Косів: форум міста та району
09:57, 29 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Голосування
Питання: Як ви ставитесь до зради?
Не зраджую і не буду! - 14 (50%)
Приходилося! (Чому?) - 6 (21.4%)
Випадково сталось... - 2 (7.1%)
Не знаю... - 4 (14.3%)
Свій варіант?! (який?) - 2 (7.1%)
Всього голосів: 26

Сторінок: 1 2 [3] |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Зрада! (голосування)  (Прочитано 53387 раз)
odnosel4anka
Абориген


Репутація: 54
Offline

Повідомлень: 938
Awards: KosivArt Аватар 2010

:)


« Відповідь #30 : 19:18, 22 Серпня 2009 »

я проголосовула за приходилось.  Але чому? - то не знаю. Просто надоїдають мені швидко всі і починають нервувати. 

"Своїм терпінням ми можемо досягти більше ніж силою" wink3
Galen
Абориген


Репутація: 27
Offline

Повідомлень: 1197
Awards: KosivArt Аватар 2009

Світ нікому не обіцяв бути справедливим.


« Відповідь #31 : 19:22, 22 Серпня 2009 »

я проголосовула за приходилось.  Але чому? - то не знаю. Просто надоїдають мені швидко всі і починають нервувати. 
А може проблема якраз і в тобі, якщо тебе всі нервують. Нерви - це не зрада, а якщо ти проголосувала "приходилось", то і маєш знати чому, такого не буває.
Gorolya
Абориген


Репутація: 64
Offline

Повідомлень: 982
Awards: KosivArt Нікнейм 2010


« Відповідь #32 : 19:33, 22 Серпня 2009 »

гарна тема) і актуальна головне)) Smiley
ну от що я можу сказати по поводу зради....)) колись давним давно зрадив мене один хлопчик)) ну шо тут зробиш)  Smiley   тоді було боляче) тепер дякую тій дівчині, яка йому це зробити допомогла)
а то б мала я зара жирного чоловіка, десь мінімум трьох діточок і величезні роги ))) rofl

а так то один такий попадався) інші чемні були)
 а чи зраджувала я... можу сказати коротко і ясно НІ! ))) sunny


 
odnosel4anka
Абориген


Репутація: 54
Offline

Повідомлень: 938
Awards: KosivArt Аватар 2010

:)


« Відповідь #33 : 19:40, 22 Серпня 2009 »

я проголосовула за приходилось.  Але чому? - то не знаю. Просто надоїдають мені швидко всі і починають нервувати. 
А може проблема якраз і в тобі, якщо тебе всі нервують. Нерви - це не зрада, а якщо ти проголосувала "приходилось", то і маєш знати чому, такого не буває.

не спорю, може пробема і в мені. Але чим дальше тим все терплячіший хлопець попадається, терпить мені все довше і довше і довше, може колись дойду до свого, терпеливого Smiley зрадила, бо не любила.


а то б мала я зара жирного чоловіка, десь мінімум трьох діточок і величезні роги ))) rofl


все, що стається то до кращого і я замічал в себе, що чим дальше тим ліпший хлопака попадає, так можна і до ідеала дойти

"Своїм терпінням ми можемо досягти більше ніж силою" wink3
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #34 : 19:44, 22 Серпня 2009 »

вроді би й не голодний, але в меню дивлюсь. то - фізіологія, але якшо ти маєш кохану людину - думаю з меню замовляти не варто!

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
Marinka
Ст. модератор


Репутація: 85
Offline

Повідомлень: 1409
Awards: KosivArt Язва форуму 2010

Язва форуму:)


« Відповідь #35 : 13:51, 23 Серпня 2009 »


все, що стається то до кращого і я замічал в себе, що чим дальше тим ліпший хлопака попадає, так можна і до ідеала дойти

Жінки....
Недавно в Нью-Йорку  відкрився магазин чоловіків,  в якому можна придбати собі чоловіка. Коли жінка приходить в цей магазин за чоловіком, то вона повинна слідувати інструкції при вході: "Ви можете відвідати цей магазин лише один РАЗ! Є шість поверхів і вартість пропонованого товару збільшується з кожним поверхом. Ви можете вибрати товар на одному з поверхів або ж піти вище, але ви НЕ МОЖЕТЕ більше спуститися поверхом нижче!"
Таким чином, жінка прийшла в магазин мужів, сподіваючись на вдале придбання. На першому поверсі напис на дверях свідчить: "Поверх 1-й. Чоловіки, що мають роботу". На другому поверсі напис свідчить: " Поверх 2-й. Чоловіки, що мають роботу і люблять дітей". На третьому поверсі - "Поверх 3-й. Чоловіки, що мають роботу, люблять дітей і дуже добре виглядають". "О! Як чудово!" - думає жінка, але продовжує підніматися по сходинках. Вона піднімається на четвертий поверх і на дверях читає напис: "Поверх четвертий. Чоловіки, що мають роботу люблять дітей, приголомшливо добре виглядають і допомагають по господарству". "Боже мій!" - думає жінка. - Я майже не можу встояти перед цим!", але все рівно йде на п'ятий поверх і читає напис: "Поверх п'ятий. Чоловіки, що мають роботу, люблять дітей, карколомно добре виглядають, допомагають по господарству і дуже романтичні". Жінка на хвилину зупиняється, щоб вирішити, що робити але потім вирішує піднятися на шостий поверх. На дверях вона читає напис: " Ви відвідувач номер 31456012 на цьому поверсі. Чоловіків на цьому поверсі немає. Тут лише вихід, як підтвердження тому, що жінок неможливо задовольнити. Дякуємо за відвідини нашого магазину!".
Щоб уникнути збитків власник також відкрив і магазин дружин, якраз навпроти. Коли чоловіки приходять купити дружину, то також бачать інструкцію на вході. "Поверх перший. Дружини, які люблять секс". "Поверх другий. Дружини, які люблять секс і мають гроші". "Поверхи з третього по шостий ніколи чоловіками не відвідуються".

Життя – то трояка ружа...
odnosel4anka
Абориген


Репутація: 54
Offline

Повідомлень: 938
Awards: KosivArt Аватар 2010

:)


« Відповідь #36 : 13:59, 23 Серпня 2009 »

Marinka, круто. Прочитала із посмішкою на устах. Знаєш повчально, я багато зрозуміла після прочитаного.

"Своїм терпінням ми можемо досягти більше ніж силою" wink3
Dana Eco-Kosiv
Абориген


Репутація: 43
Offline

Повідомлень: 1898
Awards: KosivArt Ракета 2010

Життя іде,і все без коректур...


« Відповідь #37 : 01:42, 08 Січня 2010 »


все, що стається то до кращого і я замічал в себе, що чим дальше тим ліпший хлопака попадає, так можна і до ідеала дойти

Жінки....
Недавно в Нью-Йорку  відкрився магазин чоловіків....чоловіками не відвідуються".

Файно Фист!

Time is not on your side.
Натафка!
Новачок


Репутація: 2
Offline

Повідомлень: 43


« Відповідь #38 : 01:35, 23 Грудня 2010 »

Збоку завжди краще видно... wink3
так, але хіба то було з боку???

Слава Україні!!!
Саша Козак
Новачок


Репутація: 2
Offline

Повідомлень: 8


« Відповідь #39 : 18:55, 30 Січня 2012 »

Кажусть що не зраджуюсь? Можливо просто змоги не було!?
Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #40 : 10:37, 31 Січня 2012 »

Кажусть що не зраджуюсь? Можливо просто змоги не було!?
Цю змогу людина сама або допускає, або не допускає. Наприклад, ти одружений, ідеш зранку на роботу і тут перед тобою гола класнюча тьолка, типу Меган Фокс зі словами: "Візьми мене". Я особисто думаю, що зі ста мужчин може троє не відреагують (малий, старий і голубий), але це якраз така собі "Змога", що від тебе не залежала. А коли ти починаєш на роботі (наприклад) залицятися з жінками, або якщо жінки до тебе залицяються, ти реагуєш і потім зраджуєш, то це вже ти сам допустив. Просто якщо хтось так робить і пише такий коментар, то це однозначно виправдання)))
Я працюю в установі, де практично одні мужчини, які завжди залицяються, я ж ще молода і не скажу, що така вже і негарна. І додому возять, і на дні народження ходимо, бо це колектив. То що тут немає змоги? Та маса... Просто є люди, які ставлять табу, принаймі намагаються це робити, а є що навпаки, роблять, а потім думають, що всі такі, так що вони хороші.
Сторінок: 1 2 [3] |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF