Косів: форум міста та району
20:32, 28 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: [1] 2 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Косівський дерибан  (Прочитано 20238 раз)
dimon
Відвідувач


Репутація: 4
Offline

Повідомлень: 90


« : 09:49, 03 Квітня 2008 »

// БАЙБАК // Українська коаліція "За дику природу" (# 297 від 2. 04. 08)

КОСІВСЬКИЙ ДЕРИБАН

Всім! Всім! Всім!

Державним органам влади України
Правоохоронним органам України
Державним контролюючим органам України
Засобам масової інформації
Політичним партіям та громадським організаціям
Громадянам України

Просимо невідкладної допомоги!

Голова Косівської районної ради Р. Присяжний в порушення чинного законодавства України оголосив 3 квітня 2008 року проведення сесії Косівської районної ради в закритому режимі, де згідно підготовленого проекту рішення планується тайно від громадськості передати в довгострокове користування терміном на 50 років фізичним та юридичним особам близько 1000 га земель лісового фонду (Кобаківська дубина), якими нині опікується РП "Райагроліс", що є грубим порушенням чинного земельного, лісового, природоохоронного законодавства України. Цей факт є нічим іншим, ніж пограбуванням народу, адже це колишні людські ліси, якими хочуть заволодіти Присяжний та його оточення.

Благаємо, просимо невідкладної допомоги, адже своїми силами ми не в змозі зупинити масштабний дерибан землями лісового фонду на Косівщині.

Голова Косівської РО НРУ, депутат Косовської районної ради, Д. Бойчук
Голова Косівської РО ВО "Батьківщина", депутат Косівської районної ради, Д. Томич
Депутати Косівської районної ради: 3 підписи

Оригінал (факсограма) повідомлення.
http://www.greenkit.net/Members/Pe4eneg/f0000001.TIF/download
____________________

КОНТАКТИ:
Голова Косівської РО ВО "Батьківщина" Д. Томич: 8(097)800-94-20

Підготовлено ЕкГ "Печеніги", членом Міжнародного Соціально-Екологічного Союзу.
Українська коаліція "За дику природу"
Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #1 : 09:54, 03 Квітня 2008 »

Це вже взагалі дурдом!!! Потім піде наш ліс кобацький на дошки.
Сволочі!!!!!!!!!!!!!!
Назар
Постійний відвідувач


Репутація: 13
Offline

Повідомлень: 119

"лучше гнать чем быть гонимым"


« Відповідь #2 : 11:28, 03 Квітня 2008 »

Давайте накатаєм скаргу в (мін охорони навколишнього середовища)Huh? Чесно то я вже накинув правда потрібно мати точні дані, а не таке я на форумі читав)))
Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #3 : 11:43, 03 Квітня 2008 »

Це добре є. Але треба знати точно, бо це може бути якийсь піар-хід. Може хтось в Косові звязатися з тими людьми? Й вияснити чи це правда???
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #4 : 12:05, 03 Квітня 2008 »

Цікава інформація... Можливо, пан Орест в курсі справи?
Marinka
Ст. модератор


Репутація: 85
Offline

Повідомлень: 1409
Awards: KosivArt Язва форуму 2010

Язва форуму:)


« Відповідь #5 : 13:25, 03 Квітня 2008 »

Ой не знаю, щось я на тих документах жодної печатки не бачила, а особливо на Розпорядженні пана Присяжного, ні жодних номерів канцеляріїї. Щось тут не те. Треба з канцелярією Ради звязатися і запитати на кого розписано наказ номер такий-то від такого-то числа. Якщо такий є, то можно починати якийсь громадський рух а якщо ні, то надавати позавушників панам, які підняли галас.

Життя – то трояка ружа...
Орест
Новачок


Репутація: 1
Offline

Повідомлень: 29


« Відповідь #6 : 16:04, 04 Квітня 2008 »

 В курсі. Мені стає міської ради і немає ніякого бажання лізти у питання районної ради. Питання про передачу лісів зняли з порядку денного вчора, так шо нікому ніхто нікуда ше не передав. Чи Пір! треба подумати.
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #7 : 16:17, 04 Квітня 2008 »

Дікувать за інформацію.
LordTayfun
Гість
« Відповідь #8 : 14:57, 10 Квітня 2008 »

В курсі. Мені стає міської ради і немає ніякого бажання лізти у питання районної ради. Питання про передачу лісів зняли з порядку денного вчора, так шо нікому ніхто нікуда ше не передав. Чи Пір! треба подумати.
Офіційно в пресі говориться про перенесення розгляду цього питання на наступну сесію...

Для усіх
Це дуже серйозне питання... Чи хтось знає коли відбудеться наступна сесія? Я як представник громадської організації хотів би бути присутній на ній.... Якщо хтось маю таку інформацію напишіть будь ласка на пошту LordTayfun@gmail.com, буду дуже вдячний... На даний момент в мене є можливість впливати на владу, тож прошу звертатись, пишіть на пошту... Є можливість залучати до вирішування місцевої проблематики депутатів верховної ради України... Я на жаль, дуже рідко буваю у ваших краях, тому не знаю проблематики... Прошу звертатись, обіцяю відповісти на кожен лист...
Назар
Постійний відвідувач


Репутація: 13
Offline

Повідомлень: 119

"лучше гнать чем быть гонимым"


« Відповідь #9 : 15:05, 10 Квітня 2008 »

http://ictv.ua/ukr/news_economics.php?news_id=111523  Почитайте всетаки правда. Крадуть (СВОЛОЦЮГИ)
LordTayfun
Гість
« Відповідь #10 : 22:52, 10 Квітня 2008 »

Ой не знаю, щось я на тих документах жодної печатки не бачила, а особливо на Розпорядженні пана Присяжного, ні жодних номерів канцеляріїї. Щось тут не те. Треба з канцелярією Ради звязатися і запитати на кого розписано наказ номер такий-то від такого-то числа. Якщо такий є, то можно починати якийсь громадський рух а якщо ні, то надавати позавушників панам, які підняли галас.

Шановна, не бийте не знати кого позавуха, а краще зверніться до громадськості і партійних організацій і з'ясуйте правомірність тих рішень посадовців...
Зокрема, розпорядження голови районної ради Руслана Присяжного №43 від 27.03.2008 року....

Як розумію, Ви   бачили ці документи?..
Цікаво, яку ви посаду займаєте, якщо вам доступні такі документи?
А підписи були на цих документах?
Буду вдячний за відповідь...
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #11 : 09:36, 11 Квітня 2008 »

Це дуже серйозне питання... Чи хтось знає коли відбудеться наступна сесія? Я як представник громадської організації хотів би бути присутній на ній....

На форумі є представники влади Орест та мер - вони мали б знати.
Назар
Постійний відвідувач


Репутація: 13
Offline

Повідомлень: 119

"лучше гнать чем быть гонимым"


« Відповідь #12 : 10:06, 11 Квітня 2008 »

.
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #13 : 10:10, 11 Квітня 2008 »

Бесіду про Марину, читай уважніше Smiley
Назар
Постійний відвідувач


Репутація: 13
Offline

Повідомлень: 119

"лучше гнать чем быть гонимым"


« Відповідь #14 : 10:29, 11 Квітня 2008 »

 blush2
Сторінок: [1] 2 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF