Косів: форум міста та району
23:30, 28 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: [1] |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: DVD "МУДРІСТЬ КАРПАТСЬКОГО МОЛЬФАРА"  (Прочитано 15096 раз)
vuyko
Новачок


Репутація: 1
Offline

Повідомлень: 12


« : 22:47, 25 Березня 2008 »

Тут інформація про фільм "МУДРІСТЬ КАРПАТСЬКОГО МОЛЬФАРА"
http://www.umka.com/ukr/catalogue/documental/mudrist-karpats-koho-mol-fara-dvd.html

Marinka
Ст. модератор


Репутація: 85
Offline

Повідомлень: 1409
Awards: KosivArt Язва форуму 2010

Язва форуму:)


« Відповідь #1 : 22:53, 25 Березня 2008 »

Ага, тільки у них в наявносты цього диску не має, і кажуть, що рідко є. А як з`являється, то моментально розгрібають;)

Життя – то трояка ружа...
Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #2 : 12:47, 26 Березня 2008 »

vuyko! Дякую зі інформацію про цей фільм. Ніколи не чула. Постараюся дістати. Але в мене таке враження, що ви сюди зареєструвалися для реклами. Я не проти, бо цікаво і про фестиваль дізнатися, і фільм цей подивитися, але Ви хоть би одне повідомлення написали в інших темах!!!

До речі, хтось бачив музичний фільм Остапа Гавриша? Я вам хочу сказати, ми переглядали всією сім'єю і були дуже задоволені. Наскільки гарно зняті наші ремесла, наша культура!!! Супер!!!
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #3 : 20:33, 26 Березня 2008 »

Для реклами 100%, подивимось шо далі буде постити, наразі постить в тему.
vuyko
Новачок


Репутація: 1
Offline

Повідомлень: 12


« Відповідь #4 : 01:10, 27 Березня 2008 »

Випрадовуватися не буду. Я ж не пропоную це купувати. Фільм про Нечая дивився. Залишилось дуже гарне враження, тому і інформую вас про це.
Фільм Остапа Гавриша не бачив, якщо є його вихідні дані (студія, рік і автор) можу спробувати його знайти (я маю на увазі оригінал) . Я зараз в Києві шукаю в архівах оригінальні копіі фільмів Василя Образа. Він зняв два дуже гарних фільми про Космач. Знайти не так просто, але коли знайду, одразу буду рекламувати.  Smiley тобто інформувати.
Ілона
Абориген


Репутація: 34
Offline

Повідомлень: 553


« Відповідь #5 : 16:30, 27 Березня 2008 »

Шановне панство, а може будемо трошки лояльніші? 

Я би купила цей фільм з задоволенням!
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #6 : 18:04, 27 Березня 2008 »

Якби не були лояльні, тему просто б витерли Smiley
vuyko
Новачок


Репутація: 1
Offline

Повідомлень: 12


« Відповідь #7 : 23:42, 01 Квітня 2008 »

Знайшов декілька цікавих фільмів в архіві. Серед них фільм Василя Образа “Катехизис здоров”я лікаря Тарнавського” (1994р.). Фільм про Косівського лікаря Аполінарія Тарнавського і про санаторій створений ним більше ста років тому в Косові. Був здивований тим, що свого часу на території санаторія в Косові знаходився найбільший дендропарк в Івано-франківській області.
Я бував багато разів у Косові, і нічого не чув про цей санаторій, може хтось з вас знає, що сбереглося від нього і чи збереглося взагалі.
Крім цьго фільму знайшов також дуже гарний фільм того ж таки Василя Образа “Великдень у Космачі” (1995р.) Можливо найближчим часом його покажуть по одному з ТВ каналів.
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #8 : 09:45, 02 Квітня 2008 »

Санаторій працює і зараз.
Ось фотографія Тарнавського та санаторію.
Сторінок: [1] |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF