
Новачок


Репутація: 0
Offline

Повідомлень: 49

Киця вона і є киця


« Відповідь #19 : 22:54, 06 Травня 2009 »

А як ви б могли оцінити книги Кінга "Темна вежа"?

Кажуть ця книга одна з його найсильніших (ще "Крістіна", "Цвинтар домашніх тварин"). Але до цієї я не дійшла, чомусь втратила інтерес...
Кицька
Новачок


Репутація: 0
Offline

Повідомлень: 49

Киця вона і є киця


« Відповідь #20 : 23:00, 06 Травня 2009 »

Невже сучасну молодь не цікавить література?Які ви книги сучасних авторів радили б прочитати?

Чому одразу "не цікавить"? Я люблю читати, але не читаю сучасну літературу (дуже рідко буває все ж). А українську сучасну літературу взагалі не читаю... Вона якась надто пафосна для мене: автори намагаються щось комусь довести, а не просто показати, щоб читачі подумали і зробили висновки самостійно.
Треба обов*язково шокувати! Щонайменше у мене склалось таке враження.
Сторінок: 1 [2] |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF