Косів: форум міста та району
14:26, 28 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Голосування
Питання: Чи потрібен Косову кінотеатр?
Так - 20 (95.2%)
Ні - 0 (0%)
Не знаю - 1 (4.8%)
Всього голосів: 21

Сторінок: 1 [2] 3 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Кінотеатр в Косові  (Прочитано 34771 раз)
Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #15 : 11:18, 07 Квітня 2008 »

Скажіть, будь ласка, а від підтримки громади міста може щось помінятися??? Якщо б, наприклад, зібрати підписи!!!
Галя
Новачок


Репутація: 3
Offline

Повідомлень: 22

In every stone sleeps a crystal


« Відповідь #16 : 17:51, 10 Квітня 2008 »

перечитала всі записи на цю тему і погоджуюсь з Marinkou в тій частині, де вона говорить про те, що якщо б був кінотеатр, то він ба користувався популярністю не тільки в Косові. це те саме, що в Косові побудувати MC Donald's. та його б в перши йдень рознеслиб. інший приклад. ви всі тільки згадайте собі які бойні проходять у Косові на 7 липня на Івана Купала біля каруселів!!!!! та там покататися місцевим жителям НЕ МОЖЛИВО!!!!!!  навіть якщо б було дуже велике бажання і терпіння на те, щоб чекати в черзі :-) люди катаються по 3-4 рази на годину. а ми про що говоримо? та навіть моїм батькам було б приємно вийти вечером чи в вихідні і піти в кіно! я вже не говорю про молодь. і я думаю, що 10-15 грн. це не так багато на тиждень, щоб один раз сходити всією компанією в кіно. а щодо того, шо там вже давно б щось побудували, то нам всім наш мер пояснив, що міська рада навіть продати його не може. хоса я думаю, що я кщо вильно захоче, то він все зможе. просто, напевно, комусь вигідно знецінити не саму будівлю, а землю. бо на сьогоднішній день, хто має землю, той має владу! а цей спір вже ведеться Бог зна скільки! а вихід я ще не придумала :-)) придумаю -- напишу! Kiss
мер
Новачок


Репутація: 0
Offline

Повідомлень: 8


« Відповідь #17 : 19:34, 13 Квітня 2008 »

Скажіть, будь ласка, а від підтримки громади міста може щось помінятися??? Якщо б, наприклад, зібрати підписи!!!
   Щодо підписів - непогана думка.
   Без підтримки громади нічого не зміниться. Підтримка і розумуння громадою дій влади, довіра владі - необхідна і, загалом, визначальна передумова успішного розвитку нашого міста. Так вважала шанована в Косові, мудра людина, автор "Містечка над Рибницею" світлої памяті Ігор Аполонович Пелипейко. Важко щось додати.
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #18 : 16:08, 28 Квітня 2008 »

Цікаво, а про що збирати підписи?

Ось ще одно фото "кінотеатру"... Хто там хотів знімати фільм? Чудовий будинок для трилера..

* DSC_3428.jpg (60.1 Кб - завантажено 1005 раз.)
Marinka
Ст. модератор


Репутація: 85
Offline

Повідомлень: 1409
Awards: KosivArt Язва форуму 2010

Язва форуму:)


« Відповідь #19 : 13:57, 29 Квітня 2008 »

Во-во, я й кажу, для фільму жахів те що треба;))) От знесли би вже цю будівлю, чи продали кому, бажаючі ж є. Нащо таке страховисько тримати. Цей кінотеатр віджив своє нажаль, і його  вже не відновити. Краще на його місці новий побудувати....

Життя – то трояка ружа...
Marinka
Ст. модератор


Репутація: 85
Offline

Повідомлень: 1409
Awards: KosivArt Язва форуму 2010

Язва форуму:)


« Відповідь #20 : 14:09, 29 Квітня 2008 »

Скажіть, будь ласка, а від підтримки громади міста може щось помінятися??? Якщо б, наприклад, зібрати підписи!!!
   Щодо підписів - непогана думка.
   Без підтримки громади нічого не зміниться. Підтримка і розумуння громадою дій влади, довіра владі - необхідна і, загалом, визначальна передумова успішного розвитку нашого міста.
Які, голоси яка підтримка, яке розуміння дій якої влади? Про що ви? Це бізнес-проект, який приноситиме прибуток, це не благодійна організація і не будинок пристарілих. Продайте цю землю з будинком, якщо не вистачає коштів для побудови. Або здайте в аренду землю на 50 років як це робиться. Або 50/50 влада і підприємець.  Я знаю як мінімум 2 людей яким відмовили у придбані цього кінотеатру.
"Голоси-підтримка-розуміння" - це називається переливати з пустого в порожнє. Є конкретне питання - Як одне з джерел прибутку для міської казни - побудова кінотеатру. Нема грошей? Добре. Не продаєте і не здаєте в аренду. Чому? Які плани у влади на цю будівлю зі землею? І чому ці плани такі довготривалі?

Життя – то трояка ружа...
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #21 : 10:12, 05 Лютого 2010 »

30 грудня 2009 року відбулось спільне засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань підприємництва та раціонального використання комунальної власності та депутатів міської ради, на якому обговорювалось питання про умови використання та розпорядження будівлі кінотеатру в м. Косові по вул. Незалежності, 122. За результатом вивчення даного питання комісія прийняла рішення оголосити конкурс збору пропозицій, рекомендацій щодо підтримки проекту будівництва торгівельно-розважального комплексу на місці колишнього кінотеатру в м. Косові, вул. Незалежності, 122.

Детальнішу інформацію можна отримати, звернувшись до голови комісії з питань підприємництва та раціонального використання комунальної власності району (В.Струк), у міську раду або за телефоном 2-16-64.

Василь Струк, голова комісії.


Може з того шось буде
vyluzja Franka
Абориген


Репутація: 50
Offline

Повідомлень: 832

життя шкодить здоров'ю


« Відповідь #22 : 12:29, 05 Лютого 2010 »

Скажіть, будь ласка, а від підтримки громади міста може щось помінятися??? Якщо б, наприклад, зібрати підписи!!!
   Щодо підписів - непогана думка.
   Без підтримки громади нічого не зміниться. Підтримка і розумуння громадою дій влади, довіра владі - необхідна і, загалом, визначальна передумова успішного розвитку нашого міста. Так вважала шанована в Косові, мудра людина, автор "Містечка над Рибницею" світлої памяті Ігор Аполонович Пелипейко. Важко щось додати.
Рахую що основна проблема і полягає у невизначеності власника (громада міста чи громада району) і судових тяжбах. Я щось мало усвідомлюю як міський кінотеатр може належати громаді району якщо в кожному селі є свої клуби. Це так само як-би всі клуби у всіх селах належали Косівській місікій Раді !?Huh??

Ну то таке - для прикладу, щоб показати що ДЕМОкратія (влада народу) у нас є і поставити крапки над "і" власності,  от можна було провести "референдум" щодо об"єктів громадської власності паралельно з виборами президента, так як в Калуші зробили. Фактично громада є власником цих об"єктів - то вона і мала би розпорядитись чи віддати у власність громаді району, чи залишити ці об"єкти громаді міста.
Аля
Відвідувач


Репутація: 6
Offline

Повідомлень: 75


« Відповідь #23 : 07:58, 06 Лютого 2010 »

Влада громади-я взагалі не розумію суть вислову.Для мене, як жительки села, є два власники (державні)всього-райрада і адміністрація.Що може зробити райрада? Згадаймо нашу дорогу, а саме відрізок від Водограю до автостанції, якщо я не помиляюсь, то він належить "громаді міста" і саме на ціому участку дороги ще зовсім недавно були такі ями, через які всі маршрутки зі сторони Верховини об"їжджали по обїзній. Висновок напрошується сам по собі

Просте все-мудре, мудре-вічне...
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #24 : 19:28, 27 Лютого 2010 »

Добавив голосування в тему, прошу сказати чи потрібен Косову кінотеатр?
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #25 : 19:45, 27 Лютого 2010 »

30 грудня 2009 року відбулось спільне засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань підприємництва та раціонального використання комунальної власності та депутатів міської ради, на якому обговорювалось питання про умови використання та розпорядження будівлі кінотеатру в м. Косові по вул. Незалежності, 122. За результатом вивчення даного питання комісія прийняла рішення оголосити конкурс збору пропозицій, рекомендацій щодо підтримки проекту будівництва торгівельно-розважального комплексу на місці колишнього кінотеатру в м. Косові, вул. Незалежності, 122.

Детальнішу інформацію можна отримати, звернувшись до голови комісії з питань підприємництва та раціонального використання комунальної власності району (В.Струк), у міську раду або за телефоном 2-16-64.

Василь Струк, голова комісії.


Може з того шось буде
а може буде шош таке, як: "благими намірами - вимощена дорога до...."

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #26 : 19:50, 27 Лютого 2010 »

а може буде шош таке, як: "благими намірами - вимощена дорога до...."

може й так, а може й ні — глянь цей пост:
https://forum.kosivart.com/index.php?topic=633.msg18523;topicseen#msg18523
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #27 : 20:01, 27 Лютого 2010 »

а може буде шош таке, як: "благими намірами - вимощена дорога до...."

може й так, а може й ні — глянь цей пост:
https://forum.kosivart.com/index.php?topic=633.msg18523;topicseen#msg18523
я вже чув солодкі бесіди  деяких вельмишановних панів з райради: "кінотеатер має бути", а на сесії райради результати голосувань були класичні. down

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #28 : 20:04, 27 Лютого 2010 »

тобто пропонуєш нічого не робити і мовчати, нехай «дяді» все вирішують?
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #29 : 20:07, 27 Лютого 2010 »

тобто пропонуєш нічого не робити і мовчати, нехай «дяді» все вирішують?
а з чого такі висновки? якшо б нічого не робили, то тема була б вже давно  не актуальна. думаєш як райрада програла Вищий Господарський Суд.

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
Сторінок: 1 [2] 3 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF