Косів: форум міста та району
19:39, 28 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: [1] 2 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Святий Миколай  (Прочитано 29615 раз)
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« : 17:51, 07 Грудня 2007 »

Пише Ольга Макуха (обласна газета "Вісник", Чернігів)

Привіт, колеги. можете нам пояснити, чому саме в косові живе святий миколай? Або збирається оселитися. Дуже чекаємо на відповідь. З повагою, обласна газета "Вісник", Чернігів Ольга Макуха (vistnik @ cg . ukrtel . net)

Хто знає?


Nino
Новачок


Репутація: 0
Offline

Повідомлень: 1


« Відповідь #1 : 18:22, 07 Грудня 2007 »

А звідки Ви це взяли? Roll Eyes
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #2 : 18:28, 07 Грудня 2007 »

Напевно тому, що вчора по "Інтеру" в новинах згадували "Маєток Святого Миколая", показували інтАрв'ю з районним головою, також показали капличку - все ще змогли збудувати на виділені немаленькі кошти під цей "маєток"...
borowed
Абориген


Репутація: 21
Offline

Повідомлень: 776

люблю життя і красивих дівчат


« Відповідь #3 : 18:39, 07 Грудня 2007 »

гг,так...Серйозна заявка на маєток.Капличка - це лише початок,по крайній мірі варто сподіватися
 
Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #4 : 18:47, 07 Грудня 2007 »

Садиба Святого Миколая
...Таку назву має ще один проект благодійників і держави. Місце розташування — НПП «Гуцульщина». «Вибрано місце якраз на Західній Україні, де найкраще збереглися ці традиції. Косівський район — це чудова природа, прекрасні рекреаційні можливості, добра інфраструктура», — каже пані Мілана Ониська, начальник Управління розвитку внутрішнього туризму Державної служби туризму України. Призначення маєтку — культурний і релігійний розвиток пiдростаючого покоління. Малеча побачить тут народні звичаї й обряди, а найголовніше — матиме змогу руками торкнутися історії — спробувати себе в українських народних ремеслах...
Детальніше тут: - http://www.day.kiev.ua/174364/
А взагалі, я вже десь другий рік чую про цю садибу. І мені батьки розповідали, що отець Іван Близнюк якраз і буде Миколаєм. Він їздив в Росію на з'їзд всіх казкових новорічних персонажів: Дід Мороз, Санта Клаус і т.д. з усього світу.
Загалом мені ця ідея дуже подобається!!!
Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #5 : 11:15, 17 Грудня 2007 »

До речі, скоро свято!!! Я коли була маленька, то постійно питалася, чи двері відкриті вночі. Типу, як зайде Миколай. І тато з мамою мені казали, що він ходить з зайчиком, який через віконечко заносить подарунки. І ми завжди форточку залишали відкриту.
І тепер я кладу під подушку подарунки. І дуже люблю їх отримувати. Взагалі, я обожнюю це свято!!!  Підморгую
p.s. Щодо проекту, нехай хтось і заробить на ньому, але те, що дітки будуть вірити, що є такий святий Миколай. І пишуть йому листу, по-моєму, це дуже класно. Хтось заробить гроші, а хтось (діти) віритимуть в казку. І це головніше!!!
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #6 : 11:30, 17 Грудня 2007 »

Та хай собі заробляють, але спочатку хай щось зроблять. Та й потім кошти виділяє держава і це вже на заробляння, а просто крадіжка.
Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #7 : 11:37, 17 Грудня 2007 »

Може й крадуть, не знаю, але одне я знаю точно (прочитала на сайті  Підморгую) протягом цих трьох днів у дітей буде свято. І вони отримують подарунки. А це краще ніж нічого!!!
odnosel4anka
Абориген


Репутація: 54
Offline

Повідомлень: 938
Awards: KosivArt Аватар 2010

:)


« Відповідь #8 : 15:31, 09 Грудня 2009 »

от шукала в неті про маєток св. Миколая і попала на наш форум Smiley Хто що знає про казкові станції біля маєтку? Бо мені доручили організувати одну із цих станцій 19 грудня. Треба придумати назву станції (в кого які ідеї?), костюми казкових героїв (відповідно до назви), організувати конкурси і роздавати подарунки. Хтось був там? Як то має виглядати?

"Своїм терпінням ми можемо досягти більше ніж силою" wink3
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #9 : 16:20, 09 Грудня 2009 »

Зателефонуй в парк та розпитай про станції, тоді розкажеш про них на форумі і вже разом придумаємо назви Smiley

НПП «Гуцульщина»
Телефон: (3478) 2-22-23, 2-23-53

http://kosiv.org.ua/index.cfm/do/search.results?q=%D0%B3%D1%83%D1%86%D1%83%D0%BB%D1%8C%D1%89%D0%B8%D0%BD%D0%B0&s=name
odnosel4anka
Абориген


Репутація: 54
Offline

Повідомлень: 938
Awards: KosivArt Аватар 2010

:)


« Відповідь #10 : 20:14, 09 Грудня 2009 »

Зателефонуй в парк та розпитай про станції, тоді розкажеш про них на форумі і вже разом придумаємо назви Smiley

НПП «Гуцульщина»
Телефон: (3478) 2-22-23, 2-23-53

http://kosiv.org.ua/index.cfm/do/search.results?q=%D0%B3%D1%83%D1%86%D1%83%D0%BB%D1%8C%D1%89%D0%B8%D0%BD%D0%B0&s=name


дякую за номерки телефонів.  Біля маєтку Миколая будуть відведені місця, вони відділені огорожею одне від одного - то такі станції. Кожна з яких повинна мати назву (минулорічні станції "У гостях у баби Яги","Зимової казки", "Лісової красуні", "Поля чудес"....). Відповідно до цієї назви потрібно одягнути в костюми учнів, які в цих станціях будуть проводит різні конкурси (їх теж треба придумати, мож у кого якісь ідеї є). Дітки будуть мати білетики різних станцій, кожен йде до своєї, яка на білетику. Там їм дають завдання, які вони виконують і отримують за те подарунок Smiley Так я зрозуміла.

"Своїм терпінням ми можемо досягти більше ніж силою" wink3
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #11 : 20:26, 09 Грудня 2009 »

Станція «Вибори» Smiley

Станція «Пори року»

Станція «Правила дорожнього руху»
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #12 : 10:46, 30 Листопада 2010 »

Відкрито сайт Туристично-мистецький комплекс «Маєток святого Миколая».
Село Пістинь, Косівський район, Івано-Франківська область.

На сайті можна переглянути інформацію про маєток, фотографії святкувань, проекти розвитку проекту, а дітлахи можуть написати листа Миколаю і отримати відповідь.

* mykolaj.jpg (185.83 Кб - завантажено 1038 раз.)
julio
Абориген


Репутація: 38
Offline

Повідомлень: 556


« Відповідь #13 : 14:07, 30 Листопада 2010 »

Був би меншим, замовив би зараз собі беху! ))
Сайт — зачотна справа.

Можна троха критики?
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #14 : 14:12, 30 Листопада 2010 »

Можна троха критики?

Звичайно.
Сторінок: [1] 2 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF