Косів: форум міста та району
11:23, 28 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: 1 ... 3 4 [5] 6 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Кому песика? Або котика?  (Прочитано 87995 раз)
Аля
Гість
« Відповідь #60 : 17:55, 24 Жовтня 2009 »

Це круто! Якраз сьгодні мій четвертий день...
кого дресируєш)?
мала на увазі на форумі, а я , якщо можна так сказати "дресирую" дітей, і своїх ї чужих(по спеціальності), свекрухи 12 котів, і трохи свекруху Smiley Поможіть хто може, треба собаки , щоб була на прив"язі, і могла котів ганяти
лана
Новачок


Репутація: 0
Offline

Повідомлень: 1

лана


« Відповідь #61 : 19:35, 04 Червня 2010 »

Привіт!!!! як добре що вас знайшла! yahoo та вам пам'ятник треба ставити за таку добру справу!!! серйозно!!! скільки себе пам'ятаю - марила північними собаками самоїди,хаски а особливо МАЛАМУТИ. шукала по форумах хоч якусь інформацїю, лае все що знаходила - лише в Росії. а тут ВИ! ДУЖЕ ПРОШУ ПОДАЙТЕ ЯКУСЬ ЇНФОРМАЦІЮ! може є у вас маламутик який ще не знайшов свого хазяїна - то я з ВЕЛИКОЮ радістю стану йому хазяїном і другом. багато знаю про про цих собак- їх характер,яки потрібен їм догляд догляд,і т.д. та я на них просто помішана!стільки інформації накопала! в мене собачка буде доглянута і вигуляна,місце для цього є - живу в особняку,недалеко ліс,через дорогу річка,красота.Тільки поруч не має такого друга-маламутика.напишіть якщо з'явиться у Вас таке чудо-о-о-о.Дякую,велике ВАМ ЛЮДСЬКЕ Д Я К У Ю за Вашу добру справу. sunny

лана
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #62 : 23:09, 04 Червня 2010 »

ДУЖЕ ПРОШУ ПОДАЙТЕ ЯКУСЬ ЇНФОРМАЦІЮ!
Відписав вам в «Особисті повідомлення».
Андрій_К
Новачок


Репутація: 0
Offline

Повідомлень: 23


« Відповідь #63 : 21:09, 15 Січня 2011 »

Ілона, мені потрібен собака з досить сильними стороживими якостями. Також мене цікавить Пінчер, уточни, який іменно (карликовий і тд...) а також що б ти запропонувала, як сторожа для ділянки?

Ще таке питання, у вас є рахунок для пожертвування коштів?
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #64 : 21:21, 15 Січня 2011 »

вона вже сюда давно не заходить.
але якби далася знати, то повідомте нас crazy

Born stupied? Try again!
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #65 : 21:23, 15 Січня 2011 »

З мого досвіду:мав німецьких вівчарок,дога і добермана.
Сторожеві якості добермана вражають.Одного разу собака ввечері почала гавкати,рватись на двір.Я відкрив двері,Сінді(так її звали )погнала до клітки з кроликами,яка була метрів за 15 від хати.І там почала обгавкувати їжака під кліткою.Тобто собака через стіни і двоє дверей почула сторонній шум з-поміж шумів,які видавали кролі.
І ще мені та собака врятувала машину від злодіїв.
julio
Абориген


Репутація: 38
Offline

Повідомлень: 556


« Відповідь #66 : 21:40, 15 Січня 2011 »

Я десь читав, що добермани в парі — страшна штука.
Андрій_К
Новачок


Репутація: 0
Offline

Повідомлень: 23


« Відповідь #67 : 21:48, 15 Січня 2011 »

Я десь читав, що добермани в парі — страшна штука.

І не тільки добермани, середньоазіатські вівчаркі (алабаї) також фист розумні пси (на відміну від кавказців в них більш взривний характер, більш дурніші ).
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #68 : 21:49, 15 Січня 2011 »

Я десь читав, що добермани в парі — страшна штука.

Йо,нема нічого гіршого для злодія.Єдине ,що необхідно  навчити - щоб не брали їду від чужого,всі інші сторожеві навики в них в крові.

І не тільки добермани, середньоазіатські вівчаркі (алабаї) також фист розумні пси (на відміну від кавказців в них більш взривний характер, більш дурніші ).

Не знаю як у алабаїв з інтелектом.
Колись читав рейтинг інтелекту собак: на першому місці німецька вівчарка,на другому пудель,на третьому доберман.З того що запам"ятав - розумні ердельтер"єри(були найбільш поширеними службовими собаками в першу світову),ротвейлери десь біля 20-го місця,найдурніший афган.
Але по сторожових якостях ,думаю,добермани полюбому кращі за алабаїв,які не є сторожевою породою.Плюс вони менші і короткошерстні(що дозволяє їх тримати в приміщенні)
Андрій_К
Новачок


Репутація: 0
Offline

Повідомлень: 23


« Відповідь #69 : 22:04, 15 Січня 2011 »

Йо,нема нічого гіршого для злодія.Єдине ,що необхідно  навчити - щоб не брали їду від чужого,всі інші сторожеві навики в них в крові.

Не знаю як у алабаїв з інтелектом.
Колись читав рейтинг інтелекту собак: на першому місці німецька вівчарка,на другому пудель,на третьому доберман.З того що запам"ятав - розумні ердельтер"єри(були найбільш поширеними службовими собаками в першу світову),ротвейлери десь біля 20-го місця,найдурніший афган.
Але по сторожових якостях ,думаю,добермани полюбому кращі за алабаїв,які не є сторожевою породою.Плюс вони менші і короткошерстні(що дозволяє їх тримати в приміщенні)


По-перше, як каже мій знайомий і не тільки він "На смак і колір всі фломастери різні"...

По-друге, в доберманів є також багато мінусів (бояться холоду), в зимній сезон треба їх одягати  в спеціальний одяг....

Стосовно алабаїв, то ця порода на відміну від доберманів має тисячолітню історію за собою. Відносно охорони то тримаю я їх вже більше 10 років, і ні разу не розчарувався в їхніх охороних якостях, можливо і в подвір"я пустять, але точно вже не випустять))))) Зими не бояться, їм пофіг можуть заритися в сніг і лежати собі сканувати територію, також не вибагливі до їди, до року їдять чимало, а після року вже фігню. Дресирувати їх, як німців не потрібно, в них все закладено в крові, головне навчити з дитинства найголовніше....
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #70 : 22:22, 15 Січня 2011 »

Йо,на рахунок фломастерів це точно.
На рахунок різних порід не знаю,знаю тільки про тих,яких мав.
Основне ж  у цій справі не порода,а відношення людини до виховання собаки ,і наявність  вільного часу,при правильному підході з любого цуценяти можна виховати розумну і слухняну тварину.
Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #71 : 13:16, 16 Січня 2011 »

вона вже сюда давно не заходить.
але якби далася знати, то повідомте нас crazy
Панда, навіщо таке писати  І що ти тоді їй зробиш  Кунг-фу застосуєш    Незнаю
Dana Eco-Kosiv
Абориген


Репутація: 43
Offline

Повідомлень: 1898
Awards: KosivArt Ракета 2010

Життя іде,і все без коректур...


« Відповідь #72 : 13:40, 16 Січня 2011 »

за ротвейлера ніхто не написав.
Так,він важкий і паркан не перескочить,але вигляд в нього переконливий.
Ну і ще йому їсти треба багато давати.

"...для сторожа ділянки..."означатиме приїзд господаря з метою погодувати тварину і все
чи,може, господар житиме десь недалеко?
То важливо.

Time is not on your side.
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #73 : 13:43, 16 Січня 2011 »

Писав я за ротвейлера,що інтелектом не фист вийшов.Але то все відносно...
Якщо ж потрібна охорона ділянки,але газда там не проживає,відвідує нерегулярно - то самий кращий варіант -  двортер"єр)),дворняжки,по-нашому.
julio
Абориген


Репутація: 38
Offline

Повідомлень: 556


« Відповідь #74 : 15:21, 16 Січня 2011 »

двортер’єр…
*смайлик, що тремтить і ховається під ковдру*

Пару раз таких бачив, що ні ротвейлера, ні доберамана нє надо )))
Сторінок: 1 ... 3 4 [5] 6 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF