Косів: форум міста та району
03:34, 30 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: 1 ... 7 8 [9] 10 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Чим привабити туриста в Косів?  (Прочитано 124031 раз)
anv
Абориген


Репутація: 13
Offline

Повідомлень: 701


« Відповідь #120 : 12:49, 12 Вересня 2011 »


З 2 по 4 хвилину Червоненко про реальність туризму на Косівщині. Справа зверніть увагу на міміку начальства!!!
Тарас Пасимок
Абориген


Репутація: 49
Offline

Повідомлень: 2572


« Відповідь #121 : 11:44, 09 Лютого 2012 »

ну мій варіант такий)

1. легалізація легких (то шо люблять в Амстердамі)

2. легалізація легких дівчат  (то шо в Амстердамі на вулиці червоних ліхтарів)

і народ до нас потянеться!  Smiley
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #122 : 13:24, 09 Лютого 2012 »

О, с такими пропозиціями сміливо ідеш на мера на слідуючих виборах.Косівський електорат,той що молодого віку,такої нагоди не пропустить Smiley
Тарас Пасимок
Абориген


Репутація: 49
Offline

Повідомлень: 2572


« Відповідь #123 : 13:34, 09 Лютого 2012 »

О, с такими пропозиціями сміливо ідеш на мера на слідуючих виборах.Косівський електорат,той що молодого віку,такої нагоди не пропустить Smiley

так то воно канэшно так, але молодь на вибори не ходить  Sad

а лише 90% пенсіонери - того не буду відходити від традицій укр. політики і роздам гречку  crazy
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #124 : 18:42, 09 Лютого 2012 »

так то воно канэшно так, але молодь на вибори не ходить  Sad

а лише 90% пенсіонери - того не буду відходити від традицій укр. політики і роздам гречку  crazy
Ну чого ж.. Тим пенсiонерам перших 2 рази безплатно= ти депутат crazy

alla
Новачок


Репутація: 1
Offline

Повідомлень: 13


« Відповідь #125 : 14:57, 11 Лютого 2012 »

Гречки уже мало. Пенсионеры уже поняли, что за свой голос можно просить и больше! Ну, а если серьезно, то Косиву не хватает закрытого бассейна (желательно со СПА-процедурами), экскурсионного бюро (согласитесь, что в Косиве и окрестностях есть что показать, и о чем рассказать). Но, главное, нужна информация про жилье и питание (национальная кухня).
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #126 : 15:00, 11 Лютого 2012 »

Закритий басейн є в Байці.
Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #127 : 15:20, 11 Лютого 2012 »

А в Готелі Гуцул також здається закритий. Але СПА немає ні там, ні там - це сто%.
Тарас Пасимок
Абориген


Репутація: 49
Offline

Повідомлень: 2572


« Відповідь #128 : 15:29, 11 Лютого 2012 »

экскурсионного бюро (согласитесь, что в Косиве и окрестностях есть что показать, и о чем рассказать). Но, главное, нужна информация про жилье и питание (национальная кухня).

ну це точно - тобто чи якись колл-центр чи ресепшин десь в центрі міста, де можна отримати карту та всю необхідну інформацію ну і щоб були екскурсоводи, які можли б щось від себе розказати!

і побільше фестивалів!
anv
Абориген


Репутація: 13
Offline

Повідомлень: 701


« Відповідь #129 : 15:48, 11 Лютого 2012 »

ну це точно - тобто чи якись колл-центр чи ресепшин десь в центрі міста, де можна отримати карту та всю необідну інформацію ну і щоб були екскурсоводи, які можли б щось від себе розказати!

і побільше фестивалів!
Ну якщо брати до уваги твою попередню пропозицію то замість екскурсовода треба йти до таксистів(вони й баб підженуть і дурі підкинуть- світова практика), а взагалі це встид для нашого міста, що ми підбили йому такий вердикт- бордель, а іншим нічим вже не привабиш і не заманиш...Huh?...Huh?. ага і фестивалів побільше..."кайфанутий гуцул", "довбушівський бульбулятор", "косівська травка" і тд...
Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #130 : 17:17, 11 Лютого 2012 »

anv, ти щось загнув трохи... Я взагалі ще ніколи не чула такої думки від туристів Косова, що в нас бордель... Незнаю
Gorolya
Абориген


Репутація: 64
Offline

Повідомлень: 982
Awards: KosivArt Нікнейм 2010


« Відповідь #131 : 17:55, 11 Лютого 2012 »

хтось тут явно жартів не розуміє))) crazy
Burkut
Фахівець


Репутація: 12
Offline

Повідомлень: 310


« Відповідь #132 : 18:44, 11 Лютого 2012 »

по великому рахунку сауна+масаж - то вже спа Smiley
я іспанцыв у рахові повів у руську баню. з дуже хорошим банщиком.
так він їх і віничком, і масаж добрий зробив, так вони мені потім казали, що після карпатського спа, наче заново родились.
та й в містах спа будь-якого і простого і екзотичного, і з тими самими дівчатами, про яких вище писали бери - не хочу. а от такого повітря, гір, страв немає.
проблема більшості карпатських місць в тому, що середньостатистичний киянин(я думаю, що жителі інших великих міст обізнані так само) знає яремчу та буковель. ще дехто знає про ворохту та гірськолижні курорти драг/славське/пилидобовець. а про інші місця як і чули, то думають, що тут ніяких умов, митись водою з потічка і до талету, що далеко надворі тре бігти з рушницею, щоб ведмеді не загризли.
80% людей, коли кажу, що їду/приїхав до/з косова роблять очі, наче двд-диски і кажуть - "не страшно? там же війна". що ще казати.

Радість — це те, що дається з боєм.
Ні краплі смутку, ні краплі сумніву...
alla
Новачок


Репутація: 1
Offline

Повідомлень: 13


« Відповідь #133 : 20:03, 11 Лютого 2012 »

О бассейне в Байки очень плохие отзывы, туристы рекомендуют не пользоваться. В отели Гуцул только открытый летний бассейн. Одной из разновидностей СПА-процедур - это действительно хорошая баня (не САУНА электрическая) с массажем и холодным окунанием. И действительно: приехал турист и не знает, где жить, где питаться, что посмотреть, куда пойти. Вот для этого и нужен не большой информационный центр с экскурсоводами. В Верховине в центре есть такой центр Василия Кобилюка и о нем знают очень многие.  Да и фестивали! Даже маленькие села и поселки, стараясь привлечь туристов, придумывают всевозможные фестивали. В этом году в Коростени были на "Фестивале дерунов". Организаторы проделали коллосальную работу, нашли и пригласили на фестиваль всех с фамилией ДЕРУН. Ну, конечно, мощная реклама,  сейчас проще, "мировая паутина в действии".  Насчет того, что киявляне и жители других городов не знают Вашего города, это не правда, знают! Очень много молодежи из Косива учится в Киеве, почему бы им не рассказывать о своем городе, не пригласить на каникулы в город студентов центральных и восточных городов, красочно рассказав про целебный воздух, джакузи на горных реках и т.п. Страшилки про войну, что русских бьют, уже не проходят, молодежь очень хорошо умеет отсеивать информацию.


KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #134 : 20:07, 11 Лютого 2012 »

точно, я й забув про басейн в Гуцулі, а що його закрили на зиму?
Сторінок: 1 ... 7 8 [9] 10 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF