Косів: форум міста та району
01:57, 29 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: 1 [2] |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Косівський дерибан  (Прочитано 20239 раз)
Marinka
Ст. модератор


Репутація: 85
Offline

Повідомлень: 1409
Awards: KosivArt Язва форуму 2010

Язва форуму:)


« Відповідь #15 : 10:45, 11 Квітня 2008 »

Ой не знаю, щось я на тих документах жодної печатки не бачила, а особливо на Розпорядженні пана Присяжного, ні жодних номерів канцеляріїї. Щось тут не те. Треба з канцелярією Ради звязатися і запитати на кого розписано наказ номер такий-то від такого-то числа. Якщо такий є, то можно починати якийсь громадський рух а якщо ні, то надавати позавушників панам, які підняли галас.

Шановна, не бийте не знати кого позавуха, а краще зверніться до громадськості і партійних організацій і з'ясуйте правомірність тих рішень посадовців...
Зокрема, розпорядження голови районної ради Руслана Присяжного №43 від 27.03.2008 року....

Як розумію, Ви   бачили ці документи?..
Цікаво, яку ви посаду займаєте, якщо вам доступні такі документи?
А підписи були на цих документах?
Буду вдячний за відповідь...


За мою посаду не хвилюйся, шановний, я собі простецький PR-менагер, у простецькій кийовській компанії. Шо б навіть хтіла в раду мене ніхто не пустить, а би м лікті собі гризла;wink3)) Зіскановані документи, точніше лише проекти цих документів, були виставлені на загальний огляд п. DIMONOMом. Наявність підпису нічого не показує, це означає що піготовано лише проект документу. Документ має юридичну силу лише тоді коли на ньому є мокра печатка на вихідний номер канцелярії організації. Тобто запускається механізм. А те що бачили всі бажаючі відвідувачі форуму - це лише проект. І на той момент мій пост був більше ніж актуальний.

Цьомаю носик.

Життя – то трояка ружа...
LordTayfun
Гість
« Відповідь #16 : 12:18, 11 Квітня 2008 »

Ой не знаю, щось я на тих документах жодної печатки не бачила, а особливо на Розпорядженні пана Присяжного, ні жодних номерів канцеляріїї. Щось тут не те. Треба з канцелярією Ради звязатися і запитати на кого розписано наказ номер такий-то від такого-то числа. Якщо такий є, то можно починати якийсь громадський рух а якщо ні, то надавати позавушників панам, які підняли галас.

Шановна, не бийте не знати кого позавуха, а краще зверніться до громадськості і партійних організацій і з'ясуйте правомірність тих рішень посадовців...
Зокрема, розпорядження голови районної ради Руслана Присяжного №43 від 27.03.2008 року....

Як розумію, Ви   бачили ці документи?..
Цікаво, яку ви посаду займаєте, якщо вам доступні такі документи?
А підписи були на цих документах?
Буду вдячний за відповідь...


За мою посаду не хвилюйся, шановний, я собі простецький PR-менагер, у простецькій кийовській компанії. Шо б навіть хтіла в раду мене ніхто не пустить, а би м лікті собі гризла;wink3)) Зіскановані документи, точніше лише проекти цих документів, були виставлені на загальний огляд п. DIMONOMом. Наявність підпису нічого не показує, це означає що піготовано лише проект документу. Документ має юридичну силу лише тоді коли на ньому є мокра печатка на вихідний номер канцелярії організації. Тобто запускається механізм. А те що бачили всі бажаючі відвідувачі форуму - це лише проект. І на той момент мій пост був більше ніж актуальний.

Цьомаю носик.

А яка гарантія що немає інших документів?
Факт підготовки таких документів є...
На рахунок печатки, не на всіх документах ставиться печатка, особливо внутрішнього користування....
Правда я не сильний в специфіці документообороту в таких організаціях....
На рахунок землі, то її деребанять по всій Україні, і це треба припиняти.....
Marinka
Ст. модератор


Репутація: 85
Offline

Повідомлень: 1409
Awards: KosivArt Язва форуму 2010

Язва форуму:)


« Відповідь #17 : 12:48, 11 Квітня 2008 »

LordTayfun, що в документообігу не сильний то не біда, тільки не треба в кожному бачити ворога. А сумніви виникли через те, що надані докази були трошки "не певними", а провокаторів і "праздношляющихся" на форумах теж вистачає.
А сказати що треба припиняти це не зробити. Пропонуйте щось конкретне і бажано законне і не агресивне.

Життя – то трояка ружа...
LordTayfun
Гість
« Відповідь #18 : 13:19, 11 Квітня 2008 »

LordTayfun, що в документообігу не сильний то не біда, тільки не треба в кожному бачити ворога. А сумніви виникли через те, що надані докази були трошки "не певними", а провокаторів і "праздношляющихся" на форумах теж вистачає.
А сказати що треба припиняти це не зробити. Пропонуйте щось конкретне і бажано законне і не агресивне.
Я працюю, тільки в рамках закону...
І зараз збираю інформацію, бо не знаючи повної картини нічого робити не можливо...
Я керуюсь трошки ширшою інформацією про цю проблему, її коріння має кількарічну історію і лежать в історії клонування таких закладів як "Маєток святого Миколая"... Мене цікавить інформація по цих питаннях...
На жаль про будь які інформацію можна сказати що це провокація, і пересічна людина не зможе розібратись, факти можна перекрутити... А фактом в цій справі є засідання районної ради на які перенесли розгляд цього питання... 800 гектарів лісу це дуже багато для однієї юридичної особи, для прикладу весь Буковель має 458 гектарів... Так що задуматись є над чим...
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #19 : 13:29, 11 Квітня 2008 »

До речі й справді, скільки вже є цих "маєтків" на Косівщині?
Сторінок: 1 [2] |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF