Косів: форум міста та району
10:38, 29 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: 1 [2] |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Містика, реальні історії з нашого життя і ваших знайомих  (Прочитано 34792 раз)
odnosel4anka
Абориген


Репутація: 54
Offline

Повідомлень: 938
Awards: KosivArt Аватар 2010

:)


« Відповідь #15 : 19:44, 15 Квітня 2009 »

Я тоже такі історії люблю ) знаю ) де що сам бачив ))

що саме бачив?

"Своїм терпінням ми можемо досягти більше ніж силою" wink3
IVP
Ст. модератор


Репутація: 58
Offline

Повідомлень: 1987

Moskalowka


« Відповідь #16 : 19:53, 15 Квітня 2009 »

Я тоже такі історії люблю ) знаю ) де що сам бачив ))

що саме бачив?

розказую тільки тет-а-тет )))
Galen
Абориген


Репутація: 27
Offline

Повідомлень: 1197
Awards: KosivArt Аватар 2009

Світ нікому не обіцяв бути справедливим.


« Відповідь #17 : 17:04, 25 Травня 2009 »

Особисто мені не приходилося зіткнутися з такими, свого роду містичними ситуаціями, та я впевнена, що це не вигадки. Бажаючим відчути це на своїй шкірі, пропоную сходити на озеро Лебедин з ночівлею. Адреналін гарантовано. Та не всі дійсно ризикують на такий крок, багато вже там, ну дуже цікавих історій.
IVP
Ст. модератор


Репутація: 58
Offline

Повідомлень: 1987

Moskalowka


« Відповідь #18 : 17:30, 25 Травня 2009 »

Це біля шешорів ? Якшо так, я планував сходити з ночівлею...
Galen
Абориген


Репутація: 27
Offline

Повідомлень: 1197
Awards: KosivArt Аватар 2009

Світ нікому не обіцяв бути справедливим.


« Відповідь #19 : 09:57, 26 Травня 2009 »

По-моєму є дорога і з Шешорів. З Яблунова приблизно 8км. Дуже чудесне місце.
odnosel4anka
Абориген


Репутація: 54
Offline

Повідомлень: 938
Awards: KosivArt Аватар 2010

:)


« Відповідь #20 : 11:01, 26 Травня 2009 »

я люблю чудесні місця wink3

"Своїм терпінням ми можемо досягти більше ніж силою" wink3
Mol'far
Відвідувач


Репутація: 3
Offline

Повідомлень: 91


« Відповідь #21 : 11:57, 26 Травня 2009 »

По-моєму є дорога і з Шешорів. З Яблунова приблизно 8км. Дуже чудесне місце.
І чим та дорога "чудесна" ?)

Galen
Абориген


Репутація: 27
Offline

Повідомлень: 1197
Awards: KosivArt Аватар 2009

Світ нікому не обіцяв бути справедливим.


« Відповідь #22 : 12:22, 26 Травня 2009 »

Та не дорога чудесна, а саме місце.))))
Marinka
Ст. модератор


Репутація: 85
Offline

Повідомлень: 1409
Awards: KosivArt Язва форуму 2010

Язва форуму:)


« Відповідь #23 : 13:15, 27 Травня 2009 »

Так шо за місце, мене вже аж цікавість розбирає;)  І що за історії? Якщо є шанс звідти вернутися, то обов`язково схожу з ночівлею;)

Життя – то трояка ружа...
Galen
Абориген


Репутація: 27
Offline

Повідомлень: 1197
Awards: KosivArt Аватар 2009

Світ нікому не обіцяв бути справедливим.


« Відповідь #24 : 17:01, 27 Травня 2009 »

 Та звичайно що є. Сама нічого такого не можу сказати, бо на власні очі не бачила і з ночівлею ніколи не ходила. А від людей всякого чула.
Більш докладна інформація http://www.sadyba.org.ua/index.html Знаходимо: відпочинок - пішохідні маршрути - навколо Яблунова - маршрути на оз. Лебедин. Бажаю успіху в екскурсії)))
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #25 : 22:41, 28 Травня 2009 »

Реальна історія.В Шешорах жив (десь до 1990-го)знахар –Гой.Він багатьом людям поміг.В подружки моєї дружини по університету у молодшого брата була алергія буквально на все,а на весною - то  взагалі з  хати не виходив.Жили вони у Львові.Мама–лікар-педіатр,тато–замдекана (політехніка) факультету по підготовці іноземних студентів.По моїй пропозиції приїхав тато зі своєю водою(мусіла переночувати в хаті) до Гоя.Той шось там пошептав( відбувалася все при мені,бо дідо до мене добре відносився)і сказав аби той вмивши лице сина  над мискою,воду,що стекла виніс надвір.Там,по лівому боці ,вилив в велику калабаню.І так три дні.Вже в мене дома під час вечері цей чоловік все сміявся що ніякої калабані на його вулиці(тоді Терешкової коло кінотеатру Октябрь)немає. На тому і поїхав.На другий день дзвінок:жінка все-таки заставила його провести "процедуру"і винести воду.Яке було його здивування коли пішовши ліворуч(на роботу завжди направо,в центр) він побачив на новобудові котлован повністю заповнений дощівкою.А Левко(син) і по нині не знає що таке алергія.
На жаль, дідусь вже помер(,йому було 93 і він дальше Косова зроду не був).Але кажуть,що він мусів комусь передати свій дар.

кажуть той дядько не зовсім хороший був... Незнаю

Born stupied? Try again!
Galen
Абориген


Репутація: 27
Offline

Повідомлень: 1197
Awards: KosivArt Аватар 2009

Світ нікому не обіцяв бути справедливим.


« Відповідь #26 : 15:09, 13 Листопада 2009 »

Надавно мені розказував один чоловік що бачив русалку Smiley дуже красиву, зелену і без одягу. Чи був хвіст ризикував подивитися, бо кажуть, як побачиш хвіст русалки, то навіки осліпнеш. До речі, просила прикурити сигарету.))))  Це було пару років тому назад, о 04.00год. ночі, якраз при повному місяці. Він ішов через кладку до машини, їхав на базар.
Я мало в таке вірю, та не думаю щоб він обманював, немає смилу. Може дійсно щось і було. (Так що, задумайтесь, дорогі чоловіки і хлопчики, кому ви даєте прикурювати сигарету пізньої ночі Smiley Smiley )
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #27 : 15:40, 13 Листопада 2009 »

Надавно мені розказував один чоловік що бачив русалку Smiley дуже красиву, зелену і без одягу. Чи був хвіст ризикував подивитися, бо кажуть, як побачиш хвіст русалки, то навіки осліпнеш. До речі, просила прикурити сигарету.))))  Це було пару років тому назад, о 04.00год. ночі, якраз при повному місяці. Він ішов через кладку до машини, їхав на базар.
Я мало в таке вірю, та не думаю щоб він обманював, немає смилу. Може дійсно щось і було. (Так що, задумайтесь, дорогі чоловіки і хлопчики, кому ви даєте прикурювати сигарету пізньої ночі Smiley Smiley )
Що вiн курив по дорозi? Що пив i скiльки до четвертоi ранку?
Я в русалок дуже навiть вiрю, бачив якось в нiч з 7-го на 8-го березня drinks

Galen
Абориген


Репутація: 27
Offline

Повідомлень: 1197
Awards: KosivArt Аватар 2009

Світ нікому не обіцяв бути справедливим.


« Відповідь #28 : 15:50, 13 Листопада 2009 »

Надавно мені розказував один чоловік що бачив русалку Smiley дуже красиву, зелену і без одягу. Чи був хвіст ризикував подивитися, бо кажуть, як побачиш хвіст русалки, то навіки осліпнеш. До речі, просила прикурити сигарету.))))  Це було пару років тому назад, о 04.00год. ночі, якраз при повному місяці. Він ішов через кладку до машини, їхав на базар.
Я мало в таке вірю, та не думаю щоб він обманював, немає смилу. Може дійсно щось і було. (Так що, задумайтесь, дорогі чоловіки і хлопчики, кому ви даєте прикурювати сигарету пізньої ночі Smiley Smiley )
Що вiн курив по дорозi? Що пив i скiльки до четвертоi ранку?
Я в русалок дуже навiть вiрю, бачив якось в нiч з 7-го на 8-го березня drinks
Перше моє питання на його розповідь було точно такого змісту Smiley Але каже що взагалі нічо. Він сам торгує на базарі в Чернівцях. Ну ясне діло що пити і їхати в Чернівці розумна людина не буде.

А Ви що, так бурно День жінки святкували, що русалку побачили з 7-го на 8 березня? Smiley Smiley
Аля
Відвідувач


Репутація: 6
Offline

Повідомлень: 75


« Відповідь #29 : 02:50, 25 Листопада 2009 »

Надавно мені розказував один чоловік що бачив русалку Smiley дуже красиву, зелену і без одягу. Чи був хвіст ризикував подивитися, бо кажуть, як побачиш хвіст русалки, то навіки осліпнеш. До речі, просила прикурити сигарету.))))  Це було пару років тому назад, о 04.00год. ночі, якраз при повному місяці. Він ішов через кладку до машини, їхав на базар.
Я мало в таке вірю, та не думаю щоб він обманював, немає смилу. Може дійсно щось і було. (Так що, задумайтесь, дорогі чоловіки і хлопчики, кому ви даєте прикурювати сигарету пізньої ночі Smiley Smiley )

 oh oh Містика, нічо не скажеш Smiley Гола русалка о 4 год ранку, втекла з дому (під водою ж не покуриш), сидить під кладкою, змерзла бідака, позеленіла чекаючи поки якийсь добрий дядько, ідучи на базар, дасть прикурити rofl Не любопитний дядько попався, я б на його місці пороззирала все як слід Всезнайко, може був хвіст oh, .... та не там.. blush2.., а що -істоти невідомі, хто ж знає їх анатомію crazy

Просте все-мудре, мудре-вічне...
Сторінок: 1 [2] |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF