Косів: форум міста та району
12:14, 29 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Голосування
Питання: А ви користуєтесь ліцензійним ПЗ?
Так, в мене всі програми ліцензійні
Так, майже всі основні програми (Windows, Office і т.д.) ліцензійні
Я купую програми, які потрібні мені по роботі
Ні, але як треба буде, то куплю
Ні, і купувати не збираюсь
В мене Linux\Unix

Сторінок: [1] 2 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: А ви користуєтесь ліцензійним програмним забезпеченням (ПЗ)?  (Прочитано 28032 раз)
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« : 17:39, 04 Квітня 2008 »

В кого, наприклад, windows ліцензійний?
Marinka
Ст. модератор


Репутація: 85
Offline

Повідомлень: 1409
Awards: KosivArt Язва форуму 2010

Язва форуму:)


« Відповідь #1 : 20:51, 05 Квітня 2008 »

В кого, наприклад, windows ліцензійний?
О, Стас, це можна в розділ гумор в тему Анекдот тижня;))) Ну особисто бачила тільки в однієї фірми ліцензійну Вінду, Вісту, і то чере те що вже йшла інсталена в ноут. Серед знайомих - це просто нонсенс. Всі стараються скачати, зламати, дешифрувати лиш би тільки лишню копійку не платити. wink3) А спеціальні ліцензії які клеяться на комп (аля знак ліцензії на горілці, хто не зна) так і ті вже навчилися народні умільці підробляти. Звичайно використання ліцензійної софти дає більше гарантії що вона не впаде і зможе співіснувати в одному середовищі з іншими програмами та багато інших плюсів, це з одного боку, а з іншого якщо в тебе руки з того місця з якого мають рости, і ти можеш зламати програму, або в тебе такий талановитий друг, то навіщо платити більше?

Життя – то трояка ружа...
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #2 : 16:15, 01 Жовтня 2008 »

 Тема чим дальше тим актуальнiша. Бо сам вже бачив "набiги" на офiси на предмет "пiратки". Я власне на роботi виходжу з ситуацii з допомогою банальноi флешки з папкою Portable Soft. А деякi програми в мене чесно купленi, хоча користуюся iх зламаними версiями (наприклад ТС, куплена, але користуюся зламаною IMPOMEZIA-пак). Совiсть в даних випадках не мучить, я заплатив!, заплатив хоча б за Вiсту в комплектi з ноутом (хоча користуюся пiратською ХР, Вiсту вбив зразу ж). Ну а для органiзацii- досить купити windows ліцензійний (далеко не всiм доля з ходу подружитися з пiнгвiнами) i доста. Все решта- е безплатнi аналоги (крiм спецiалiзованого софту). I можно спати спокiйно.

KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #3 : 10:18, 02 Жовтня 2008 »

Віста не сподобалась чи сильно тормозила?
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #4 : 13:27, 02 Жовтня 2008 »

Віста не сподобалась чи сильно тормозила?
Категорично НЕ сподобалася (як i Офiс-2007 до речi). Я в павутинi бачу- не я один такий, i консерватизм тут не при чому, просто продукти так розрекламували- а вийшло по фразi посла Росii знаменитiй  rofl

Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #5 : 09:07, 03 Жовтня 2008 »

В мене скільки знайомих Вісту переустановлювали на ХР. Я ще ні від кого не почула, щоб хвалили. Ну а офіс 2007 - 100% "галяк".
Щодо ліцензійного програмного забезпечення, мені все установлює друг. Де він бере не знаю, але все працює супер
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #6 : 01:12, 07 Травня 2009 »

Тему захотiлося пiдняти (просто в знайомих сьгоднi був в офiсi черговий "набiг" мiлiцii, iнспiрований фiрмою 1С). Давайте переформулюемо сабж! Наприклад згадайте якщо не 5, то хоч скiльки зможете програм, якi вами чесно купленi. Саме вами, за власнi грошi, не органiзацiею!. Уточню, що примусово-добровiльна купiвля windows разом з ноутом- не зараховуеться
 Ну й я к завжди з себе:
-Total Commander
-WinRAR
-Download Master (безплатний, давав грошей добровiльно)
-MuxaSoft Dialer (безплатний, давав грошей добровiльно)
-Autoruner
-Сметный Калькулятор
Ще з десяток "маленьких та корисних", цiною до USD3, типу Number by string

Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #7 : 02:26, 07 Травня 2009 »

крім движків для веб-сайтів (якшо то можна назвати софтом) більше нічого не купував, тай не збираюся.
ЗІ. слава крякам і кейгенераторам Smiley

Born stupied? Try again!
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #8 : 10:26, 07 Травня 2009 »

Віста - повне  га..о.Всі,хто купує ноутбуки,зразу просять переустановити на ХР.
З ліцензійних маю Вінду Хоум Едішн,ну й ту ж бухгалтерію 1С,пару ігр.
rim
Новачок


Репутація: 2
Offline

Повідомлень: 29


« Відповідь #9 : 01:06, 26 Червня 2009 »

Спочатку теж хотів зести вісту з ноутбука, але трохи більше як рік тому драйверів до acer aspire 7720 G на офіційному сайті не було, тобто заголовки і посилання є, але вони порожні , треба було скачувати з китайських сайтів. Оскільки з китайською мовою ......  Тому привик до вісти і не бачу якоїсь обєктивної причини міняти її на ХР.  Правда на стаціонарному комютері поставив українізований ХР (якісна українізація- значний плюс). Пробував віндовс 7, те що пишуть про йго невибагливість до ресурсів не правда, там де добре робить ХР, 7 віндовс добряче гальмує, тобто апаратні вимоги приблизно як і у вісти. Можливо допрацьована версія "7" буде працювати краще - поживем побачим. (на торентах, майже щоденно появляються більш допрацьовані версії ).
Dana Eco-Kosiv
Абориген


Репутація: 43
Offline

Повідомлень: 1898
Awards: KosivArt Ракета 2010

Життя іде,і все без коректур...


« Відповідь #10 : 20:08, 13 Липня 2009 »

в мене англомовна ліцензійна ХР медіа едішн.В неті собі оновилась з с.п.2 до сервіс пек3.Працює ок. З софту-хіба один антивірус мною  куплений і щомісячне оновлення до нього.Решту програм  в гуртожитку позичила.
Не хочу її змінювати тому,що люблю візуальні ефекти і решту...А там вони є.Вісту люблю за її візуальні ефекти.Багато програмного забезпення з нею не йде.Та й всі мої роботи,пов*язані з компом не вимагають 64-х розрядної ОС,вистачає тридцяти двох розрядної.
Шкода тих,хто купляє лептоп з Вістою і перевстановлює собі ХР.
Просто в ціну входить вартість тієї операційки.
Ну і хотіла би побачити тих людей,що юзають Лінукс...

Time is not on your side.
Vlad
Абориген


Репутація: 37
Offline

Повідомлень: 567


« Відповідь #11 : 22:39, 13 Липня 2009 »

Ну і хотіла би побачити тих людей,що юзають Лінукс...
ну я юзаю в дома, хоча дома є і вінда і на роботі стоїть вінда
більшість знайомих адмінів також під Лінуксом працює
вражаючої різниці між операційними системами для звичайного користувача нема
все проявляється якщо копати глибще, або коли виникають проблеми
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #12 : 00:37, 14 Липня 2009 »

Лiнукс бувае рiзним, хоча зараз розробники семимильними кроками й рухаються назустрiч "домогосподаркам", але до дружелюбностi вiконець пiнгвiнам ще далеко, все таки з самого початку ОС була заточена пiд айтiшникiв. Я ставив собi на вiртуалку LinuxMint, нiчого для мене складного, а от дивитися на муки бiдних тiток-бюджетниць, що на хвилi боротьби з пiратством змушенi то освоювати- бррр....

Vlad
Абориген


Репутація: 37
Offline

Повідомлень: 567


« Відповідь #13 : 01:20, 14 Липня 2009 »

Ну в мене Ubuntu стоїть, досить дружелюбна ОС. Ставив її виключно в освітніх цілях. Зносити не хочеться (=
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #14 : 22:58, 04 Січня 2011 »

тут таке діло, маю ліцензійний він севен ультімейт абсолютно новий, хочу втюхати його (досить дешево). кому цікаво пм  blush2

Born stupied? Try again!
Сторінок: [1] 2 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF