Косів: форум міста та району
14:34, 19 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Голосування
Питання: Я п'ю...
пляшку пива в годину - 3 (12.5%)
пляшку пива в день - 4 (16.7%)
пляшку пива в тиждень - 9 (37.5%)
дуже рідко - 6 (25%)
горівку - 1 (4.2%)
молоко - 1 (4.2%)
Всього голосів: 23

Сторінок: [1] 2 3 ... 6 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Пиво: на екрані та в житті (голосування)  (Прочитано 65032 раз)
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« : 18:00, 26 Червня 2008 »

Зараз (та й давно вже) на телебаченні дуже багато реклами пива. Плюс ше біг-морди і на вулицях маємо купу молоді серед білого дня гуляє собі з пляшками пива в руках.
І не горілку ж п’ють, а починають день з пристойного модного напою...

Про шкоду пива якось говорити не прийнято, але пиво це, все-таки, алкогольний напій.
Як наслідок - алкоголізм + тютюнозалежність підривають здоров'я нації. І жертвою реклами стають навіть діти.

Що скажете?  drinks
Irina
Новачок


Репутація: 0
Offline

Повідомлень: 2


« Відповідь #1 : 18:35, 26 Червня 2008 »

lipshe puvo putu 4um gorilku
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #2 : 18:38, 26 Червня 2008 »

Все залежить від кількості і частоти вживання Smiley
Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #3 : 08:55, 27 Червня 2008 »

Голосувати не буду, бо мого варіанта немає.
Скажу чесно, пиву п'ю тільки коли їм рибку, але я просто роблю один-два глотки в когось. За своє життя не випила жодної бутилки пива!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! А от "Лонгер" буває, хоча знаю, що він набагато шкідливіший за "рідкий хліб".
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #4 : 09:06, 27 Червня 2008 »

Варіант "Дуже рідко" тобі не підходить? Smiley
Пропонуй нові варіанти - добавлю в голосування.
Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #5 : 09:13, 27 Червня 2008 »

Дуже рідко означає, що хоть деколи, але п'ю, а я просто можу зробити один-два глотки, і то в місяць може раз. То трохи не те. Я б сказала, що я швидше взагалі не п'ю, ніж дуже рідко.
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #6 : 09:47, 27 Червня 2008 »

Ну добре, чекаю відповіді хлопаків Smiley
Vlad
Абориген


Репутація: 37
Offline

Повідомлень: 567


« Відповідь #7 : 13:59, 27 Червня 2008 »

Шо є то є... Я й сам палю і пивко частенько попиваю...
Назар
Постійний відвідувач


Репутація: 13
Offline

Повідомлень: 119

"лучше гнать чем быть гонимым"


« Відповідь #8 : 14:07, 27 Червня 2008 »

Я п'ю тільки по вихідних та не одну пляшку, от і получається пляшка в день drinks
Marinka
Ст. модератор


Репутація: 85
Offline

Повідомлень: 1409
Awards: KosivArt Язва форуму 2010

Язва форуму:)


« Відповідь #9 : 12:29, 28 Червня 2008 »

Нє, від пива, якщо ним не зловживати ніц страшного не буде. Хіба у мужиків животи повідростають, а у тіток целюліт на ляжках з`явиться. Ну це вже естетська сторона питання....
Пиво просто обожнюю, але п`ю раз в тиждень при великій компані. Вмене до пива є кілька вимог - воно має бути свіжим, розливним і світлим. 1-2 бокала в тиждень-два це не смертельно. А якщо під закусочку з рибки і фети... Ням-ням.... Або під піццу.

Алкоголізм  - це у нас національна біда. Нігде у Європі немає такого асортименту алкогольних напоїв як у нас і у рашіян....
І справа навіть не в рекламі. Навіть якщо її повністю прибрати - проблему алкоголізму це не вирішить. Якщо заходиш в магазин, а там очі розбігаються від кольору і вибору. Просто треба чітко контролювати кому продається алкоголь. І на пиво встановити ценз не 18, а 20-21 рік, так само як і на міцні напої. Хоча в нас існує обмеження за віком, щодо покупок алкоголю, та добрій тьоті за касовим апаратом головне товар збути, а кому це вже таке діло....

Може просто треба змінити політику партії і розказувати молоді не про ефемерну там якусь смерть чи хвороби... То всьо дурня і молода людина на таке не ведеться, а от якщо почати розказувати от наприклад хлопцям - будеш багато пити (пиво, горілку, лонгери-шмонгери і т.д.) - у тебе будуть ВЕЛИКІ проблеми з дівчатами (в ліжку), до кінця свого життя будеш бігати в туалет кожні 30 хв. і дальше в такому дусі (усьо чиста правда). А дівчатам - будеш поправлятися, в тебе буде жахлива шкіра, целюліт і круги під очима, і жодна косметика тебе від цього не врятує. Тобто з молоддю треба говорити її мовою, можливо тоді вони задумаються а чи варто після першої пляшки пива, перехилити другу......

Життя – то трояка ружа...
Циклопова
Постійний відвідувач


Репутація: 10
Offline

Повідомлень: 120


« Відповідь #10 : 13:49, 28 Червня 2008 »

Ви пишете Марінка що "Алкоголізм  - це у нас національна біда."
Повірте, що це біда не тільки в Україні. Можливо вибір горілки у Франції не такий вже й великий  але вино, пиво, віскі й інші алкогольні напої продаються в такій кількості що диву дивуєшся.
До того ж в п"ятницю вечером прилавки від пива й віскі практично порожні.
Різниця між  французьким й українським алкоголем полягає в якості.
Тут купити в магазині бармутило не можливо.
Попри різні компанії проти алкоголізму - народ "якісно" спивається й причин на то багато.
Безумовно пиво в оприділеній кількості корисне (самі полюбляємо ірландське) але міру чи оте "стоп"  не кожен бачить.
Можливо треба заборонити рекламу алкоголю на екрані як це роблять інші країни.
Чи є в Україні якісь проекти на противагу алкогольній рекламі ?
 
 

   
IVP
Ст. модератор


Репутація: 58
Offline

Повідомлень: 1987

Moskalowka


« Відповідь #11 : 14:04, 28 Червня 2008 »

Якби у нас продавали тільки 18-літнім, то б такого було менше, а то зараз у косові знаю тільки 1 магазин, де не продають "бухло" підліткам. І ше за куріння, вчора йду додому і дивлюсь йде стара баба і малий, десь 6 клас і чи то його мама чи баба.. )) Короч він каже чи у мене нема "сігареткі" )))
koljan stokholm
Відвідувач


Репутація: 7
Offline

Повідомлень: 56


« Відповідь #12 : 15:56, 28 Червня 2008 »

люди добр1!!!!!!!!скажу вам ,шо тут у швецii э тiльки один магазин,де можна купити спиртне.iто якшо вам э 21,а подругому нiяк!!!!!!!!!!!!!!!
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #13 : 18:45, 28 Червня 2008 »

Розкажіть, хто зараз не в Україні, як у вас справи з рекламою алкоголю та тютюну на телебаченні? Бо в Україні якийсь час пробували показувати менше реклами, а тепер попустились і валять повним ходом...
koljan stokholm
Відвідувач


Репутація: 7
Offline

Повідомлень: 56


« Відповідь #14 : 19:40, 28 Червня 2008 »

реклама тютюну та алкоголю в швецii е,але не така серьозна як дома!!!!
для порiвняння тут пачка цигарок коштуэ 50 крон//5 евро!
а флешечка доброi--порядка 200 крон//20 евро!!!!
а пивка тут ВIД КОЛЬОРУ ДО ВИБОРУ!!!!!!!!!!!!!!!!!( на нього цiна рiзна---до 9 год. у барi 25 крон,пiсля 9--50 !!!)
так шо шведи стараються не рекламувати те проти чого роками змагаються!!!!!!
Сторінок: [1] 2 3 ... 6 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF