Косів: форум міста та району
12:18, 28 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: 1 2 [3] |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Євробачення-2008  (Прочитано 42895 раз)
Marinka
Мол. модератор


Репутація: 85
Offline

Повідомлень: 1409
Awards: KosivArt Язва форуму 2010

Язва форуму:)


« Відповідь #30 : 14:10, 23 Травня 2008 »

Ну що, ми вчора досить файно виступили :і драйвово, і цікаво, і голосок у Кароліни дай Боже... У фіналі!  Але це було само собою зрозуміле.
 Хоча і конкуренти також сильні. Португалія сподобалась. І Хорвати класно виступили. Дідок там просто був шикарний;))
Так що маємо всі шанси.Призове місце має бути наше;))))))

* 67006.jpg (19.23 Кб - завантажено 1197 раз.)

Життя – то трояка ружа...
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #31 : 14:21, 23 Травня 2008 »

Йо, номер поставлений добре.
IVP
Ст. модератор


Репутація: 58
Offline

Повідомлень: 1987

Moskalowka


« Відповідь #32 : 14:40, 23 Травня 2008 »

Так подивився, нормально було, якесь таке шоу міні і хореографія файна....
IVP
Ст. модератор


Репутація: 58
Offline

Повідомлень: 1987

Moskalowka


« Відповідь #33 : 01:12, 25 Травня 2008 »

Так шо Росія виграла, наші 2-гі
Marinka
Мол. модератор


Репутація: 85
Offline

Повідомлень: 1409
Awards: KosivArt Язва форуму 2010

Язва форуму:)


« Відповідь #34 : 13:35, 25 Травня 2008 »

Ані Лорак повторила минулорічний результат Вєрки Сердючки на міжнародному пісенному конкурсі "Євробачення".

Ані Лорак з піснею "Shady Lady" посіла друге місце на "Євробаченні-2008" із кількістю балів 230.

Водночас переможцем конкурсу став росіянин Діма Білан, який вже вдруге брав участь у цьому пісенному змаганні. У 2008-му році Білан набрав 272 бали.

Третьою стала Греція і її співачка Каломіра, набравши 218 балів.

Найвищий бал - 12 - українцям дала лише Португалія. Натомість жодного балу Ані Лорак не отримала від Німеччини, Швеції, Франції, Норвегії, Сан-Маріно, Нідерландів та Швейцарії.

А резюме з цього всього - гламурні дівчатка в рожевих трусиках і з мобільниками в руках  - це вселенське зло. Ну як можна було віддати стільки голосів отому нещастю? Хоча, як показують спостереження, вокальні дані і артистизм для Євробачення це ще не показник....

* ukraine.jpg (12.91 Кб - завантажено 1114 раз.)

Життя – то трояка ружа...
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #35 : 17:42, 25 Травня 2008 »

А резюме з цього всього - гламурні дівчатка в рожевих трусиках і з мобільниками в руках  - це вселенське зло. Ну як можна було віддати стільки голосів отому нещастю? Хоча, як показують спостереження, вокальні дані і артистизм для Євробачення це ще не показник....

чиста прафда Sad

Born stupied? Try again!
Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #36 : 09:46, 26 Травня 2008 »

Люди. нарешті я добралася до і-нета.
Я надзвичайно задоволена виступом Ані Лорак. Забираю всі слова назад, які казала раніше. Це чи не єдиний виступ, в якому відчувався професіоналізм... Ще, мабуть. Португалка непогано виступила. Що стосується Діми Білана, то, мабуть, я вже виросла з того, хоть мені ще ну ДУЖЕ небагато років. Так що я й не намагаюся зрозуміти, як він умудрився виграти.
А взагалі я розчарована Євробаченням. Він мені вже наш "Шанс" нагадує. Люди возмущалися виступом Сердючки (чомусь ніхто не возмущався виступом "Гринджолів", хоть мені здається, що Сердючка вже краще). Але коли я подивилася цьогорічне Євробачення, то зробила висновок, що і Сєрдючка, і "Гринджоли" - це взагалі шик. Особливо після виступу Боснії та Герцоговини. Що стосується Хорватії (двох дідків) - непогано, але я за те, щоб дати дорогу молоді, а то виперлися. Номер Білана мені не сподобався. Їм, напевне треба було, щоб вони окремо стояли. а то той бідний Плющенко толком навіть не міг підняти руку. Француз із бородатими жніками і земною кульою на машинці виглядав оригінально, але смішно. Чікілікуатре з Іспанії, то тоже сміх та й годі. Хотілося б мені зрозуміти її зміст. Суперниці Ані Лорак за 2 місце гречанка та вірменка непогано виступали. Хоча я б гречанку із вірменкою поміняла місцям: вірменці - третє, а гречанці - четверте. Щодо Грузії, то мені Гурцкая сподобалася, але чомусь з ким не спілкувалася, то у всіх якісь негативні думки з цього поводу. Не знаю. А щодо представника Ізраїля, то в ньго гарні біцепси, симпатичний голосок, але Білан все ж таки трохи кращий.
І ще обідно, що Росія дала нам тільки 8 балів. Хоть би вже 10 дали. Я дивилася по РТР, то в мене склалося враження, що в Росії не знають Ані Лорак. Хоча в принципі, вони звертали увагу з усіх країн тільки на Україну крім Росії.
Тим не менше, вітаю всіх з перемогою. Адже ми другі з 43 країн. Це класно. Ми завжди стабільно виступаємо, займаємо високі місця, тому потрібно радіти й такому!!!
Ані Лорак - 
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #37 : 10:00, 26 Травня 2008 »

Вмирає євробачення, деякі країни вже почали виставляти пенсіонерів, або й взагалі співаків не з рідної країни.

Я відправив смс за Білайна та хлопця-біцепса з Ізраїлю Smiley Першому - за номер (пісню, артистизм, шоу) в цілому, другому - за файний голос.

Лорак - молодець. Тепер асоціація з Україною - гарна дівчина, а не мужик-трансвестит Smiley
Marinka
Мол. модератор


Репутація: 85
Offline

Повідомлень: 1409
Awards: KosivArt Язва форуму 2010

Язва форуму:)


« Відповідь #38 : 12:39, 26 Травня 2008 »

Шановне панство, а ну не котіть мені бочку на хорватів;)))) Та ті дідки дадуть фори всяким 20-річним;)))))))))))) Номер класний. А нарахунок біцепсів Ізраїлевих ніц не знаю, та співав він просто суперськи, мабуть не всім подобаються східні мотиви, тому й опинився він десь позаду....
Я тоже хотіла голосувати за Їзраїль, а в результаті забігалася і просто забула;)))))))) Мдя коли в хаті ремонт, то забуваєш потрошку як тебе звати....

Життя – то трояка ружа...
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #39 : 13:30, 26 Травня 2008 »

А нарахунок біцепсів Ізраїлевих ніц не знаю, та співав він просто суперськи, мабуть не всім подобаються східні мотиви, тому й опинився він десь позаду....
Скорше всім Ізраїль вже в печінках сидить Smiley

Удачі з ремонтами Smiley

Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #40 : 15:03, 27 Травня 2008 »

Читав хтось останню пресу???
На Таблоїді прикольні статті про Євробачення. Почитайте!!!
Великобританія хоче бойкотувати проти участі Росії в Євробаченні. Те що Україна дала Білану 12 балів, вони визнали як те, що україна хоче дешевший газ. Кіркоров каже, що Росія зайняла 2 перші місця, бо на 50% перемога Ані Лорак належить Росії.
Кароліна сказала, що вона виграла. Що її на руках несли в аеропорт скандуючи: "Україна". До неї підійшов генеральний директор Євробачення і сказав, що йому шкода за такий результат. І шоу Ані визнано найкращим шоу за всі роки Євробачення.
IVP
Ст. модератор


Репутація: 58
Offline

Повідомлень: 1987

Moskalowka


« Відповідь #41 : 16:14, 27 Травня 2008 »

Замітили прикол шо росіяни голосували за своїх? Дивився по Росії там коли Білан виступав за нього був номер і можна було голосувати. А чесно, мені чисто пофіг, я б їм усім по шиї надавав, продюсерів розігнав, змінив правила щодо голосування, про те сусідство і мені наш виступ не дуже сподобався, нічого особливого, воно точно не найкраще!!
Сторінок: 1 2 [3] |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF