Косів: форум міста та району
01:44, 29 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 10 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Чим привабити туриста в Косів?  (Прочитано 124007 раз)
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #60 : 17:44, 20 Серпня 2009 »

реставрація іде повним ходом.є інформація шо багато підприємців які торгують в Кутах планують відкрити стаціонарні торгові точки на нашому ринку. сектор де продають сувеніри збільшится в декілька разів.

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
Vlad
Абориген


Репутація: 37
Offline

Повідомлень: 567


« Відповідь #61 : 18:08, 20 Серпня 2009 »

реставрація іде повним ходом.є інформація шо багато підприємців які торгують в Кутах планують відкрити стаціонарні торгові точки на нашому ринку. сектор де продають сувеніри збільшится в декілька разів.
Це супер! Хоч не соромно буде туди когось привести.)))
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #62 : 18:13, 20 Серпня 2009 »

а ще плануєтся: ринок буде працювати 3 дні на тиждень.

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #63 : 20:15, 02 Жовтня 2009 »

в КОСОВІ встановили спеціальні дуги для парковки велосипедів. це "+" для велотуризму.

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #64 : 11:16, 03 Жовтня 2009 »

де саме?
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #65 : 11:28, 03 Жовтня 2009 »

де саме?
біля ЦДТ, на площі в проході до податкової, білі адміністрації і т.д....

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #66 : 11:31, 03 Жовтня 2009 »

Також ці дуги ще є на автостанці, у дворі кредитної спілки «Косівська».

Дуги в Косові, а також вело-маршрути Косівщиною — результат роботи проекту «Велокраїна» good

* IMG_0014.jpg (70 Кб - завантажено 796 раз.)
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #67 : 12:23, 26 Серпня 2010 »

Не новина, але здається на форумі про це ніхто не писав — депутати Косівської міської ради зробили своєму місту гарний подарунок — встановили на майдані Незалежності сонячний годинник.

Оригінальну металеву конструкцію виготовили студенти Косівського інституту декоративного і прикладного мистецтва Роман Андрусяк і Микола Головчук — це їхня дипломна робота. Подібні споруди додають місту особливого шарму і стають цікавинками для туристів. Тож окрім славнозвісного базару, Косів приваблюватиме ще й тим, що тут можна звірити час за сонячним годинником.

http://kosivart.if.ua/2010/04/20/1898/
Gorolya
Абориген


Репутація: 64
Offline

Повідомлень: 982
Awards: KosivArt Нікнейм 2010


« Відповідь #68 : 15:55, 10 Грудня 2010 »

от побільше б таких дипломних робіт в Косові встановити...
і було б цікавіше.. та й туристам було б біля чого фоткатись



а коли вже хоч шось почнем втілювати в життя ? )))
Burkut
Фахівець


Репутація: 12
Offline

Повідомлень: 310


« Відповідь #69 : 23:39, 12 Грудня 2010 »

Ну так дехто і втілює Smiley
Ростик(як там його нік на форумі?) з хлопцями велокосова розробляє та маркує маршрути Косівщиною. Я зі свого боку роблю все, щоб на ті маршрути навесні приїхало багато народу катати.
Велокраїна в кожному регіоні зробила по кілька маршрутів і все. Але того мало - мені наприклад цікаві лише 1-2 на регіон, а відпочивати я їду на тиждень. Не буду ж я катати по 2 маршрутам 7 днів? У вас же хлопці своїми силами зробили вже багатсько маршрутів, і тому, як все буде добре, на травневі я з байкерами поїду саме до Косова.
Велокраїнські стояки туристам нафіг не потрібні - коли ти їздиш горами по болоту, то потім він від косівської пилючки бруджнішим не стане.

Що ще треба? Фест, то добра думка. Хоча бажано придумати щось цікаве, бо зараз тих фестів, як собак не різаних. В Рахові фест бринзи, в Ворохті – грибів. У Верховині якись гуцульський фест. А ще купа рокових фестивалів. І для того, щоб фест був цікавий туристам, треба мати свою родзинку. Бо кияни(а їх найбільше по фестивалям по всій Україні) вже наїздились багато де і бачили теж багато. Якщо музичний фест, то треба, щоб і виконавці круті були, і звук і сцена ітд. Хоча, я наприклад їздив цього року на славське-рок. Там нема нічого. З крутих гуртів тільки мертві півні. Але народ їде, бо там офігенна атмосфера, бо там місцеві з приїзджими не воюють, а також тусують на фесті. Нема рагулів, що роги в землю і морду б'ють всім навколо.
В Пилидобовці(Пилипець+Подобовець) проводять фрірайдфест, чи то любительский чемпіонат. Але на жаль у вас гори недостатньо високі, щоб таке робити. А на ті, що високі, людей підняти буде проблемно

Радість — це те, що дається з боєм.
Ні краплі смутку, ні краплі сумніву...
sv
Постійний відвідувач


Репутація: 4
Offline

Повідомлень: 139


« Відповідь #70 : 10:22, 20 Грудня 2010 »

по 5му каналу показували про Велокраїну і Косів. Smiley
odnosel4anka
Абориген


Репутація: 54
Offline

Повідомлень: 938
Awards: KosivArt Аватар 2010

:)


« Відповідь #71 : 03:16, 11 Січня 2011 »

перечитала щойно всю тему, відповіді так і не знайшла. До мене влітку народ з'їдеться, з Тернополя, Донецька, Львова, Запоріжжя, Чернівців, Києва. Що їм показати? Куди повести? Ну, підемо ми на два-три дня в гори, проживання в палатках, полонина, вівці, бринза, а далі що? ггг, зразу відповідь музей-писанка в Коломиї. А в рідному Косові? гуцульський базар! сама собі відповіла Smiley

"Своїм терпінням ми можемо досягти більше ніж силою" wink3
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #72 : 12:42, 11 Січня 2011 »

Як до мене приїжджають гості - везу в Байку,особливо якщо гості з дітьми.Там ведмеді.
Музей Струтинського,дуже достойна експозиція.
Базар,само-собою.Везу в бік Верховини - краєвиди і хата Франка в Криворівні.
Можна на Буковель,гості з Східної України в приємному шоці.
На більше гостей,переважно,не вистачає))
Burkut
Фахівець


Репутація: 12
Offline

Повідомлень: 310


« Відповідь #73 : 12:47, 11 Січня 2011 »

моя банда приїхала до коломиї на день раніше за мене. це 4 людини. жили ми навпроти музею. коли я приїхав і спитав за музей, всі в один голос сказали, що воно того не варте. так я за 2 тижні і не дійшов до нього. зате від міської гори всі були в захваті. на день незалежності приїхали з другом до косова. а ми з ним об'їздили пів україни, ну західної так точно половину :)він і за кордоном багато де бував.
так от, ми з ним просто гуляли вуличками косова і йому дуже сподобалось. хоча це все звичайно лише на один день Smiley

всі ті пам'ятники та інша фігня в якись момент приїдаються, і відвідуєш їх лише для галочки, і витрачаєш на них хвилин 5, щоб потім можна було сказати "і тут я теж був". все.

ще хочу сказати, що всі ті гуцульські музеї надто однотипні, і якщо люди вже були в такому у яремчі, микуличині, верховині чи криворівні чи ще десь, то інший буде просто не цікавий. якщо людина вперше в карпатах, то можна повести в будь-який(в косівських музеях я не був).
та й здивувати киянина музеєм дуже важко. на свята в києві виставляються експозиції писанкарства. куди більші ніж колекція коломийського музею, в  пирогово є вся україна в мініатюрі, в тому числі більше десятка автентичних будівель з карпат, і побут відтворено. і там на всі свята проводяться фести та експозиції. тому здивувати музеями нас дуже важко.

а взагалі мені здається, що той же шешорський водоспад куди цікавіший за будь-який з карпатських музеїв чи пам'ятників.

Радість — це те, що дається з боєм.
Ні краплі смутку, ні краплі сумніву...
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #74 : 12:53, 11 Січня 2011 »

Це йо,вивожу на  Бобіку не якийсь  горб,і вражень більше як від любого музею.
Але Односельчанці такий варіант не підходить
Сторінок: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 10 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF