Косів: форум міста та району
01:20, 29 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: 1 ... 6 7 [8] 9 10 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Чим привабити туриста в Косів?  (Прочитано 124006 раз)
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #105 : 17:25, 01 Вересня 2011 »

взагалі-то такі штуки роздаються безкоштовно, а окупляються і навіть приносять прибуток за рахунок реклами... знаю чувака, який таким у львові займається.
Абсолютно згоден, але для початку..., пошук рекламодавцiв- непроста штука, потiм- прибуток 100%, а от перший рiк...

KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #106 : 17:29, 01 Вересня 2011 »

Стас ця тема дуже актуальна, але на форумі походу діла вона вже своє віджила. Я, як новачок, перечитав все від початку(09:02, 05 Липня 2008 створена і заглохла 12.01.11). Одна реальна і раціональна ідея від ВайлдПерсона на рахунок рекламних афіш.

шо значить на форумі своє віджила? то може видалити її чи закрити?
в темі збираються цікаві думки і пропозиції, може колись шось з цього і реалізується
anv
Абориген


Репутація: 13
Offline

Повідомлень: 701


« Відповідь #107 : 17:35, 01 Вересня 2011 »

шо значить на форумі своє віджила? то може видалити її чи закрити?
в темі збираються цікаві думки і пропозиції, може колись шось з цього і реалізується
Я тільки за. Малося на увазі, що форумчани до неї охололи. Тема реально мала б зацікавити усіх. А за неї згадують раз в пів року. Треба загострити дискусію(українці активні лиш коли жарко).
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #108 : 17:39, 01 Вересня 2011 »

ну так давайте нові ідеї для загострення теми Smiley
anv
Абориген


Репутація: 13
Offline

Повідомлень: 701


« Відповідь #109 : 17:45, 01 Вересня 2011 »

В
ну так давайте нові ідеї для загострення теми Smiley
Вже подав 3 штука. Надіюсь загострив(послідні переписки були 12.01.11- але то далеко не ідеї)
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #110 : 18:06, 01 Вересня 2011 »

ВВже подав 3 штука. Надіюсь загострив(послідні переписки були 12.01.11- але то далеко не ідеї)
Пропозицiя: Твоi "3 штука" повторювати. Якщо то дiйсно "загострив"= буде толк. Поки що= балачки.

IVP
Ст. модератор


Репутація: 58
Offline

Повідомлень: 1987

Moskalowka


« Відповідь #111 : 18:07, 01 Вересня 2011 »

Якшо говорити про реальні речі то мені цікаво чи можна бункер часів 2 ВВ почистити, покласти вказівник і зробити одним і туристичних об"єктів на косівщині, бункер знаходить в старих кутах на яні, був там недавно, дуже класний і цікавий об"єкт але там треба трохи прибрати.
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #112 : 18:10, 01 Вересня 2011 »

..але там треба трохи прибрати.
То прибери, все комп, корисно....

anv
Абориген


Репутація: 13
Offline

Повідомлень: 701


« Відповідь #113 : 19:17, 01 Вересня 2011 »

Якшо говорити про реальні речі то мені цікаво чи можна бункер часів 2 ВВ почистити, покласти вказівник і зробити одним і туристичних об"єктів на косівщині, бункер знаходить в старих кутах на яні, був там недавно, дуже класний і цікавий об"єкт але там треба трохи прибрати.
недавно то коли? Чув що там щось робиться(розчишяють).
anv
Абориген


Репутація: 13
Offline

Повідомлень: 701


« Відповідь #114 : 19:23, 01 Вересня 2011 »

Пропозицiя: Твоi "3 штука" повторювати. Якщо то дiйсно "загострив"= буде толк. Поки що= балачки.
Ну я свою ідею з мінізоопарком не відкидаю, а вашу з афішами підтримую(давно вже треба було зробити). Можна внести розділ туризм(приватні садиби, екскурсії, музеї, прогулянки на конях і тд) на косів.біз. Стас, що скажеш? Тема актуальна і необхідна то може й з балачок буде толк.
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #115 : 09:31, 02 Вересня 2011 »

Якшо говорити про реальні речі то мені цікаво чи можна бункер часів 2 ВВ почистити, покласти вказівник і зробити одним і туристичних об"єктів на косівщині, бункер знаходить в старих кутах на яні, був там недавно, дуже класний і цікавий об"єкт але там треба трохи прибрати.

Поскільки трохи цікавлюсь історією,то введу товариство в курс справи по тому бункеру:
отже,після того,як внаслідок підписання Пакта Молотова-Ріббентропа Польща була розділена між Німеччиною і СРСР в 1939-му році,границя між СРСР і Румунією стала проходити в наших краях по Черемошу,тобто Кути були радянськими,а Віжниця уже румунська.
Був прийнятий план укріплення нової границі,згідно якого планувалось створити Коломийський УР(укріплений район).
ДОТ на Яні - одна з перших споруд цього УРу,прикривав одну з основних доріг.
Але в 1940-му році Союзом була здійснена анексія Буковини і Бесарабії,границя відсунулась на багато кілометрів,будівництво Коломийського УРа втратило актуальність і було припинене.

По самому ДОТу можу сказати,що він на той час уже був застарілим,набагато простішим ніж ті,з якими пізніше Червоній Армії довелося стикнутись в Фінляндії,але чудово збережений,і для людини,яка таких речей ніколи не бачила - безперечно,мав би бути цікавим.


Ще в тему :
На днях з anv ходили на Міську Гору,глянути ,чи реально втілити ідею з прапором.І був сильно здивований,коли побачив
старезні оборонні споруди у вигляді земляного насипу в чудовому стані.
Тобто,я і раніше,в дитинстві їх бачив,але не розумів,що воно таке.
Думаю,що далеко не кожне місто може похвалитись такими старими фортифікаційними спорудами.
Є там серйозне поле для діяльності.
Можна поставити частокіл,і готова фортеця для туристів.
Щоправда,на тому місці страчували євреїв,і тому майбутні роботи треба проводити з  врахуванням побажань ізраїльської сторони.
Лангольєр
Омріяне пекло краще раю.
Фахівець


Репутація: 9
Offline

Повідомлень: 295

Втрата сенсу це здобуток суспільної вартості.


« Відповідь #116 : 12:35, 02 Вересня 2011 »

Фортифікаційна споруда там була,але замку не було (говорив з Гаврилівом,Арсеничом) а це мінус.І ще,як розшифровується 2 вв?

Реконструйовуючи історію ми її конструюєм.
anv
Абориген


Репутація: 13
Offline

Повідомлень: 701


« Відповідь #117 : 17:46, 02 Вересня 2011 »

Сам написав і сам спростовую свою інформацію. Ніц не розчищали. Все позаростало і дуже засрано. Є фото, але вони не дуже(я не фотограф, фотік-мильниця і важко сфоткати, якщо трава вища за споруду)

* P1014139_thumb.jpg (14.99 Кб - завантажено 490 раз.)
* P1014141_thumb.jpg (9.3 Кб - завантажено 462 раз.)
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #118 : 21:56, 02 Вересня 2011 »

Фортифікаційна споруда там була,але замку не було (говорив з Гаврилівом,Арсеничом) а це мінус.І ще,як розшифровується 2 вв?


2ВВ  - 2 World War  - Друга світова війна.
На рахунок Міської   - стара назва - Замкова гора,а це про щось говорить.
Звичайно,там не було кам"яного замку,але прямокутній насип свідчить про пізнє середньовіччя,а в той час ставили дерев"яні зАмки.
Лангольєр
Омріяне пекло краще раю.
Фахівець


Репутація: 9
Offline

Повідомлень: 295

Втрата сенсу це здобуток суспільної вартості.


« Відповідь #119 : 22:38, 02 Вересня 2011 »

Так деревяна фортифікація була,що підтверджено археологами (казав Волощук М.М.).А камяні замки на гуцульщині не будували впринципі.

А щодо того чим привабити туриста то на мою думку це тільки великий фест типу Заходу.

Реконструйовуючи історію ми її конструюєм.
Сторінок: 1 ... 6 7 [8] 9 10 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF