Косів: форум міста та району
05:24, 29 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: 1 ... 5 6 [7] 8 9 10 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Чим привабити туриста в Косів?  (Прочитано 124009 раз)
anv
Абориген


Репутація: 13
Offline

Повідомлень: 701


« Відповідь #90 : 12:30, 01 Вересня 2011 »

Канатна дорога від Міської Гори до Михалкової Smiley
Якщо чесно, то ідея просто супер, але щоб її втілити треба об"явити війну  Австрії чи Швейцарії, а потім здатися. І хай вони нас розбудовують.
anv
Абориген


Репутація: 13
Offline

Повідомлень: 701


« Відповідь #91 : 12:59, 01 Вересня 2011 »

Є ще одна напів реальна ідея. ЗООПАРК(лиш не вмирайте з сміху, спочатку дочитайте). У нас є нпп"гуц" з фінансування з міністерства з столиці. З хорошою ідеєю з гривниками проблем не виникне. За роки їхнього існування вони ніц людського не зробили. А міні зоопарк, як у Яремчі, мона потянути. Там олені і дикі кабани, а народу валом. Я був, спочатку поставився скептично(що я свині смердючої не бачив), а виявилось реально цікаво. А ті хто з великих міст взагалі ох...(з розкритими ротами дивились).
Burkut
Фахівець


Репутація: 12
Offline

Повідомлень: 310


« Відповідь #92 : 13:36, 01 Вересня 2011 »

в яремчі і на водоспад той ще більш смердючий кажуть "ох".
тут зворотній причино-наслідковий зв'язок. в яремчу їдуть ті, хто зовсім ніколи за межами мегаполісу не був. і їм все "ох".
я якось з таким їхав у гори, так він питав "а то корова? а то конь?" а потім закричав "о! овцы!" на що йому наш попутник відповів "ти що? кози ніколи не бачив".

і дивитись на тих тварин до косова ніхто не поїде. будуть їхати в яремчу, а утримання їх коштує копієчку.

пс

міністерство зі столиці так і хоче дати всім бабла. і так не вистачає грошей на найнеобхідніше: золоті унітази в резиденції президента в татарові, вертольотний майданчик, нові авто та ще багато чого, а тут якись косів

Радість — це те, що дається з боєм.
Ні краплі смутку, ні краплі сумніву...
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #93 : 13:41, 01 Вересня 2011 »

та хто захоче поїде в байку чи легенду... тай подивиться на тварин

Born stupied? Try again!
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #94 : 14:38, 01 Вересня 2011 »

Була ідея об"єднати музеї більшості митців під одним дахом.
Але шось уже заглохло.
І гарне приміщення в самому центрі міста пустує.
Burkut
Фахівець


Репутація: 12
Offline

Повідомлень: 310


« Відповідь #95 : 15:43, 01 Вересня 2011 »

до речі, проста ідея - зробити якись маршрут по музеям і вказівник в центрі.
а то музеїв у вас багато, і більшість з них недалеко один від одного. а от де їх шукати.
а так вийшов в центр, побачив якись стенд, типу велокраїнського, а на ньому відмічені всі музеї та якись коротенький опис.
багато людей, що були в косові з дітьми і не чули про садибу миколая, і були б раді відвідати музеї, але нічого про них не знають. мо в садибах якісь брошурки залишати, чи хоча б таку карту на стіні вішати в форматі а1.

Радість — це те, що дається з боєм.
Ні краплі смутку, ні краплі сумніву...
Тарас Пасимок
Абориген


Репутація: 49
Offline

Повідомлень: 2572


« Відповідь #96 : 15:54, 01 Вересня 2011 »

я і сам не знаю де всі музеї розташовані  Smiley  не кажучи вже про туристів - може простіше зробити путівник чи довідник?
Burkut
Фахівець


Репутація: 12
Offline

Повідомлень: 310


« Відповідь #97 : 16:04, 01 Вересня 2011 »

путівник-довідник краще, але й дорожче. та й його теж треба знайти. а як показує досвід, то часто це теж не так легко.

Радість — це те, що дається з боєм.
Ні краплі смутку, ні краплі сумніву...
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #98 : 16:41, 01 Вересня 2011 »

Тут не вказівник потрібен.
Потрібний інформаційний центр,в якому б сиділа людина,і могла надати швидку інформацію по музеях,по готелях і приватних садибах,цінах у них,наявності вільних місць,план-схему міста.
Бо приїжджає людина у Косів - і попробуй знайти якусь зелену садибу.
anv
Абориген


Репутація: 13
Offline

Повідомлень: 701


« Відповідь #99 : 16:50, 01 Вересня 2011 »

Ну з таким настроєм треба закривати цю тему(на все потрібні гроші, яких постійно не вистачає і все вже десь є і прекрасно функціонує без нашого рідного Косова). Будемо чекати доки в нас на Міхалковій не утвориться вулкан(таке мало ймовірно) або якийсь метеорит впаде. Хто виживе то й і буде розвивати туризм. мисливець
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #100 : 16:56, 01 Вересня 2011 »

Тут не вказівник потрібен.
Потрібний інформаційний центр,в якому б сиділа людина,і могла надати швидку інформацію по музеях,по готелях і приватних садибах,цінах у них,наявності вільних місць,план-схему міста.
Бо приїжджає людина у Косів - і попробуй знайти якусь зелену садибу.

якраз шо треба вказівники, а ресепшн уже опосля. декілька тижнів тому мене зупинили туристи які відпочивали в татарові і просили розказати і показати де поїсти (вони пояснили шо поїхали покататися і так до косова доїхали)... і в кінці вони сказали: "от були б вказівники і було б легше" - а так я мусив сідати в машину їхати з ними в колибу, потім на воґ, потім мене скинули там де взяли і поїхали їсти... мрак

Born stupied? Try again!
anv
Абориген


Репутація: 13
Offline

Повідомлень: 701


« Відповідь #101 : 17:00, 01 Вересня 2011 »

в яремчі і на водоспад той ще більш смердючий кажуть "ох".
тут зворотній причино-наслідковий зв'язок. в яремчу їдуть ті, хто зовсім ніколи за межами мегаполісу не був. і їм все "ох".
я якось з таким їхав у гори, так він питав "а то корова? а то конь?" а потім закричав "о! овцы!" на що йому наш попутник відповів "ти що? кози ніколи не бачив".

і дивитись на тих тварин до косова ніхто не поїде. будуть їхати в яремчу, а утримання їх коштує копієчку.

пс

міністерство зі столиці так і хоче дати всім бабла. і так не вистачає грошей на найнеобхідніше: золоті унітази в резиденції президента в татарові, вертольотний майданчик, нові авто та ще багато чого, а тут якись косів
ну сорі, я запропонував своє. Можна в принципі і Дісней Ленд(але це ж така фантазія, як і та що наша влада красти перестане). А на рахунок фінансування все можливо. Наші гуцули-таліби-нацальніки добре вміють вмовляти("чемні" й "злоті з києва дуже люблять формулу 50/50).
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #102 : 17:08, 01 Вересня 2011 »

Тут не вказівник потрібен.
Потрібний інформаційний центр,в якому б сиділа людина,і могла надати швидку інформацію по музеях,по готелях і приватних садибах,цінах у них,наявності вільних місць,план-схему міста.
Бо приїжджає людина у Косів - і попробуй знайти якусь зелену садибу.
Фiгня!!!!
Потрiбна людина, що взялася би якраз за видання путiвника-довiдника. Ентузiаст, що систематизував би iнфу (90% вона тут на форумi) й надрукував хоч на принтерi в А-5. Чорно-бiло хай, але щоб була в КОЖНОМУ магазинi, в КОЖНОМУ автобусi чи таксi, взагалi скрiзь, де щось продають (товари чи послуги). Не мусить то зразу виглядати файно, головне би цiна була адекватна, скажемо 2 грн (для початку щоб лиш затрати окупити, далi можно за 5-10 в кольорi, розраховуючи на прибуток, але зберегти альтернативу за 2 грн)

Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #103 : 17:11, 01 Вересня 2011 »

взагалі-то такі штуки роздаються безкоштовно, а окупляються і навіть приносять прибуток за рахунок реклами... знаю чувака, який таким у львові займається.

Born stupied? Try again!
anv
Абориген


Репутація: 13
Offline

Повідомлень: 701


« Відповідь #104 : 17:23, 01 Вересня 2011 »

Стас ця тема дуже актуальна, але на форумі походу діла вона вже своє віджила. Я, як новачок, перечитав все від початку(09:02, 05 Липня 2008 створена і заглохла 12.01.11). Одна реальна і раціональна ідея від ВайлдПерсона на рахунок рекламних афіш.
Сторінок: 1 ... 5 6 [7] 8 9 10 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF