Косів: форум міста та району
16:21, 29 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: [1] 2 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: America очима косівчанина...  (Прочитано 23010 раз)
borowed
Абориген


Репутація: 21
Offline

Повідомлень: 776

люблю життя і красивих дівчат


« : 02:06, 22 Червня 2008 »

Доброго всім здоровя.Тут поступила пропозиція описати життя в Америці.Ну що ж...


Прилітаєш в Охара еапорт ,це в Чікаго,і розумієш,шо Бориспіль - то курник(хоча це розумієш ше в Франкфурті),по аеропорту катається"метро",ну типу монорельс.Чикаго згори набагато краще,аніж воно єнасправді.Брудно.хоча зелені і багато.Хоча Мічиган і дуже сильноврзається в память.Таке собі Чорне море ...Говорять,що кожного дня тут вбивають з десяток людей.Непогане місце вибрав режисер "брата 2"...
   Прилітаєш в Сент-Луіс,штат Міссурі(хоча він розташований на березі Місісіпі,що розділяє Ілінойс з Міссурі),і ше раз розумієш,шо Бориспіль - курник.Навітьгалімий аеропорт в центральному штаті більший од наших головних повітряних воріт((
Поїздка в метро мені надовго врізалась в память.На першій зупинці зайшло 4 білих,які виявились останніми некольоровими.В цьому місті я вперше відчув себе геть іншим,а в Україні вони були такими...чорні повсюди.Чорняві співали собі реп прям в метро,один відбивав ритм ногою об дверці вагона.весело

Приїхав в Паплар блаф на Меморіал дей.тоді вони вшановують солдатів,що загинули за свою країну.Десь миль за 20 саме в цей час пройшло торнадо,але тут боятись нічого,місцевість горбиста,торнадо до землі не дійде.щоправда вже декілька разів бачив хмари,що утворюють торнадо.Так дивно,тка враження,ніби вода в водокрутці...неприємно і страшно,якшо чесно.Сам Поплар Блафф то захолустя,де на дорогах замість наших котів і собак валяються єноти ,скунси і гримучі змії.Олені бігають під хатою вночі.Щоправда тепер я їх не бачив,так як вкалую саме вночі.Всі тут помішані на мисливстві,рибальстві,і тому подібних речах.Природу цьому сприяє.Чесне слово,неприємно усвідомлювати,що в Україні  тепер і зайця важко побачити... До речі америкоси дуже приємні люди,котрі готові допомогти в важкій ситуації.Не такі,як наші...Хоча їм тож пофіг на нас).на роботу пішки не ходив ше  ніразу,а от в Уолмарт коли їдем на великах,на нас дивляться як на дурних.а це лише відстань в 2,5 км

містечкотрохи більше од Косова,а магазини такі здоровезні,як в Києві.просто неможливо 16тисячам людей купити стільки всякого дрантя...тепер розумію,звідки береться сток)
Вони бідують,бо ніколи не бачили нормальної їжі.Вони жирні не тому,що люблять фаст фуд,а тому,що в них крім того фаст фуду ніфіга більш їсти і не можна,бо натуральні продукти просто ппц які дорогі.а от Прінглси - доллар.гг,це радує.навіть картопля на вагу якась несмачна..пожарити її на олії норм не виходить,бо весь час підгорає...
і взагалі ... ціни мене вбивають,живемо як бомжі,якшо порівняти...хоча ні,краще не порівнювати.Різні світи,різні світогляди...
а взагалі,то неправда,що Америка - це країна великих можливостей.Не матимеш грошей на навчання в університеті - не матимеш достойної роботи,пахатимеш за 10 баків в годину все життя,і потім вмреш під плотом,якшо звичайно не виграєш сто тисяч мільйонів в національну лотерею)таке от життя.до зустрічі

В принципі я можу ше писати і писати,бо багато є чого розповісти.Якшо когось шось цікавить про Америку,питайте,якшо не знатиму,запитаю мамерикосів,котрі зі мною працюють.

О..до речі,вони майже всі думають,шо друга світова почалась з нападу япошок на Перл Харбор...хоча в їх світі це так і було...
IVP
Ст. модератор


Репутація: 58
Offline

Повідомлень: 1987

Moskalowka


« Відповідь #1 : 09:52, 22 Червня 2008 »

Вони там наш футбол люблять ? Чи свій нудний БЕЙШБОЛФФ люблє ?
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #2 : 10:56, 22 Червня 2008 »

Що за нічна робота?
borowed
Абориген


Репутація: 21
Offline

Повідомлень: 776

люблю життя і красивих дівчат


« Відповідь #3 : 00:36, 23 Червня 2008 »

ну сокер вони не дуже люблять,хоча і грають,але на любительському рівні.....
наші емігранти грають вночі на вихідних,шо для мене класно,бо ітак не можу спати вночі..
Бейсбол ,американський футбол,баскетбол  тут і справді популярні.В кожної дитини є біта і рукавиця для бейсболу.ну і той  дивний мячик для американського футболу.А в школах грають команди з дівчат і хлопців,нема розмежування.

А робота в мене важка - на конвеєрі,так званий спліт лайн,на заводі,що виробляє холодильне обладнання.Ну хоча в принципі комплектуючі всі виробляються або в Мексіко або в Чайна,але ті лейбли зривають,ліплять "мейд ін ЮСА" і пишуть на коробках "прайдлі мейд ін ЮСА"...Такий от фейк).Пашемо по 12 годин в день,хоча це добрий заробіток,бо після 40 годин на тиждень робота оплачується по 150%,тобто десь по 14 баків.Хочу найближчим часом тікати до Дранчучки,то моя однокласниця,в Колорадо,там нашим дууууже багато.Але як вона каже,там теж не мед.Ну хоча б не завод...та і косівські....бо тут живучи з нашими,справді розумієш всю правдивість вислову "
де 2 українці там 3 гетьмани"...
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #4 : 08:39, 24 Червня 2008 »

Які ціни на проживання?
Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #5 : 10:41, 24 Червня 2008 »

І на житло взагалі???
Назар
Постійний відвідувач


Репутація: 13
Offline

Повідомлень: 119

"лучше гнать чем быть гонимым"


« Відповідь #6 : 14:24, 24 Червня 2008 »


В мене таке питаннячко:
Чого хто туди б не поїхав всі жаліються на життя???
Вас хтось насильно туди засилав???
Чи може ми Українці не привчені працювати???
borowed
Абориген


Репутація: 21
Offline

Повідомлень: 776

люблю життя і красивих дівчат


« Відповідь #7 : 14:37, 24 Червня 2008 »

ну чого ж,в принципі робрта то не така і важка,зате дуже нудна,тому перепрошую за неточність.чим нудніша робота,тим важче працювати.Зате коли отримуєш пейчек,тоді все норм,посмішка з писка не злазить,по 600 баків на тиждень капає,а з податками було б 700 з гаком....

Житло дороге,тобто в містечку типу Косова за апартамент з двома бедрумами(ну це тут не перекладається як спальня,просто кімната) і холом -400 -500 баків.В Денвері ,я взнавав, - від 1000 за однокімнатний апартмент.Ціни на продукти,як я і писав ,доволі таки дорогі,раз на тиждень скуповуємось в Уолмарті,виходить баків по 30-40 на рило.Ну так....норм....

Назару я можу тока одне сказати,я говорю за себе,інші думки мене хвилюють якось мало,я не месія і не пророк,тому на 2 з 3х питань відповісти не зможу,а от на рахунок насильного відсилання.... наші ж махлюють по-чорному,обіцяли безкоштовні обіди,житло,приїхав,а тут ось тобі....я сам дуже хотів поїхати,і не жалію,шо махнув,тепер хоч розумію,на що декотрі промінюють Україну.Якшо чесно,нічого аж надто доброго в цій країні я не бачу.
Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #8 : 14:53, 24 Червня 2008 »

Чого хто туди б не поїхав всі жаліються на життя???
Вас хтось насильно туди засилав???

Назар, я згідна з тобою зприводу твоїх цих двох питань, але їх по-моєму треба задавати не до тих, хто поїхав на канікули в США, так би мовити, для активного відпочинку, а до тих, хто залишає свої сім'ї і їде на тривалий час для заробітку грошей за кордон, а потім жаліються.
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #9 : 17:04, 24 Червня 2008 »

На роботі з тобою працюють нігери? Як вони взагалі в житті?

І що доброго можеш сказати про Америку (поки свіже око)?
IVP
Ст. модератор


Репутація: 58
Offline

Повідомлень: 1987

Moskalowka


« Відповідь #10 : 17:11, 24 Червня 2008 »

Зніми нам той прикол де негри казали "Я РИЖА МАВПА" )))))))0
borowed
Абориген


Репутація: 21
Offline

Повідомлень: 776

люблю життя і красивих дівчат


« Відповідь #11 : 22:39, 25 Червня 2008 »

та ні,а їм ше те слово сказати,то взагалі той завод - то останнє шо я побачу в свому житті .тут ніби і постарались змити різницю між нами і ними,але вони все одно тусять в своїх компаніях,не надто говорять з нами.в принципі живуть в блек гетто,де без проблем прям на вулиці можна пробити ВСЕ за невеликі гроші.

На рахунок роботи...Ну блін,от не повірю,шоб Капля хоть один раз пробував працювати на заводі.Хоча мої слова не претендують на роль абсолютної правди.
 
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #12 : 00:26, 26 Червня 2008 »

Назар, ану докажи йому шо ти здатен працювати  rofl

Born stupied? Try again!
Назар
Постійний відвідувач


Репутація: 13
Offline

Повідомлень: 119

"лучше гнать чем быть гонимым"


« Відповідь #13 : 10:13, 26 Червня 2008 »

По-перше давай не будем переходити на фамільярності!
А про те чи пробував?- та не пробував і не хочу пробувати, я здобував освіту не для того щоб поїхати за кордон і працювати на зажертих підер,в, краще буду за гривні працювати, та почувати себе людиною, на рідній землі !!!
Я не хотів нікого образити, а за роботу запитав, бо то є правда - хто б не поїхав всі стогнуть)))
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #14 : 12:29, 26 Червня 2008 »

Назар +1

Born stupied? Try again!
Сторінок: [1] 2 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF