Косів: форум міста та району
14:37, 28 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: [1] |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Громадські організації  (Прочитано 10323 раз)
Галя
Новачок


Репутація: 3
Offline

Повідомлень: 22

In every stone sleeps a crystal


« : 20:21, 14 Травня 2008 »

Для того, щоб контролювати, якимось чином впливати на міську владу в Косові необхідно створити громадські організації! Думка населення ЗАВЖДИ є важливою і ПОВИННА враховуватись органами місцевого самоврядування при прийнятті рішень. Міська Рада НЕ МОЖЕ прийняти рішення, якшо воно суперечить громадській думці. Тому в Косові необхідно створити, а якщо вже створено, то необхідно активізувати таку (-і) організації. Багато, хто з Вас пише, що потрібно провести збір підписів, мітинг... для цього і існують такі організації, щоб захищати інтереси населення. і не має чого жалітись на владу! ви самі можете все зробити! в першу чергу треба починати з себе! і треба вже давно визнати вголос, те що всі знають, але ніхто не каже -- "Влада не буде працювати на благо населенню".! . тепер настала черга для Вашої думки і Ваших дій....
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #1 : 14:51, 15 Травня 2008 »

Хто знає, є в нас така організація?
LordTayfun
Гість
« Відповідь #2 : 14:15, 26 Травня 2008 »

Такі організації вже є створені, але практично жодна з них не працює...
Запрошую до співпраці в громадські організації "Антикримінальний вибір", більше про організацію можна прочитати на офіційному сайті -http://www.anti-crime.org/...
Контактна особа
Любінець Олег
тел. +380979763835
ICQ #123652920
E-mail LordTayfun@gmail.com
Галя
Новачок


Репутація: 3
Offline

Повідомлень: 22

In every stone sleeps a crystal


« Відповідь #3 : 16:03, 27 Травня 2008 »

 Оплески Оплески Оплески Зараховано! ти молодець!!! я -- "за". зараз зайду на сайт, подивлююсь чим зможу допомогти. може є ще якісь організації. може нам варто допомогти їх активізувати?Huh? народ, це ж наше місто! піднапряжіться!!!
Ілона
Абориген


Репутація: 34
Offline

Повідомлень: 553


« Відповідь #4 : 12:24, 02 Грудня 2008 »

А які у нас ще є організації?
Орест
Новачок


Репутація: 1
Offline

Повідомлень: 29


« Відповідь #5 : 16:24, 30 Липня 2009 »

Контролювати дуже добре, але можна знати які рішення міської ради розходяться із громадською думкою, а я постараюсь донести інформацію до відома депутатів міської ради. Двері в мене постійно відкриті, приходьте.

   
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #6 : 20:57, 30 Липня 2009 »

Тоді добре було б оприлюднювати питання, які виносяться на сесії міської ради. Для цього на форумі можна зробити окремий розділ, якщо не маєш можливості розміщувати інформацію сам — можеш висилати текст мені. Що скажеш?
Сторінок: [1] |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF