Косів: форум міста та району
01:54, 29 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: 1 [2] 3 4 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Який у вас комп'ютер???  (Прочитано 44385 раз)
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #15 : 01:24, 21 Березня 2009 »

Нові максі-потужності-це виманювання грошей, і не більше
Ти права, але лиш частково. Професiйнi програми з кожною версiею вимагають все бiльше ресурсiв, за ними "пiдтягуються" професiйнi вiдносно (типу Nero). I якщо без монструозно розжирiвшого Nero можно спокiйно обiйтися, то на 14-му Автокадi вже не посидиш i понти тут нi до чого, хочеш не хочеш, а софт (й вiдповiдно хард) мусиш обновляти.

odnosel4anka
Абориген


Репутація: 54
Offline

Повідомлень: 938
Awards: KosivArt Аватар 2010

:)


« Відповідь #16 : 20:49, 01 Жовтня 2009 »

Які це муки вибирати ноутбук, грошей мало, а хочеться шось хороше. Вже вибрала шось подешевше Lenovo IdeaPad G530 але цю модель важко знайти, її ніде нема вже Sad Короче жах. Я мусіла виговоритись тут, бо я вже не можу. Я дахом поїду поки виберу ноут.

"Своїм терпінням ми можемо досягти більше ніж силою" wink3
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #17 : 21:00, 01 Жовтня 2009 »

Які це муки вибирати ноутбук, грошей мало, а хочеться шось хороше. Вже вибрала шось подешевше Lenovo IdeaPad G530 але цю модель важко знайти, її ніде нема вже Sad Короче жах. Я мусіла виговоритись тут, бо я вже не можу. Я дахом поїду поки виберу ноут.
Нормальна машинка для своiх грошей, все крiм акумулятора:-((
А взагалi нащо тобi 15,4 ноут? "великий брат" же дома? Для роботи краще нетбук з автономкою 7-8 годин, ваги- кiля, та й вмiщаеться навiть в жiночу торбу (не косметичку звичайно) :-))

odnosel4anka
Абориген


Репутація: 54
Offline

Повідомлень: 938
Awards: KosivArt Аватар 2010

:)


« Відповідь #18 : 21:26, 01 Жовтня 2009 »

щойно почитала про нетбуки, бо й не чула, що такі є Smiley Все таки ноутбук то є ноутбук. Мені він для мультимедійних презентацій. Я знаю, що це трошки по дурному може викидати гроші тільки для такого але така я є, хочу і куплю Smiley

"Своїм терпінням ми можемо досягти більше ніж силою" wink3
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #19 : 23:07, 01 Жовтня 2009 »

купив недавно  ноут,НР 1190er коштує в районі 5тис,файний апарат на ті гроші.Леново - я б не рискував.
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #20 : 23:25, 01 Жовтня 2009 »

щойно почитала про нетбуки, бо й не чула, що такі є Smiley Все таки ноутбук то є ноутбук. Мені він для мультимедійних презентацій. Я знаю, що це трошки по дурному може викидати гроші тільки для такого але така я є, хочу і куплю Smiley
якщо для презентацiй- замахнися на проектор, на 15,4 дюйма- презентацiя якось не дуже. А так- пiдключаеш до 1000-гривнового нетбука 4000-гривньовий проектор- i буде  тобi щастя :-)))
купив недавно  ноут,НР 1190er коштує в районі 5тис,файний апарат на ті гроші.Леново - я б не рискував.
Це такий? Щось дешево купив за 5 кiлогривень oh

Dana Eco-Kosiv
Абориген


Репутація: 43
Offline

Повідомлень: 1898
Awards: KosivArt Ракета 2010

Життя іде,і все без коректур...


« Відповідь #21 : 23:26, 01 Жовтня 2009 »

Панове,все це відносно!
Якщо пані тратять не свої гроші,то - вперед...якщо свої-то краще таки не ризикувати...Брати Делл,Тошібу,ХілетПакер...АЛЕ не Асуси-Ейцери...

Time is not on your side.
Dana Eco-Kosiv
Абориген


Репутація: 43
Offline

Повідомлень: 1898
Awards: KosivArt Ракета 2010

Життя іде,і все без коректур...


« Відповідь #22 : 23:28, 01 Жовтня 2009 »

Через проектор можна на сусідській великій стіні крутити влітку фільми для друзів)))

Time is not on your side.
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #23 : 09:12, 02 Жовтня 2009 »

У нетбуків є серйозний мінус - відсутність ДВД привода,тобто можливість презентацій суттєво обмежуються.Та й нетбук порядний коштує майже як ноут,на дешевий навіть Віндовз не поставиш нормально.На рахунок Асусів, Ейсерів я б поганого не казав,фірми останні роки впевнено займають лідерство по продажах на території СНД.Плюс ноутбуків НР в тому ,що вони мають HDMI вихід.Подають сигнал високої чіткості на той же проектор.
odnosel4anka
Абориген


Репутація: 54
Offline

Повідомлень: 938
Awards: KosivArt Аватар 2010

:)


« Відповідь #24 : 10:28, 02 Жовтня 2009 »

я вже придивилась такий HP Pavilion dv 5-1299er (8 000грн), так заполонив мою душу але мені не вистачає 2 000 грн. Sad От я б взяла і почекала ще трошки але той долар і євро то падає то піднімається, не знаю, що робити. Ще кажуть, що залізо дорожчає, а з ними і техніка.   

"Своїм терпінням ми можемо досягти більше ніж силою" wink3
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #25 : 10:38, 02 Жовтня 2009 »

У мене HP Pavilion, взяв 17", правда без HDMI. Наразі працює добре.
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #26 : 11:54, 02 Жовтня 2009 »

  ASUS F3G
 15,4"WXGA
Intel Core 2 Duo T5500 1,66ГГц
 1024mb
Video GeForceGo 7300 512mb
120Gb
4 USB,VGA PC Card Express Card,SPDIF,IEEE !394.
DVD Super Multi,SD/MMS/MS/MS PRO
в мене вже 3 роки,і мені хватат

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
Dana Eco-Kosiv
Абориген


Репутація: 43
Offline

Повідомлень: 1898
Awards: KosivArt Ракета 2010

Життя іде,і все без коректур...


« Відповідь #27 : 13:23, 02 Жовтня 2009 »

Власне тому Асуси і Ейсери-лідери з продаж,бо дешевші,якістю поступаються,їхня батарея через перепади напруги згорає через не цілий рік,а ще вони страшенно гудуть і нагріваються...Тому і лідери...
Якщо брати ноут,то брати якісну річ,а не що небуть,бо воно напічкане і дешевше.Ніхто не купляє ноут на один день...

Time is not on your side.
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #28 : 14:16, 02 Жовтня 2009 »

Власне тому Асуси і Ейсери-лідери з продаж,бо дешевші,якістю поступаються,їхня батарея через перепади напруги згорає через не цілий рік,а ще вони страшенно гудуть і нагріваються...Тому і лідери...
Якщо брати ноут,то брати якісну річ,а не що небуть,бо воно напічкане і дешевше.Ніхто не купляє ноут на один день...
я б не ставив під одну лінійку Асус і Асер бо Асер децел не дотягує. батарея уже 3 роки і ше нівроку жива і ніфіга мій ноут не гуде. на рахунок дешевизни... я свій ноут 3 роки назад брав у Плосконоса за 1460$ з такою комплектацією Самсунг або Тошибу мож було взяти десь на 150 паперів дешевше, ну а Соньку десь 150-200 докинути і на мій погляд то за фамілію.

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #29 : 14:20, 02 Жовтня 2009 »

Те що через рік накриваються - дивимося на один пост вище,у Фана.
Скільки продаєм - проблеми бувають(як і в конкурентів),але не гудуть,всі батареї живі.
Якщо на рахунок Айсера ще в чомусь можу погодитись,то на рахунок Асуса не згідний.Фірма - один з основних світових виробників комп"ютерного заліза,виробляє системні плати,відеокарти,приводи,монітори.Ноути -тільки один з сегментів їхнього виробництва,за співвідношенням ціна/якість -один з кращих на ринку.
Сторінок: 1 [2] 3 4 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF