Косів: форум міста та району
03:57, 29 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: 1 ... 7 8 [9] 10 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Нетрадиційна орієнтація  (Прочитано 167631 раз)
Marinka
Ст. модератор


Репутація: 85
Offline

Повідомлень: 1409
Awards: KosivArt Язва форуму 2010

Язва форуму:)


« Відповідь #120 : 16:11, 22 Вересня 2011 »

біда в тому шо в нинішньому суспільстві багато людей вважає підорастів за норму, але слава Богу шо є і такі щоі мають свої уподобання та устрої які формують їхню особисту норму
норма. не норма. вони просто є. і нікому вроді жити не мішають.... просто вони інші. поза суспільством, якщо так сказати можна...

Життя – то трояка ружа...
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #121 : 16:12, 22 Вересня 2011 »

психіка дітей формується в сім`ї, а не під вливом мас-медіа.

ти справді в це віриш? Гг

Born stupied? Try again!
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #122 : 16:13, 22 Вересня 2011 »

ти той мануал видів? sarcastic_hand Я ж не кажу, що геїв треба пропагувати. Просто думаю що до них треба ставитися терпимо. Якщо не з розумінням. В мене є друзі-геї. Вони чудові, добрі люди. А те що вони творять в спальні, мене не гребе. А транссексуали? Вони ж нещасні люди. Ніхто ніколи не задумувався, що твориться в голові такої людини? Які переживання її мучать? І всі цькують.... Просто треба бути терпимішими. Світ міняється. Люди змінюються. І не завжди те, що ми не можемо зрозуміти - зло.
під такі роздуми можна і педофілів відмазувати Незнаю

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
Marinka
Ст. модератор


Репутація: 85
Offline

Повідомлень: 1409
Awards: KosivArt Язва форуму 2010

Язва форуму:)


« Відповідь #123 : 16:30, 22 Вересня 2011 »

під такі роздуми можна і педофілів відмазувати Незнаю
нє, ну ти не путай .уй з пальцем)))) то вибір дорослих дядьок і тьоток. Вони той вибір роблять усвідомлено. І нукому ніякої пакості, тим самим не завдаючи... крім деяких морально-еститичних незручностей....

Життя – то трояка ружа...
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #124 : 16:37, 22 Вересня 2011 »

Вони той вибір роблять усвідомлено.

а геї? Smiley

Born stupied? Try again!
Marinka
Ст. модератор


Репутація: 85
Offline

Повідомлень: 1409
Awards: KosivArt Язва форуму 2010

Язва форуму:)


« Відповідь #125 : 16:38, 22 Вересня 2011 »

а геї? Smiley
я тобі про них і кажу.  blum3

Життя – то трояка ружа...
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #126 : 16:46, 22 Вересня 2011 »

нє, ну ти не путай .уй з пальцем)))) то вибір дорослих дядьок і тьоток. Вони той вибір роблять усвідомлено. І нукому ніякої пакості, тим самим не завдаючи... крім деяких морально-еститичних незручностей....
але надивившись цих усвідомлених дій, діти формують свою свідомість і підорасів стає більше

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #127 : 16:55, 22 Вересня 2011 »

це все дуже добре але ця вся хрєнь категорично суперечить природі людини... сурогат, геї. мяко кажучи, то не є норма nea
Жирна_Бойова_Пандо, я не кажу норма. Я це не хвалю. Я противник загального показу цього всім. Якщо людина почала в собі замічати якісь такі нахили, то це все потрібно робити тихенько. зараз доступ шикарний. Але не потрібно писати про це, афішувати десь. Нехай товчуться собі на ничку. Адже з цієї популяризації і виходять різні проблеми як у BigFANa з сином.
Але щодо суперечливості природі людини, то не нормою є, коли народжуються не з 10 пальцями, не нормою є сіамські близнючки, не норм можна стільки багато називати, що геї і сурогат, далеко не єдина проблема. Тільки всіх тих, кого я першими назвала, ми жаліємо. А останні мають проблеми на психологічному рівні - а це ми вже не сприймаємо. Що і розповідав нам borowed.
А взагалі, поки писала цей пост, то подумала, що гидко тоді, коли уявляєш як вони то роблять, а якщо про то не думати, то нічого страшного немає.  drinks
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #128 : 17:03, 22 Вересня 2011 »

Жирна_Бойова_Пандо, я не кажу норма. Я це не хвалю. Я противник загального показу цього всім. Якщо людина почала в собі замічати якісь такі нахили, то це все потрібно робити тихенько. зараз доступ шикарний. Але не потрібно писати про це, афішувати десь. Нехай товчуться собі на ничку. Адже з цієї популяризації і виходять різні проблеми як у BigFANa з сином.
Але щодо суперечливості природі людини, то не нормою є, коли народжуються не з 10 пальцями, не нормою є сіамські близнючки, не норм можна стільки багато називати, що геї і сурогат, далеко не єдина проблема. Тільки всіх тих, кого я першими назвала, ми жаліємо. А останні мають проблеми на психологічному рівні - а це ми вже не сприймаємо. Що і розповідав нам borowed.
А взагалі, поки писала цей пост, то подумала, що гидко тоді, коли уявляєш як вони то роблять, а якщо про то не думати, то нічого страшного немає.  drinks

згідний на всі 100500, хай товчуться собі там.. але ж вони боряться за рівні права, легалізовують одностаттеві шлюби і т.д.
не вникав але десь чув шо вчені довели (мабуть британські crazy) шо підерастія не хвороба... цікаво шо за підерас це довів? мисливець

Born stupied? Try again!
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #129 : 17:14, 22 Вересня 2011 »

Адже з цієї популяризації і виходять різні проблеми як у BigFANa з сином.
ну не так шоб проблеми, бо пояснити шо дяді підори то не добре можу, тим більше шо реакція в нього на це гавно правильна - здивування з відразую. малий росте в правільному руслі, інтереси - кубіти в садіку і не тільки, тачки, байки і біля рушнички тусується коли чиска))))

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
borowed
Абориген


Репутація: 21
Offline

Повідомлень: 776

люблю життя і красивих дівчат


« Відповідь #130 : 04:16, 23 Вересня 2011 »

ny i znovy pytajutj sytj z dewevoju ypakovkoju
.I blin nifiga ne robutj tvo9 klava.Mo* mene zabanutu za to
anv
Абориген


Репутація: 13
Offline

Повідомлень: 701


« Відповідь #131 : 11:21, 23 Вересня 2011 »


А взагалі, поки писала цей пост, то подумала, що гидко тоді, коли уявляєш як вони то роблять, а якщо про то не думати, то нічого страшного немає.  drinks
Юлцю у тебе медовий місяць, а тобі таке пусте в голову лізе!!!
А взагалі, як їм так добре то хай шахтьорять один одного. Проблема лиш в тому що по тєліку якесь нашестя підарастії. Значить нашому суспільству воно в кайф. Канали проводять дослідження рейтинги і тд тому якщо б народ не перло то їх не показували б.
Marinka
Ст. модератор


Репутація: 85
Offline

Повідомлень: 1409
Awards: KosivArt Язва форуму 2010

Язва форуму:)


« Відповідь #132 : 12:48, 23 Вересня 2011 »

Народ, мені здається що ви забагато дивитеся телєвізію.... зробіть як я - викиньте нафік. І буде вам щастя)))))

Життя – то трояка ружа...
anv
Абориген


Репутація: 13
Offline

Повідомлень: 701


« Відповідь #133 : 12:55, 23 Вересня 2011 »

Народ, мені здається що ви забагато дивитеся телєвізію.... зробіть як я - викиньте нафік. І буде вам щастя)))))
Напиши де викинула і яка фірма тєліка? А якщо чесно то стараюсь дивитись по мінімуму. А взагалі щодо теми просто не розумію деякого аж занадто агресивного ставлення народу до геїв. Так само не доганяю всіх гей парадів, криків про ущімлення, непорозуміння і тд.
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #134 : 14:23, 23 Вересня 2011 »

Народ, мені здається що ви забагато дивитеся телєвізію.... зробіть як я - викиньте нафік. І буде вам щастя)))))
Я, коли хату обнесли, два роки жив без телев1зора. А пот1м надо1ло ходити в спортбар й куупив таки TV-тюнер. Бо раз в тиждень футбол таки дивлюся. А б1льше- принципово не дивлюся нiчого та маю з того щастя yahoo

Сторінок: 1 ... 7 8 [9] 10 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF