Косів: форум міста та району
00:08, 29 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Голосування
Питання: Чи потрібен Косову кінотеатр?
Так - 20 (95.2%)
Ні - 0 (0%)
Не знаю - 1 (4.8%)
Всього голосів: 21

Сторінок: [1] 2 3 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Кінотеатр в Косові  (Прочитано 34772 раз)
Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« : 11:06, 31 Січня 2008 »

Цікаво послухати ваші думки з цього приводу.
Marinka
Ст. модератор


Репутація: 85
Offline

Повідомлень: 1409
Awards: KosivArt Язва форуму 2010

Язва форуму:)


« Відповідь #1 : 17:19, 31 Січня 2008 »

Думаю що досить прибуткова річ. Оформлення сучасного кінотеатру і апаратура не дуже дорого, а прибуток приноситиме колосальний.... От в Києві - Батерфляй-Ультрамарин в мене під боком, не рахуючи розважального центру в якому він находиться, сам кінотеатр складається з 6 невеликих залів, де крутяться різні фільми. Відбою від народу там немає, не дивлячись на те, що Київ на кінотеатри не бідний.
Єдиною дорогою річчю можуть бути самі фільми, але ж не обов`язково влаштовувати премєри....
Коли приїзджаю до Косова, дуже сумно ходити попри старий кінотеатр, і бачити як він розвалюється. Дитиною я там мультфільми дивилася....

Життя – то трояка ружа...
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #2 : 18:33, 31 Січня 2008 »

Та приміщення давно б уже хтось купив, але воно в аварійному стані.
Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #3 : 18:52, 31 Січня 2008 »

По-моєму, спеціально чекають ще гіршого стану, щоб купити за безцінь!
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #4 : 19:50, 31 Січня 2008 »

Там цільове призначення - кінотеатр. Тобто якшо купуєш - то нічого іншого крім кінотеатру будувати не можеш.
borowed
Абориген


Репутація: 21
Offline

Повідомлень: 776

люблю життя і красивих дівчат


« Відповідь #5 : 23:35, 31 Січня 2008 »

На рахунок Ультрамарину я скажу так: Обладнання там дуууже дороге,а місце розташування просто супер,неважливо про який ти говориш - біля Республіканського стадіону чи біля ЖД...
Тим більше це Київ,в Косові нема стільки народу,щоб він був рентабельним.тим більше 20 і більше гривень мало хто платитиме,місто мале,прибутки невеликі,тобто треба дивитись на це питання більш прагматично,без романтики
Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #6 : 10:48, 01 Лютого 2008 »

Borowed, можливо ти в чомусь правий, але все ж таки, можна попридумувати якісь фішки, щоб актуальність відвідування не зникала. Я навіть не знаю, просто ну дуже шкода приміщення. Апаратуру й екран вже понищили, але те все можна відновити. Тим більше там гарні зали.
Щодо кінотеатру взагалі, то я була колись в Коломиї. Я не пам'ятаю назви, але там був такий собі міні-кінотеатр на 100 місць. Вхід 10грн. В сусідньому залі бар, ніби ще й піца там була. Точно не пам'ятаю. Мені там дуже сподобалося. Краще піти з компанією на якийсь фільм туди, ніж валятися дома перед телевізором. Там і звук кращий і екран великий. Я думаю воно б користувалося популярністю в Косові.
Marinka
Ст. модератор


Репутація: 85
Offline

Повідомлень: 1409
Awards: KosivArt Язва форуму 2010

Язва форуму:)


« Відповідь #7 : 13:16, 01 Лютого 2008 »

На рахунок Ультрамарину я скажу так: Обладнання там дуууже дороге,а місце розташування просто супер,неважливо про який ти говориш - біля Республіканського стадіону чи біля ЖД...
Тим більше це Київ,в Косові нема стільки народу,щоб він був рентабельним.тим більше 20 і більше гривень мало хто платитиме,місто мале,прибутки невеликі,тобто треба дивитись на це питання більш прагматично,без романтики
Але ж ти забув одну маленьку та неважливу річ - ціна аренди на землю, аренда приміщення і податки, які закладаються у ціну китка в Києві. Наскільки я пам`ятаю - податкова система у Косові досить лояльна;)  А якщо купити недорого приміщення і обладнанняя.... Кажеш дороге в Ультрамарині, воно вже морально застаріле, а тому і дешеве, зараз беруть напрямок на цифрові кінотеатри та цифрове 3-d зображення, тому кінотеатри скоро розпродуватимуть обладнання.
 Презентація була вже в Києві в травні 2007 року в "Одесі-Кіно". Хочу сказати, що дуже навіть. В 3-d - там тільки окуляри для народу коштують 90 умовних єнотів (1 шт.).
А ти - дорого, на нігде в жицю. Рентабельно, ще й з головою, а в хороший кінотеатр підуть не тільки косівчани, а й з прилеглих міст і містечок.... Потрібно лише цим зайнятися...

Життя – то трояка ружа...
borowed
Абориген


Репутація: 21
Offline

Повідомлень: 776

люблю життя і красивих дівчат


« Відповідь #8 : 14:52, 01 Лютого 2008 »

Кінотеатр - справа дуже специфічна,і повір,якби вона наразі була рентабельною в Косові,він там уже б був.А наразі - чекаємо розпродажу,як каже Марина.Краще б дійсно зайнялись розвитком дітей та молоді,а то фільм мона всюди і завжди повтикати, а на рахунок гуртків та секцій - то біда
Про ціну обладнання.... я  скажу ,що все визначається в порівнянні,що для Києва байка,то для Косова огого.
Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #9 : 18:17, 01 Лютого 2008 »

Я знаю, що коли літом в народному домі крутили фільми, туди ходили в основному діти. Я думаю, що це через те, що люди думають, що фільми крутили в народному домі. Це як на підсвідомості закладено. Не солідно!!!!!!!! А якби був невеликий зал. Хоча б малий зал нашого старого кінотеатру зробили, але нормально, попит би був значно більший.
koljan stokholm
Відвідувач


Репутація: 7
Offline

Повідомлень: 56


« Відповідь #10 : 22:47, 28 Лютого 2008 »

не знаю люди як тепер,але коли я був дома,я заходив до к1нотеатру,як буд1вельник я можу сказати що к1нотеатру прийшов п0пец!та я думаю якщо нав1ть в1дбудувати новий,в1н буде всер1вно не рентабельний,треба на його м1сц1 придумати щось нове.1 вкласти туди прийдеться не мал1 грош1!!!!!!
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #11 : 19:25, 01 Березня 2008 »

Ось так зараз виглядає косівський кінотеатр:

* kosiv-cinema.jpg (84.9 Кб - завантажено 1280 раз.)
Marinka
Ст. модератор


Репутація: 85
Offline

Повідомлень: 1409
Awards: KosivArt Язва форуму 2010

Язва форуму:)


« Відповідь #12 : 14:09, 03 Березня 2008 »

Який, жах, рік від року все гірше й гірше. Кращи би вже знесли його чи що. Цікаво хто його тримає і не хоче ніц з ним робити?

Життя – то трояка ружа...
Назар
Постійний відвідувач


Репутація: 13
Offline

Повідомлень: 119

"лучше гнать чем быть гонимым"


« Відповідь #13 : 14:10, 05 Березня 2008 »

Я пригадую, ще був маленьким хлопчиком то застав трохи того доброго good і навіть ходив в наш кінотеатр з тими хлопями що на фото! Веселі були часи! Думаю Що й зара діти непроти були б відвідати щось подібне. А на рахунок рельтабильності то думаю і дорослі були б не проти,  щоб розвіятися від буденного хоботу!!! Адже в нашому місті є все а от з культурою - якось завтикали Всезнайко Будь-ласка
мер
Новачок


Репутація: 0
Offline

Повідомлень: 8


« Відповідь #14 : 20:19, 06 Квітня 2008 »

   Другий рік поспіль між міською і районною радами триває суперечка в судах щодо прав власності на ряд обєктів, розташованих у м.Косові, у тому числі й на кінотеатр.
   Ми вважаємо, що кінотеатр має належати територільній громаді міста, районна рада - територіальним громадам району, як і Народний дім по вул.Грушевського,1.
   Суттєві розбіжності і щодо подальшого використання цього, якщо його ще можна так назвати, обєкту нерухомого майна. Наша ціль - обовязково зберегти кіноконцертний профіль першого поверху і залишити це у спільній власності з інвестором. Наші опоненти не вірять у перспективу відродження кінопрокату і, для отримання якнайбільшого зиску від продажу, цих умов потенційному інвестору ставити не будуть.
   Зараз кінотеатр знаходится у стані, що не підлягає ремонту чи реконструкції. І хто б там завтра не прийшов, він буде змушений звільнити майданчик від існуючої споруди і вивезти як будівельне сміття те, що сьогодні іменується кінотеатром і навколо чого йде зясовування прав власності. Якщо забрати це сміття, то залишається земля нашої громади.
   Косівська громада чи не єдина в районі, яка не володіє обєктами такого профілю, що носять назву клубних установ. В деяких населених пунктах району громади мають по 2-3 таких установі, включаючи бібліотеки.
Сторінок: [1] 2 3 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF