Косів: форум міста та району
17:40, 28 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: [1] 2 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Містика, реальні історії з нашого життя і ваших знайомих  (Прочитано 34776 раз)
IVP
Ст. модератор


Репутація: 58
Offline

Повідомлень: 1987

Moskalowka


« : 15:36, 11 Квітня 2008 »

Тут пишемо історії про все містичне від вас і ваших знайомих. Що відбувалося у Карпатах, Косові, районі і взагалі десь у світі. Пишемо...
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #1 : 17:39, 11 Квітня 2008 »

Давай якийсь свій приклад для розігріву Smiley
Marinka
Ст. модератор


Репутація: 85
Offline

Повідомлень: 1409
Awards: KosivArt Язва форуму 2010

Язва форуму:)


« Відповідь #2 : 14:16, 15 Квітня 2008 »

Ну містика не містика, але в Косові мені сняться напів-віщі сни, які стосуються мене. От знаю, що якщо мені вночі приснився хтось, то сьогодні ну обов`язково з ним зустрінуся, хоч і не планувала зустріч.... Більше такого нігде нема. Містика...... wink3))

Життя – то трояка ружа...
odnosel4anka
Абориген


Репутація: 54
Offline

Повідомлень: 938
Awards: KosivArt Аватар 2010

:)


« Відповідь #3 : 02:17, 19 Березня 2009 »

а мені один друг розповідав, що він бачив НЛО. Йде, а то шось світиться і дуже швидко літає туди сюди, було схоже на пів місяця. Ну це він так розповідав, а так то я не знаю чи то правда.

"Своїм терпінням ми можемо досягти більше ніж силою" wink3
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #4 : 18:08, 19 Березня 2009 »

а мені один друг розповідав, що він бачив НЛО. Йде, а то шось світиться і дуже швидко літає туди сюди, було схоже на пів місяця. Ну це він так розповідав, а так то я не знаю чи то правда.
Ви не бачили "лiтачих тарiлок"?? То Ви ще просто нежонатi... good

odnosel4anka
Абориген


Репутація: 54
Offline

Повідомлень: 938
Awards: KosivArt Аватар 2010

:)


« Відповідь #5 : 22:11, 19 Березня 2009 »

хе хе , wildperson, я й ніколи не буду жоната  Smiley Вам бачу доводилось бачити літаючі тарілки  rofl

"Своїм терпінням ми можемо досягти більше ніж силою" wink3
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #6 : 23:35, 19 Березня 2009 »

хе хе , wildperson, я й ніколи не буду жоната  Smiley Вам бачу доводилось бачити літаючі тарілки  rofl
Поки що нi, зате бачив добре тарiлочки, по яких треба стрiляти (сам стрiляв), вони також лiтають швидко туди-сюди. По сабжу- раджу Дивова почитати, "Брати по розуму", там про НЛО все коротко та ясно.

odnosel4anka
Абориген


Репутація: 54
Offline

Повідомлень: 938
Awards: KosivArt Аватар 2010

:)


« Відповідь #7 : 01:25, 20 Березня 2009 »

Wildperson, дуже дякую за рекомендовану літературу.  thank_you2 Якщо буде натхнення почитати щось на таку тематику, то вже буду знати що саме.  Smiley А особисто щодо мене, то я не вірю в НЛО. Я взагалі в мало що вірю.  wink3

"Своїм терпінням ми можемо досягти більше ніж силою" wink3
Aleksandra Kacshte
Новачок


Репутація: 1
Offline

Повідомлень: 11

Vbuj mene!!!


« Відповідь #8 : 13:56, 13 Квітня 2009 »

v Kosovi sprav#nij pryvud- JA!!!!!!!!!!!!! Smiley

Dont_fuck_me
ліcівник
Новачок


Репутація: 1
Offline

Повідомлень: 17


« Відповідь #9 : 18:31, 13 Квітня 2009 »

Реальна історія.В Шешорах жив (десь до 1990-го)знахар –Гой.Він багатьом людям поміг.В подружки моєї дружини по університету у молодшого брата була алергія буквально на все,а на весною - то  взагалі з  хати не виходив.Жили вони у Львові.Мама–лікар-педіатр,тато–замдекана (політехніка) факультету по підготовці іноземних студентів.По моїй пропозиції приїхав тато зі своєю водою(мусіла переночувати в хаті) до Гоя.Той шось там пошептав( відбувалася все при мені,бо дідо до мене добре відносився)і сказав аби той вмивши лице сина  над мискою,воду,що стекла виніс надвір.Там,по лівому боці ,вилив в велику калабаню.І так три дні.Вже в мене дома під час вечері цей чоловік все сміявся що ніякої калабані на його вулиці(тоді Терешкової коло кінотеатру Октябрь)немає. На тому і поїхав.На другий день дзвінок:жінка все-таки заставила його провести "процедуру"і винести воду.Яке було його здивування коли пішовши ліворуч(на роботу завжди направо,в центр) він побачив на новобудові котлован повністю заповнений дощівкою.А Левко(син) і по нині не знає що таке алергія.
На жаль, дідусь вже помер(,йому було 93 і він дальше Косова зроду не був).Але кажуть,що він мусів комусь передати свій дар.
Назар
Постійний відвідувач


Репутація: 13
Offline

Повідомлень: 119

"лучше гнать чем быть гонимым"


« Відповідь #10 : 13:07, 14 Квітня 2009 »

Люблю такі історії круто:)
odnosel4anka
Абориген


Репутація: 54
Offline

Повідомлень: 938
Awards: KosivArt Аватар 2010

:)


« Відповідь #11 : 04:04, 15 Квітня 2009 »

а в мене дивне в компі щось твориться. Самі файли переносяться, пам'ять дисків міняється, файли пропадають. Антивіруска Касперського, вроді хороша. Напевне то домовик чи назвемо комповик, гг.

"Своїм терпінням ми можемо досягти більше ніж силою" wink3
Marinka
Ст. модератор


Репутація: 85
Offline

Повідомлень: 1409
Awards: KosivArt Язва форуму 2010

Язва форуму:)


« Відповідь #12 : 12:26, 15 Квітня 2009 »

а в мене дивне в компі щось твориться. Самі файли переносяться, пам'ять дисків міняється, файли пропадають. Антивіруска Касперського, вроді хороша. Напевне то домовик чи назвемо комповик, гг.
Та ні, то називається дівоча память (в народі - слєроз) wink3))))))))

Життя – то трояка ружа...
odnosel4anka
Абориген


Репутація: 54
Offline

Повідомлень: 938
Awards: KosivArt Аватар 2010

:)


« Відповідь #13 : 15:08, 15 Квітня 2009 »

Маринка, і таке може бути але щоб аж до такої степені wink3 ех, що ж я буду в старості робити?  Smiley

"Своїм терпінням ми можемо досягти більше ніж силою" wink3
IVP
Ст. модератор


Репутація: 58
Offline

Повідомлень: 1987

Moskalowka


« Відповідь #14 : 17:20, 15 Квітня 2009 »

Я тоже такі історії люблю ) знаю ) де що сам бачив ))
Сторінок: [1] 2 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF