Косів: форум міста та району
11:47, 19 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: 1 [2] |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Набір для виживання  (Прочитано 28395 раз)
IVP
Ст. модератор


Репутація: 58
Offline

Повідомлень: 1987

Moskalowka


« Відповідь #15 : 19:40, 13 Січня 2013 »

До речі, мед якшо хто не знав не портиться і повністю їстівний мед знаходили навіть у пірамідах в Єгипті якому вже 2000 років, а їсти ше впринципі можна.

Я думаю треба буде на практиці зібрати цей міні набір в контейнер або тубус.

Дехто каже шо сірники відсиріють, запальничка може не загорітися і краще брати кресало. Сам я придбав кресало і скажу Вам шо то не так просто як показує Беар Гріллз Smiley чіркати треба добре аби вибити нормальну іскру і потрібно правильно підібрати матеріал для розпалу і роздути його до вогню.
Burkut
Фахівець


Репутація: 12
Offline

Повідомлень: 310


« Відповідь #16 : 00:43, 14 Січня 2013 »

у вакуумних поліетиленових пакетах нічого не сиріє. навіть водники беруть сірники в них.

Радість — це те, що дається з боєм.
Ні краплі смутку, ні краплі сумніву...
IVP
Ст. модератор


Репутація: 58
Offline

Повідомлень: 1987

Moskalowka


« Відповідь #17 : 00:53, 14 Січня 2013 »

Так а запальничку не легше взяти ?

До речі, хто юзав ножі від Bear Grylls ? Як якість ? Трохи ціна відклякує, 400 грн. за ніж  трохи зажирно, з 200 вроді норм.
IVP
Ст. модератор


Репутація: 58
Offline

Повідомлень: 1987

Moskalowka


« Відповідь #18 : 01:57, 15 Січня 2013 »

http://www.buyincoins.com/new_en/details/3in1-thermometer-compass-whistle-survival-camping-scout-product-756.html

Вот таку свистюльку я собі купив за 0,01$ =) по акції на якомусь іншому сайті, але правда йшов той свисток до мене шось 2 місяці )
Burkut
Фахівець


Репутація: 12
Offline

Повідомлень: 310


« Відповідь #19 : 11:20, 15 Січня 2013 »

як показує практика, такі мікрокомпаси прибріхують часом. свистюлька? ну не знаю нашо вона. хоча в мене на рюкзаку кемелбек до лямки приліплений свисток, і бачив ще на деяких. схоже, що це якась вимога американська по безпеці, бо бачив схожі на нових моделях ще деяких брендів, а от у європейців, наприклад дойтера, такого нема.
а термометр? ну тут якщо тобі холодно, то треба грітись, як тепло -ні. для виживання знання температури зовісім другорядне імхо Smiley
але якщо воно за цент, то хай буде цяцька - ваги та об'єму теж мало просить

Радість — це те, що дається з боєм.
Ні краплі смутку, ні краплі сумніву...
Vlad
Абориген


Репутація: 37
Offline

Повідомлень: 567


« Відповідь #20 : 14:47, 15 Січня 2013 »

Так а запальничку не легше взяти ?

До речі, хто юзав ножі від Bear Grylls ? Як якість ? Трохи ціна відклякує, 400 грн. за ніж  трохи зажирно, з 200 вроді норм.
Не юзав, але виглядають вони дуже ок. Хотілося б розжитись з часом.
Стосовно палаток чи тентів. Вважаю ці речі другорядними. Якшо вже тягнути на собі, то каремат набагато важливіше
Burkut
Фахівець


Репутація: 12
Offline

Повідомлень: 310


« Відповідь #21 : 16:06, 15 Січня 2013 »

тент захистить від вітру та опадів, займає місця менше, ніж літрова банка, і важить майже нічого. а замість каремату, можна гілляк чи ще чогось настелити. воно може й не дуже зручно, але від холоду, що йде від землі врятує

я б ще додав каву, або кофеїн, в таблетках чи ампулах.

Радість — це те, що дається з боєм.
Ні краплі смутку, ні краплі сумніву...
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #22 : 16:45, 15 Січня 2013 »

Якщо забиватися cерйозно в гори,то треба мати GPS,бо з тим ділом не жарти,якщо місцЯ незнайомі,десь в районі границі,де в радіусі 50 км немає живої душі  - то там без підстраховки можна й спочити.А в GPS є компас електронний.
І ще ньюанс - їду брати висококалорійну,інакше без підготовки настане швидке знесилення.Шоколад т.п.
IVP
Ст. модератор


Репутація: 58
Offline

Повідомлень: 1987

Moskalowka


« Відповідь #23 : 18:39, 15 Січня 2013 »

Я літом у велотріпи брав заморожені снікерси які загортав у фольгу, хороша тема, + фініки, горіхи, цукерки і т.д.

А хто в курсі, чи є у нас у магазинах ше таке диво як "якісна консерва" ? Пам'ятаю давно ше пробував "Завтрак туриста" чи шось таке, рис з мясом здається, дуже смачна штука, хоча й був такий анекдот, шо пішли туристи з "Завтраком туриста", а повернулися з гастритом.

До речі, в Косові якийсь кент продавав на базарі продукцію з Білорусії, ми там затарилися згущонкою. Згущонка дійсно як домашня, дуже смачна, не така солодка як наша шо аж рот розносить, приємний вершковий смак, сама краща і справжня згущонка!
Burkut
Фахівець


Репутація: 12
Offline

Повідомлень: 310


« Відповідь #24 : 21:20, 15 Січня 2013 »

в києві вже з пів року як не рік манія на білоруські продукти(в основному молочні). але як на мене, то не таке воно й хороше
брали в похід тушонку - була майже як радянська. правда при цьому була найдорожчою в супермаркеті десь з 20 видів, і була більш ніж вдвічі дорожча за середню ціну.

снікерси для катання не дуже добре - в них дуже великий вміст жиру, який не дає енергію відразу, та й важкий для шлунка. та й розтає. вже багато років використовую зернові батончики good day житомирської фабрики. вони не найкращі, зате найдешевші. в аптеках продають подібні для діабетиків, але, наприклад, мюслі гірші й дорожче. а німецькі corny дуже добрі, але ціна набагато вища. а спеціальні спортивні ще дорожчі.

сухофрукти дуже добре, особливо фініки. ще добра штука бананові чіпси - банани висушують на сушарці - вони стають дуже легкі і дуже калорійні. набагато краще, ніж в'ялені. тільки магазинні фігові - от коли самостійно висушені - то саме то.

Радість — це те, що дається з боєм.
Ні краплі смутку, ні краплі сумніву...
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #25 : 23:58, 15 Січня 2013 »

Хіба в бананах багато калорій?
Vlad
Абориген


Репутація: 37
Offline

Повідомлень: 567


« Відповідь #26 : 00:10, 16 Січня 2013 »

Так, банани калорійні. Знаю шо дівчата на дієтах їх не їдять, а от культуристи навпаки додають до своїх протеїнових коктелів.
Burkut
Фахівець


Репутація: 12
Offline

Повідомлень: 310


« Відповідь #27 : 03:08, 16 Січня 2013 »

на велогонках крос-кантрі спортсмени, крім спеціальної спортивної їжі, їдять яблука та банани

Радість — це те, що дається з боєм.
Ні краплі смутку, ні краплі сумніву...
Сторінок: 1 [2] |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF