Косів: форум міста та району
11:46, 19 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Голосування
Питання: Я п'ю...
пляшку пива в годину - 3 (12.5%)
пляшку пива в день - 4 (16.7%)
пляшку пива в тиждень - 9 (37.5%)
дуже рідко - 6 (25%)
горівку - 1 (4.2%)
молоко - 1 (4.2%)
Всього голосів: 23

Сторінок: 1 2 3 [4] 5 6 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Пиво: на екрані та в житті (голосування)  (Прочитано 65030 раз)
odnosel4anka
Абориген


Репутація: 54
Offline

Повідомлень: 938
Awards: KosivArt Аватар 2010

:)


« Відповідь #45 : 19:20, 22 Серпня 2009 »

ну я не сказала, шо чеське смачне, я написала шо воно славиться, має популярність, продвинулося, завоювало авторитет і т.п. А наше бочкове пити мона, ех а ще коли жарко, то взагалі як компотик Smiley

"Своїм терпінням ми можемо досягти більше ніж силою" wink3
Galen
Абориген


Репутація: 27
Offline

Повідомлень: 1197
Awards: KosivArt Аватар 2009

Світ нікому не обіцяв бути справедливим.


« Відповідь #46 : 19:23, 22 Серпня 2009 »

Божена, а ми тут, взагалі, спеціалісти... добре - не добре, можна - не можна. Smiley
odnosel4anka
Абориген


Репутація: 54
Offline

Повідомлень: 938
Awards: KosivArt Аватар 2010

:)


« Відповідь #47 : 19:33, 22 Серпня 2009 »

Божена, а ми тут, взагалі, спеціалісти... добре - не добре, можна - не можна. Smiley
ггг, шо народ подумає про нас, шо ми лиш пиво глотимо. Треба виправлятися, давай почнемо колись.... може...якось...при нагоді...

"Своїм терпінням ми можемо досягти більше ніж силою" wink3
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #48 : 20:08, 22 Серпня 2009 »


Ага, про чеське пиво, нічого там особливого нема. Пиво - як пиво. Мені наше навіть чимось більше сподобалося.
[/quote]Чехське пиво №1 усвіті. навіть в Німетчині - один із світових лідерів у пивоварінні, в супермаркетах чехське найдороще коштує і користуєтся великою популярністю. я також не відчуваю різницю в кон"яках між АРАРАТОМ, МЕТАКСОЮ та ДЕСНОЮ, та я не говорю що наші кон"яки кращі.я кажу що я не розуміюсь на кон"яках.

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
odnosel4anka
Абориген


Репутація: 54
Offline

Повідомлень: 938
Awards: KosivArt Аватар 2010

:)


« Відповідь #49 : 11:50, 23 Серпня 2009 »

народ, справжні знавці і любителі пива в темі Здибанка-2 wink3 там на фотках видно якими дозами треба пити пиво Smiley

"Своїм терпінням ми можемо досягти більше ніж силою" wink3
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #50 : 11:56, 23 Серпня 2009 »

мій особистий рекорд 37 бокалів за 4 години.

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
odnosel4anka
Абориген


Репутація: 54
Offline

Повідомлень: 938
Awards: KosivArt Аватар 2010

:)


« Відповідь #51 : 12:01, 23 Серпня 2009 »

мій особистий рекорд 37 бокалів за 4 години.

я без слів, а ти на якихось змаганнях брав участь? Чи може так просто в компанії? І як відчуття після такої дози? Хоча навряд можна щось пам'ятати після такого Smiley

"Своїм терпінням ми можемо досягти більше ніж силою" wink3
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #52 : 12:11, 23 Серпня 2009 »

це я був на пивному фесті ПРАГА. відчуття супер, один мінус - колєгу після 13 бокалу прийшлось нести в номер.

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
odnosel4anka
Абориген


Репутація: 54
Offline

Повідомлень: 938
Awards: KosivArt Аватар 2010

:)


« Відповідь #53 : 12:19, 23 Серпня 2009 »

це я був на пивному фесті ПРАГА. відчуття супер, один мінус - колєгу після 13 бокалу прийшлось нести в номер.

ну ти крутий чувак, ні реально respect тобі, а другові співчуття. .....fan, я так зрозуміла, що ти переміг на фесті, так?

"Своїм терпінням ми можемо досягти більше ніж силою" wink3
Galen
Абориген


Репутація: 27
Offline

Повідомлень: 1197
Awards: KosivArt Аватар 2009

Світ нікому не обіцяв бути справедливим.


« Відповідь #54 : 12:23, 23 Серпня 2009 »


Ага, про чеське пиво, нічого там особливого нема. Пиво - як пиво. Мені наше навіть чимось більше сподобалося.
І я, абсолютно  нічого немаю проти чеського пива, і нікому не старалася доказати протилежне, краще воно лише на мій погляд, і не більше.
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #55 : 13:59, 23 Серпня 2009 »

це я був на пивному фесті ПРАГА. відчуття супер, один мінус - колєгу після 13 бокалу прийшлось нести в номер.

ну ти крутий чувак, ні реально respect тобі, а другові співчуття. .....fan, я так зрозуміла, що ти переміг на фесті, так?

ні то був просто відпочинок в кайф, я тільки раз брав участь в пивних змаганнях, то було в Львові в найт клюбі назва вроді би "атом". треба було випити гальбу пива на швидкість, випив за 3,17сек заняв 2 місце.

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
odnosel4anka
Абориген


Репутація: 54
Offline

Повідомлень: 938
Awards: KosivArt Аватар 2010

:)


« Відповідь #56 : 14:06, 23 Серпня 2009 »

ні то був просто відпочинок в кайф, я тільки раз брав участь в пивних змаганнях, то було в Львові в найт клюбі назва вроді би "атом". треба було випити гальбу пива на швидкість, випив за 3,17сек заняв 2 місце.

вітаю, то ми тепер маємо на форумі супер любителя пива. А що в подарок дали за 2 місце?

Народ, треба буде десь здибатисі тай позмагатисі хто швидше вип'є пиво чи хто білше чи хто без рук вип'є, мож придумати багато цікавого Smiley   

"Своїм терпінням ми можемо досягти більше ніж силою" wink3
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #57 : 14:36, 23 Серпня 2009 »

ні то був просто відпочинок в кайф, я тільки раз брав участь в пивних змаганнях, то було в Львові в найт клюбі назва вроді би "атом". треба було випити гальбу пива на швидкість, випив за 3,17сек заняв 2 місце.

вітаю, то ми тепер маємо на форумі супер любителя пива. А що в подарок дали за 2 місце?

Народ, треба буде десь здибатисі тай позмагатисі хто швидше вип'є пиво чи хто білше чи хто без рук вип'є, мож придумати багато цікавого Smiley   
дали 2 ящика 1715 і класний дерев"ний бокал (тикий як в рекламі 1715)

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #58 : 15:45, 23 Серпня 2009 »

переглянув рекламу про пиво БАЛТИКА 0 - фууу!!! запам"ятайте: "БЕЗАЛКОГОЛЬНЕ ПИВО - ПЕРШИЙ КРОК ДО РЕЗИНОВОЇ БАБИ!!!" хм..а у дівчат крок до чого?Smiley

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #59 : 21:17, 23 Серпня 2009 »

до резинового хлопа? wink3

Born stupied? Try again!
Сторінок: 1 2 3 [4] 5 6 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF