Косів: форум міста та району
23:32, 19 Квітня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: 1 ... 8 9 [10] |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Чим привабити туриста в Косів?  (Прочитано 124448 раз)
Тарас Пасимок
Абориген


Репутація: 49
Offline

Повідомлень: 2572


« Відповідь #135 : 20:16, 11 Лютого 2012 »

Насчет того, что киявляне и жители других городов не знают Вашего города, это не правда, знают! Очень много молодежи из Косива учится в Киеве, почему бы им не рассказывать о своем городе, не пригласить на каникулы в город студентов центральных и восточных городов, красочно рассказав про целебный воздух, джакузи на горных реках и т.п. Страшилки про войну, что русских бьют, уже не проходят, молодежь очень хорошо умеет отсеивать информацию.


я в києві тільки тим і займався, що рекламував своє місто - хоча теж казали, шо я з Албанії спочатку  Smiley

я один з перших зареєструвався вконтакті і відповідно створив першу групу про косів (потім всякі тролі створили купу клонів-груп) http://vk.com/kosiv_ua , куди запросив всіх одногрупників і знайомих з Києва

та навіть мою газету "Косівський Передзвін" з інтернету скачало більше киян, ніж косівчан - і кажуть шо дуже круто і цікаво - тобто кожен має по можливості рекламувати місто і все буде ок!

зараз от активно запрошую народ в групу фб про ЛУДИНЄ - долучайтесь! http://www.facebook.com/groups/204581222922978/
anv
Абориген


Репутація: 13
Offline

Повідомлень: 701


« Відповідь #136 : 21:35, 11 Лютого 2012 »

anv, ти щось загнув трохи... Я взагалі ще ніколи не чула такої думки від туристів Косова, що в нас бордель... Незнаю
І я не чув... Читай все в цілому. Просто була пропозиція доступною цицкою(легалізованою) і шмаллю заманювати народ в Косів. Але це все пусте... сусіди з гумором мене не зрозуміли... Але це теж пусте бо вони й до того вже не здороваються... То в кого з гумором скрутно...
Burkut
Фахівець


Репутація: 12
Offline

Повідомлень: 310


« Відповідь #137 : 22:23, 11 Лютого 2012 »

видите ли алла, многие знают о косове в киеве, но тех, кто не знает в разы больше. или даже на порядки.
среди моих друзей знают все - во1 большинство из них исходили карпаты вдоль и поперек, а во2 я все уши прожужал. но как только я рассказываю остальным людям - соседям, в бложике пишу итд, так сразу оказывается, что большая часть людей не знают о косове ничего
а основная масса о карпатах знают только то, что есть прикарпатье и закарпатье и где-то там буковель с яремчей. к сожалению это так

Радість — це те, що дається з боєм.
Ні краплі смутку, ні краплі сумніву...
alla
Новачок


Репутація: 1
Offline

Повідомлень: 13


« Відповідь #138 : 08:46, 12 Лютого 2012 »

"... а основная масса о карпатах знают только то, что есть прикарпатье и закарпатье и где-то там буковель с яремчей. к сожалению это так".
Нет, это не так! Тогда откуда на новогодние праздники в Косиве столько туристов, думаю и летом тоже не мало. Сейчас многие турфирмы предлагают поездки по т.н. "зеленому кольцу" - Коломыя-Косив-Верховина-Ворохта-Яремча-Коломыя. А усадьба Святого Миколая, пусть не в Косове, но про усадьбу всегда есть репортаж и упоминается Косивский район. Многие мои знакомые уже бывали в Косиве, правда летом (и им больше повезло с жильем, чем мне в этом году), и возвращались восхищенные отношением, природой, чистым воздухом (жили не в центре), национальной кухней, национальными сувенирами. Так что у города есть потенциал на развитие туризма, главное, чтобы местные власти захотели. Вот будут выборы, делайте правильный выбор и не оставляйте выбор за бабушками и дедушками за гречку (киявляне до сих пор не знают, где выбранный мер Черновецький).
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #139 : 20:31, 26 Вересня 2012 »

Міська гора в центрі міста, може б її освітлювати вночі? Слуп вже є, вистачить одного потужного ліхтаря.

* kosiv-miska-gora-1.jpg (44.91 Кб - завантажено 790 раз.)
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #140 : 20:34, 26 Вересня 2012 »

і видовбати там 4 лиця видатних діячів косова crazy

Born stupied? Try again!
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #141 : 21:23, 26 Вересня 2012 »

і видовбати там 4 лиця видатних діячів косова crazy
Тоже гумор crazy
А кого?

Vlad
Абориген


Репутація: 37
Offline

Повідомлень: 567


« Відповідь #142 : 13:56, 30 Травня 2015 »

цікава історія двох невеликих містечок які змогли привабити туристів книжками http://borisakunin.livejournal.com/148001.html
Apple
Новачок


Репутація: 0
Offline

Повідомлень: 5


« Відповідь #143 : 12:58, 27 Листопада 2015 »

То є так, але треба шукати якусь свою фішку.  Тут без інвесторів та ентузіастів нікуди...
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #144 : 11:41, 23 Грудня 2015 »

Можна розмалювати всі існуючі знаки в Косові (їх не так вже й багато) в подібному стилі, але з гуцульським гумором. Тоді туристу буде цікаво пройтись містом і переглянути всі знаки.

* road-signs.jpg (50.82 Кб - завантажено 516 раз.)
Сторінок: 1 ... 8 9 [10] |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF