Косів: форум міста та району
03:10, 29 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: 1 [2] |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Молодь — майбутнє міста...  (Прочитано 23236 раз)
odnosel4anka
Абориген


Репутація: 54
Offline

Повідомлень: 938
Awards: KosivArt Аватар 2010

:)


« Відповідь #15 : 01:43, 20 Березня 2009 »

ну ж не всі мають повноцінну сім'ю, в якій можуть виховати дитину.  Адже зараз великий відсоток розлучень.  Sad От і зразу іде діткам негатив. Багато є сім'їв в яких батьки п'ють. Яке там може бути виховання або дисципліна?  Sad От і іде молодь пусто. Тому держава просто зобов'язана піклуватися про наших діток.   

"Своїм терпінням ми можемо досягти більше ніж силою" wink3
Aleksandra Kacshte
Новачок


Репутація: 1
Offline

Повідомлень: 11

Vbuj mene!!!


« Відповідь #16 : 13:51, 13 Квітня 2009 »

jak predstavnuk "molodi mista", xo4y skazatu, wo tyt ne ba4y dlja sebe majbytnjogo, xo4etsja xotj kydusj zvidsu zvalutu:( i podali:(((

Dont_fuck_me
Marinka
Ст. модератор


Репутація: 85
Offline

Повідомлень: 1409
Awards: KosivArt Язва форуму 2010

Язва форуму:)


« Відповідь #17 : 18:29, 13 Квітня 2009 »

мені подобається американський приклад,їхні дітлахи,підлітки мають можливість заробляти свою копійку самі. Нам цього бракує.
Це добре, що є ініціативні школярі.
А що з рештою?
Типове покоління трутнів,яке тільки те й пантрує, як би то виманити гроші в батьків.
Немає виховальної політики в сім*ях
Ну американський приклад не найвдаліший;)
А на рахунок трутнів - то в нас пардоньте не покоління таке, а психологія, генетично змодифікована. І ще мені отут почніть розказувати, як вам у 18 літ дали копняка під ....ку і сказали - ти тепер дорослий, живи своїм розумом (це я про американський приклад тоже). У нас же як - ой ти моя дитиночка, бідна несчасна, я краще сама буду горб гнути на 3 роботах лиш би тобі всього вистачало, а ти - вчися (пиши книжку, готуйся до захисту дисертації, бий байдики і т.д.). Не покоління винне, а батьки. Саме батьки 1000 раз винні в тому що в них занадто м`яке серце. І через оте от батьківське серце росте покоління за поколінням, тих хто сидить на батьківських шиях, теліпаючи ногами....
У нас мабуть не те що проблема з молоддю, як майбутнім міста, а й проблема молоді як майбутнього держави.... А  міста локально і дуже добре висвітлюють  всі загально державні хиби і недоліки.  Хоча в нас і є міністерство з питань сім`ї та молоді, та нема в тому міністерстві відповідей на питання молоді і для молоді.... Складається враження, що йде найсправжнісінький геноцид. Система пожирає саму себе....

Життя – то трояка ружа...
Galen
Абориген


Репутація: 27
Offline

Повідомлень: 1197
Awards: KosivArt Аватар 2009

Світ нікому не обіцяв бути справедливим.


« Відповідь #18 : 16:05, 22 Травня 2009 »

Повністю згідна з попереднім судженням, адже теперішня молодь ой як "розбалувана"! І в першу чергу це залежить від самих батьків і від виховання. І немає нічого поганого і страшного в тому, що молоді люди в ранньому віці починають працювати. Більше того, вони зовсім по-іншому дивляться на світ. Знаю з власного досвіду, бо сама вже з 18-ти працюю, причому перша моя робота була в державній службі (на мою думку - це робота більш ніж серйозна, тим більше для такого віку). Отже, шановні батьки, не бійтеся, і подивіться з іншої сторони на своїх дітей, вони вже давно не маленькі, і багато на що здатні.
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #19 : 09:30, 30 Липня 2009 »

Куди піти цього разу? Знову будемо протирати лави на міській площі? Такі звичні запитання щодня виникають у молодих косівчан.

Ось що думає молодь про відпочинок в Косові.
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #20 : 14:37, 30 Липня 2009 »

Куди піти цього разу? Знову будемо протирати лави на міській площі? Такі звичні запитання щодня виникають у молодих косівчан.

Ось що думає молодь про відпочинок в Косові.
Знести кiнотеатр- то ще не органiзацiя дозвiлля. I, як спецiалiст, зауважу що навiть його знести (не кажучи вже про парк) коштуе шалених грошей. А от поставити хоча би лавочки- при бажаннi влади може не коштувати нiчого! Як в Центральному Парку в Нью-Йорку- дав грошей на лавочку- там твоi прiзвище чи що ти хочеш там вибъють : "ця лавка подарована мiсту...." Хоча до дозвiлля лавочки мають не дуже вiдношення, але все ж..

KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #21 : 20:46, 30 Липня 2009 »

Лавочки є на площі, можливо на території нової церкви вони теж будуть...
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #22 : 23:08, 30 Липня 2009 »

Лавочки є на площі, можливо на території нової церкви вони теж будуть...
Менi подобаеться з видом на воду  Smiley
А по сабжу- примiтивний тенiсний стiл також практично нiчого не вартуе, в мене в дворi стоiть таке чудо- чотири стовбики й кусок ДСП (не простоюе). А ще в дворi домiношники/шахматисти собi персональний столик зварили, без всякоi влади, молодiж 15-16 там недавно майстер-клас по шахматах так дала!

odnosel4anka
Абориген


Репутація: 54
Offline

Повідомлень: 938
Awards: KosivArt Аватар 2010

:)


« Відповідь #23 : 18:06, 07 Жовтня 2009 »

поясніть мені, будь ласка, яка сцена в Косівському центрі дитячої творчості? Чи там можна якісь декорації десь причипити? Яка вона за величиною? І якщо хтось був на минулих виступах агідбригад на "Гірській веселці" то розкажіть трошки шось, будь ласка.

"Своїм терпінням ми можемо досягти більше ніж силою" wink3
Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #24 : 19:00, 07 Жовтня 2009 »

Боженочка, якщо маєш декорація, то в Центрі Дитячої Творчості зі сцени можна зробити, що завгодно. Я в свій час пройшла через різні сценки, міси і т.д. Що там тільки не було. Мою подружку навіть опускали зі стелі на землю на шнурку на одному з виступів. Так що за це можеш не хвилюватися... Smiley

Це все, що можу тобі розповісти.
Dana Eco-Kosiv
Абориген


Репутація: 43
Offline

Повідомлень: 1898
Awards: KosivArt Ракета 2010

Життя іде,і все без коректур...


« Відповідь #25 : 21:13, 07 Жовтня 2009 »

Інститути сім*ї вже починають розповсюджуватися скрізь.
Надія є.
Нарікати і нічого не робити-не вихід

Time is not on your side.
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #26 : 00:46, 08 Жовтня 2009 »

прочитав статтю.. загалом думка вірна, але не зовсім згідний з: "Скрізь виростають ... туристичних комплексів, ресторанів і дорогих кафе" - та краще вже б вони росли, нормальних ітак бракує, все вже набридло... хоча і не в цьому щастя... як то кажуть маємо те що маємо Sad

Born stupied? Try again!
Galen
Абориген


Репутація: 27
Offline

Повідомлень: 1197
Awards: KosivArt Аватар 2009

Світ нікому не обіцяв бути справедливим.


« Відповідь #27 : 10:28, 08 Жовтня 2009 »

поясніть мені, будь ласка, яка сцена в Косівському центрі дитячої творчості? Чи там можна якісь декорації десь причипити? Яка вона за величиною? І якщо хтось був на минулих виступах агідбригад на "Гірській веселці" то розкажіть трошки шось, будь ласка.
То ти ще туда не їхала?
В ЦДТ я останній раз була роки-рокенні тому назад (виступ з латиноамериканських танців). З того часу, напевно, вже щось змінилося. Ну, думаю що декороації ти свої причепиш. 
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #28 : 10:12, 29 Січня 2010 »

Прикро, дуже прикро за косівську молодь, яка не має де подітись, особливо взимку. Влітку простіше: є річка, гори, прогулянки і, звичайно, лавочки на площі… Взимку довго на вулиці не погуляєш! А знайти якесь цікаве заняття для себе у Косові важко. От і збирається молодь у центрі на площі, у дворах. Щоразу виникають конфлікти з мешканцями багатоквартирних будинків. Кому сподобаються сміття і гамір під вікнами? Проте спробуйте зрозуміти і молодь, яка не має де себе подіти, тому і «вештається» по вулицях, барах чи ресторанах. Ми не маємо де зібратися, посидіти і поспілкуватися, погуляти.

Стаття по темі: http://gk.if.ua/2010/01/29/473/
Сторінок: 1 [2] |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF