Косів: форум міста та району
01:36, 29 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 10 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Нетрадиційна орієнтація  (Прочитано 167629 раз)
odnosel4anka
Абориген


Репутація: 54
Offline

Повідомлень: 938
Awards: KosivArt Аватар 2010

:)


« Відповідь #60 : 03:14, 28 Грудня 2010 »

Та при чому тут стать?

Підорг — це, в першу чергу, певний психічний стан, який виражається в спецефічному ставленні до деяких речей та явищ.
Підорг, це не обов’язково чуачок, який «відчуває попою» і шукає собі щось таке. Але це полюбому хвора людина.

Тобі того треба?


вав, прям ходяча енциклопедія. Так все по словниковому написано.


Мені треба всього ненормального, бо я люблю досліди робити і вивчати! Такі люди це для мене велика цінність. Адже вони не такі як всі, отже ідеальний матеріал для спостереження і дослідження!

"Своїм терпінням ми можемо досягти більше ніж силою" wink3
julio
Абориген


Репутація: 38
Offline

Повідомлень: 556


« Відповідь #61 : 03:22, 28 Грудня 2010 »

Мені треба всього ненормального, бо я люблю досліди робити і вивчати! Такі люди це для мене велика цінність. Адже вони не такі як всі, отже ідеальний матеріал для спостереження і дослідження!

Це називається «біситися з жиру».

не знаєш де можна познайомитися з голубим?


набери в гуглі все, що тебе цікавить.
Там буде всяка «інфа». Навіть картинки і відео.
Якщо тебе відразу ж не виверне навиворіт від тої «великої цінності» то досліджуй
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #62 : 19:03, 28 Грудня 2010 »

життя довело, ми самі себе вбиваємо!

не знаєш де можна познайомитися з голубим?
як познайомишся то запрошуй його до КОСОВА і маякни мені, але бажано як стемніє я все хочу випробувати дію електрошока та ше пару різних пристроїв.

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
Dana Eco-Kosiv
Абориген


Репутація: 43
Offline

Повідомлень: 1898
Awards: KosivArt Ракета 2010

Життя іде,і все без коректур...


« Відповідь #63 : 21:23, 28 Грудня 2010 »

тобто маєш їх в себе в наявності(електрошок  і т.д.)!?
Скільки коштує прокат чи вартість?

І чи є крим.відповідальність за невдалий удар електрошокером (якщо потерпілий вмре чи впізнає атакувальника)?

Time is not on your side.
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #64 : 21:44, 28 Грудня 2010 »

тобто маєш їх в себе в наявності(електрошок  і т.д.)!?
Скільки коштує прокат чи вартість?

І чи є крим.відповідальність за невдалий удар електрошокером (якщо потерпілий вмре чи впізнає атакувальника)?

маю і т.д....але після того як в деяких структкрах задумались над перевіркою населення на предмет зберігання "предметів заборонених в якомусь там вжитку" прийшлось згадати про "схрони" так шо дома та в іншій нерухомості є лиш то шо з паперами, а все решта так як в анегдоті "от чого нема тог нема"
а про електрошок я шось там писав в темі "чи потрібний нам пістолет"

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
odnosel4anka
Абориген


Репутація: 54
Offline

Повідомлень: 938
Awards: KosivArt Аватар 2010

:)


« Відповідь #65 : 22:45, 28 Грудня 2010 »

як познайомишся то запрошуй його до КОСОВА і маякни мені, але бажано як стемніє я все хочу випробувати дію електрошока та ше пару різних пристроїв.

Договорилися! Але спочатку я на ньому поекспериментую... Я сподівалася, що в Косові є такі, де ж я їх далеко маю шукати...

"Своїм терпінням ми можемо досягти більше ніж силою" wink3
julio
Абориген


Репутація: 38
Offline

Повідомлень: 556


« Відповідь #66 : 23:39, 28 Грудня 2010 »

Ги.
А як що він буде з чимось серйозніше ніж шокер?
І не один?
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #67 : 23:48, 28 Грудня 2010 »

Ги.
А як що він буде з чимось серйозніше ніж шокер?
І не один?
значить буде Counter Strike святковий)))

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #68 : 00:13, 29 Грудня 2010 »

BigFan-ику, мені тебе шкода    Smiley
Я як уявлю, що у них за штука серйозніша ніж шокер... А потім як подумаю про твій останній коментар, то серйозно, оце допишу повідомлення і йду валізи пакувати на Косів, бо треба ж буде тебе рятувати  rofl
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #69 : 00:17, 29 Грудня 2010 »

BigFan-ику, мені тебе шкода    Smiley
Я як уявлю, що у них за штука серйозніша ніж шокер... А потім як подумаю про твій останній коментар, то серйозно, оце допишу повідомлення і йду валізи пакувати на Косів, бо треба ж буде тебе рятувати  rofl
Juha шокер у моєї дружини, а в мене на пернатих є Ремінгтон)))

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #70 : 00:29, 29 Грудня 2010 »

BigFan-ику, мені тебе шкода    Smiley
Я як уявлю, що у них за штука серйозніша ніж шокер... А потім як подумаю про твій останній коментар, то серйозно, оце допишу повідомлення і йду валізи пакувати на Косів, бо треба ж буде тебе рятувати  rofl
Це точно, а в самоi то яка зброя в контрi?))))
P.S. Якщо по темi- десь вже писав: нiколи не розумiв радикалiв. Якщо мою свободу не обмежують, не чiпляються до мене, не агiтують (не кажучи вже про моiх дiтей)- тодi хай вони собi. Нi разу не зачiпае, але поки це ПРИВАТНА справа. На жаль на сучасному ТБ й взагалi в шоубiзi то не так. При такому масштабi пiару секс-меншин бачу фист файною iдею наприклад Шахрiна органiзовувати "маршi сексуальноi бiльшостi"

Dana Eco-Kosiv
Абориген


Репутація: 43
Offline

Повідомлень: 1898
Awards: KosivArt Ракета 2010

Життя іде,і все без коректур...


« Відповідь #71 : 00:40, 29 Грудня 2010 »

два британські гомики стали батьками,дитя для них народила сурогатна мати...
Моя думка щодо цього розділилась.

1.Як можна гомикам дозволяти таке?
2.Як можна виносити подібне до відома широкого загалу, робити моду?

3.Вони зможуть забезпечити дитину всім...окрім наочного погляду на традиційних батьків.
4.Вони кращі,ніж ті матері,що працюють конвеєром і народжують чадо напризволяще.

Time is not on your side.
julio
Абориген


Репутація: 38
Offline

Повідомлень: 556


« Відповідь #72 : 00:49, 29 Грудня 2010 »

два британські гомики стали батьками,дитя для них народила сурогатна мати...
Моя думка щодо цього розділилась.

1.Як можна гомикам дозволяти таке?
2.Як можна виносити подібне до відома широкого загалу, робити моду?

3.Вони зможуть забезпечити дитину всім...окрім наочного погляду на традиційних батьків.
4.Вони кращі,ніж ті матері,що працюють конвеєром і народжують чадо напризволяще.

Серед цих питань немає одного. Але найголовнішого.
julio
Абориген


Репутація: 38
Offline

Повідомлень: 556


« Відповідь #73 : 00:58, 29 Грудня 2010 »


P.S. Якщо по темi- десь вже писав: нiколи не розумiв радикалiв. Якщо мою свободу не обмежують, не чiпляються до мене, не агiтують (не кажучи вже про моiх дiтей)- тодi хай вони собi. Нi разу не зачiпае, але поки це ПРИВАТНА справа.
Якщо це психічний розлад, або «витівка природи», то, наприклад, я чув, що в Італії, людей з психічними відхиленнями не тримають за гратами, а вони вільно ходє поміж люди. І ніхто від них не застрахований (кажуть, що випадок з Берлусконі з тієї ж опери).


При такому масштабi пiару секс-меншин бачу фист файною iдею наприклад Шахрiна органiзовувати "маршi сексуальноi бiльшостi"
Це означає визнання так званих сексменшин реальною силою яка вимагає протидії.
Ідеологам, які використовують «жарти природи» і інші психічні відхилення це тільки на руку.

Я вважаю, в цій справі потрібна особиста виважена і чітка позиція.
Насилля над пєдіком, це в першу чергу насилля над людиною. Над хворою людиною.
Ви ж не пі..дите шизіків? А вони небезпечніше ніж підорги.
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #74 : 01:19, 29 Грудня 2010 »

А давайте ще роздiлимося "хто з якого боку яйце чистить" (звiдки цитата? пам*ятае хто?) Доведемо, так сказати, радикалiзм радикально.
Маю знайомих геiв, здоровiшi й нормальнiшi багато кого. Наприклад тих пiдорасiв в ТБ, що на фонi лiмузина з синiм вiдерцем на даху розказують як в мiстi офiгенно поборолися з снiгом i бурульками. Або як офiгенно пiднялася демографiя за рахунок путматеркапiталу, або........
Коротше не тих стрiляти, Вiталя, вони в другiй сотнi як мiнiмум, лиш би тихо сидiли, а там як собi...

Сторінок: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 10 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF