Косів: форум міста та району
16:37, 29 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: 1 ... 10 11 [12] 13 14 15 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: І все таки ІНТЕРНЕТ  (Прочитано 161938 раз)
anv
Абориген


Репутація: 13
Offline

Повідомлень: 701


« Відповідь #165 : 15:57, 24 Жовтня 2011 »

По
І я нічого не мав. Аж поки інтернету не забаглося:)
дзвони на гарячу лінію Укртелекому або зареєструйся в Ів-Фр(сам так робив).Всі номери шукай на їхньому сайті.. Знаю людей, яким то допомогло і знайшовся кабель+час+порти+ітд. Коли нашому начальству з укртелекому дзвонять зверху(треба їх трохи позадовбувати) то всі зразу стають шовкові...
Тарас Пасимок
Абориген


Репутація: 49
Offline

Повідомлень: 2572


« Відповідь #166 : 16:00, 24 Жовтня 2011 »

А яка була відстань і скільки це обійшлося?

100 метрів вро 150 грн якщо я не помиляюсь - дзвонив на гарячу лінію 2 тижні в Київ нічо це не рішає!
no-olegka-no
Новачок


Репутація: 1
Offline

Повідомлень: 35


« Відповідь #167 : 16:02, 24 Жовтня 2011 »

Подзвони на гарячу лінію Укртелекому або зареєструйся в Ів-Фр(сам так робив).Всі номери шукай на їхньому сайті.. Знаю людей, яким то допомогло і знайшовся кабель+час+порти+ітд. Коли нашому начальству з укртелекому дзвонять зверху(треба їх трохи позадовбувати) то всі зразу стають шовкові...
Я дзвонив. Сказали шо від шафи до хати маю я тягнути. То тепер шукаю кабель - бо монтер сказав шо вита пара з тросом, а я в неті глянув - а вони екрановані, неекрановані, мідні, алюмінієві - голова обертом пішла. Нічо не розумію. Може хтось знає що там конкретно треба?

Нарешті я в Косові
no-olegka-no
Новачок


Репутація: 1
Offline

Повідомлень: 35


« Відповідь #168 : 16:03, 24 Жовтня 2011 »

100 метрів вро 150 грн якщо я не помиляюсь - дзвонив на гарячу лінію 2 тижні в Київ нічо це не рішає!
Це давно було? бо мені сказали - метр кабелю 5 грн, а треба 200 метрів і ше й за роботу.

Нарешті я в Косові
anv
Абориген


Репутація: 13
Offline

Повідомлень: 701


« Відповідь #169 : 16:04, 24 Жовтня 2011 »

100 метрів вро 150 грн якщо я не помиляюсь - дзвонив на гарячу лінію 2 тижні в Київ нічо це не рішає!
Ну сорі, але знаю 2 випадки коли допомогло, 1- це я. Я ж холєра такий доставучий(але нікому не кажіть, що я сам таке казав)
Тарас Пасимок
Абориген


Репутація: 49
Offline

Повідомлень: 2572


« Відповідь #170 : 16:06, 24 Жовтня 2011 »

Це давно було? бо мені сказали - метр кабелю 5 грн, а треба 200 метрів і ше й за роботу.

це було рік назад - може зараз телеком в приватній власності і все по іншому!
no-olegka-no
Новачок


Репутація: 1
Offline

Повідомлень: 35


« Відповідь #171 : 16:06, 24 Жовтня 2011 »

Ну сорі, але знаю 2 випадки коли допомогло, 1- це я. Я ж холєра такий доставучий(але нікому не кажіть, що я сам таке казав)
І шо ж Ви їм казали? Бо мені сказали прямо, що тягнути маю я.

Нарешті я в Косові
no-olegka-no
Новачок


Репутація: 1
Offline

Повідомлень: 35


« Відповідь #172 : 16:12, 24 Жовтня 2011 »

Може хтось розуміється : http://itel.com.ua/catalogue/item=856-ok-net-kppt-vp-100-2h2h050-utp-cat5/ такий кабель підійде?

Нарешті я в Косові
anv
Абориген


Репутація: 13
Offline

Повідомлень: 701


« Відповідь #173 : 16:14, 24 Жовтня 2011 »

І шо ж Ви їм казали? Бо мені сказали прямо, що тягнути маю я.
В мене були проблеми з лінєю, портах, відсутністю бажання в монтерів прийти й перевірити(я все розумів і пропонував то підтримати українськими поетами, але постійно казали, що завтра. А після дзвінків все зробили за дікувать). Дали чек на підключення. Прада не памятаю, що там і до чого, але точно дешевше ніж у іншого мого знайомого(відстань прокладання у нас практично однаковий). Так що дзвони і питай, що потрібно для підключення(за що потрібно платити) і які офіційні розцінки.
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #174 : 18:55, 24 Жовтня 2011 »

Це давно було? бо мені сказали - метр кабелю 5 грн, а треба 200 метрів і ше й за роботу.
Не люблю таке ,але напршуеться RTFM. За слово "сказали". Перед тим, як тягнути кудись якийсь кабель- ти повинен пiдписати договiр. Там все сказано (читати навiть зовсiм маленький шрифт). А якщо замiсть пункту в договорi "менi сказали"= диктофон-юрист-заява-суд-вся вулиця нет безплатно.

s19or
Фахівець


Репутація: 6
Offline

Повідомлень: 319


« Відповідь #175 : 23:32, 24 Жовтня 2011 »

Може хтось розуміється : http://itel.com.ua/catalogue/item=856-ok-net-kppt-vp-100-2h2h050-utp-cat5/ такий кабель підійде?


Ні такий не підійде такий провайдери в містах на магістралі ставили тобі треба UTP кат.5e, правда нерозумію чому його порадили. Там же треба тягнути ADSL лінк а для нього використовується лиш одна пара дротів для ADSL ідеально було би "польовку" використати П274М. Всезнайко

А взагалі по всій цій ситуації подзвони на гарячу лінії, так як радять . Скажи номер своєї заявки (або шо там зараз присвоюють) Сумніваюсь шо такі проблеми в телекомі з кабельом. Виглядає ніби монтери хочуть лівака собі заробити.

Зелений світ - магазин рослин http://zelenyi-svit.org.ua
no-olegka-no
Новачок


Репутація: 1
Offline

Повідомлень: 35


« Відповідь #176 : 18:05, 25 Жовтня 2011 »

Не люблю таке ,але напршуеться RTFM. За слово "сказали". Перед тим, як тягнути кудись якийсь кабель- ти повинен пiдписати договiр. Там все сказано (читати навiть зовсiм маленький шрифт). А якщо замiсть пункту в договорi "менi сказали"= диктофон-юрист-заява-суд-вся вулиця нет безплатно.
Та який договір - хочеш інтернету - тягни собі від шафи кабель, мені так і на гарячій лінії сказали: покращення лінії від шафи до користувача - справа користувача. І робити нема чого - ідушукати вісімсот гривень і буду на форумі цілодобово Smiley

А взагалі, зараз на Москалівці хтось з форумчан підключає нет? Яка в Вас ситуація?

ЖБП: мультипостинг прирівнюється до флуду!

Нарешті я в Косові
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #177 : 22:47, 25 Жовтня 2011 »

І робити нема чого - ідушукати вісімсот гривень
Порада- пошукай знайомих воякiв. За лiтру "Хортицi" "польовки" можно 2 км. купити, лиш мiсця знати crazy

musicfun2005
Новачок


Репутація: -1
Offline

Повідомлень: 20


« Відповідь #178 : 17:47, 30 Жовтня 2011 »

Для no-olegka-no:
то шо ти показував кабель - то нездалий, бо він 4-тири жильний. Тобі потрібний вита пара на 8 жил (дротиків). У ній використовується 4 дротика як основні, по яких йде інтернет, а решту 4 взагалі не використовуютсья (або іншими словами запасні), хіба якщо кабель старішає з часом - то переходиш якраз на ті запасні пари і все далі працює ідеально.
Тобі потрібно 200 метрів тягнути, це дуже погано, тому що десь по дорозі - ти маєш ставити додаткове обладнання (свіч і живлення і ящик щоб воно не затікало, бо інакше всьо згорить). Пояснюю, кабель вита пара може передавати сигнал на 100 метрів - більше не рекомендується - бо нету не буде.
По вулиці виту пару маєш тягнути,  тобто крім витої пари тобі треба буде ще купляти окремий стальний дріт (в народі "сталька") і під"єднювати до витої пари, бо коли буде зима і сніг понамерзає на дроті - то дріт просто зламаєтсья як сірник!!! І підуть всі гроші в *раку!

Все вище написано можна уникнути і не мати ніяких клопотів!!! Якщо:
Платиш 1200 грн, до тебе приїжають і ставлять антену на хату (зразу каже що це не Wi-Fi, це WiMAX - сама нова технологія і сама стійка до різних пріколів), направляють куда треба і є інтернет. Чого така дорога підключка? тому що використовується дороге обладнання, яке залишаєтсья назавжди в користувача, но зато потім - проблем нематимеш ніяких!!! Інетрнет буде працювати ідеально!!!
sv
Постійний відвідувач


Репутація: 4
Offline

Повідомлень: 139


« Відповідь #179 : 20:53, 30 Жовтня 2011 »

Для no-olegka-no:
то шо ти показував кабель - то нездалий, бо він 4-тири жильний. Тобі потрібний вита пара на 8 жил (дротиків). У ній використовується 4 дротика як основні, по яких йде інтернет, а решту 4 взагалі не використовуютсья (або іншими словами запасні), хіба якщо кабель старішає з часом - то переходиш якраз на ті запасні пари і все далі працює ідеально.
Тобі потрібно 200 метрів тягнути, це дуже погано, тому що десь по дорозі - ти маєш ставити додаткове обладнання (свіч і живлення і ящик щоб воно не затікало, бо інакше всьо згорить). Пояснюю, кабель вита пара може передавати сигнал на 100 метрів - більше не рекомендується - бо нету не буде.
По вулиці виту пару маєш тягнути,  тобто крім витої пари тобі треба буде ще купляти окремий стальний дріт (в народі "сталька") і під"єднювати до витої пари, бо коли буде зима і сніг понамерзає на дроті - то дріт просто зламаєтсья як сірник!!! І підуть всі гроші в *раку!

Все вище написано можна уникнути і не мати ніяких клопотів!!! Якщо:
Платиш 1200 грн, до тебе приїжають і ставлять антену на хату (зразу каже що це не Wi-Fi, це WiMAX - сама нова технологія і сама стійка до різних пріколів), направляють куда треба і є інтернет. Чого така дорога підключка? тому що використовується дороге обладнання, яке залишаєтсья назавжди в користувача, но зато потім - проблем нематимеш ніяких!!! Інетрнет буде працювати ідеально!!!
а почому той WiMAX, швидкість і покриття?
Сторінок: 1 ... 10 11 [12] 13 14 15 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF