Косів: форум міста та району
22:55, 28 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: 1 [2] 3 4 ... 10 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Нетрадиційна орієнтація  (Прочитано 167628 раз)
dj.loo
Новачок


Репутація: 2
Offline

Повідомлень: 14


« Відповідь #15 : 00:00, 27 Квітня 2008 »

Звичайно! А рибки взагалі своєю спермою все потомство у воді порскають. Так що груповуха - це теж природньо.
PS: а ми ще й п'ємо... значить орал теж під цю стяттю канає wink3
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #16 : 17:03, 08 Листопада 2009 »

Ммдаа... підораси - хворба яку треба лікувати так як рак: оперативним втручанням, хіміотерапією та опроміненням, але це всьо зразу. на це уродство дивлятся діти, які можуть подумати: шо може то так модно, може попробувати як то бути гейом. цей контингент треба в резервацію, десь на острови, з радіоактивними та токсичними відходами, а не в телевізор та на сцени.
P.S. якщо чоловік побудував тисячу мостів і раз відсмоктав член, то він не будівельник мостів, він - підораст.

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
Аля
Відвідувач


Репутація: 6
Offline

Повідомлень: 75


« Відповідь #17 : 16:13, 17 Листопада 2009 »

Ммдаа... підораси - хворба яку треба лікувати так як рак: оперативним втручанням, хіміотерапією та опроміненням, але це всьо зразу. на це уродство дивлятся діти, які можуть подумати: шо може то так модно, може попробувати як то бути гейом. цей контингент треба в резервацію, десь на острови, з радіоактивними та токсичними відходами, а не в телевізор та на сцени.
P.S. якщо чоловік побудував тисячу мостів і раз відсмоктав член, то він не будівельник мостів, він - підораст.
Абсолютно правильно! Це НЕНОРМАЛЬНО!Як на мене то люди стають "такими".1) в наслідок психологічної травми завданої представником протилежної статі. Якщо чоловік став геєм-значить він не може задовільнити жінку(і вона йому це сказала), а жінка не шукала би пригод на..., якби отримала те, чого хоче від  чоловіка. 2) бісяться із жиру(вже все попробував(ла)ще хочу отакого...) Лікувати треба, але не так кардинально, думаю в пригоді стане народний рецепт "треба доброго хлопа, який би зробив дві речі:1) добре дав у писок, 2) показав би , що ЧОЛОВІК значить."

Просте все-мудре, мудре-вічне...
Vlad
Абориген


Репутація: 37
Offline

Повідомлень: 567


« Відповідь #18 : 16:39, 17 Листопада 2009 »

Ммдаа... підораси - хворба яку треба лікувати так як рак: оперативним втручанням, хіміотерапією та опроміненням, але це всьо зразу. на це уродство дивлятся діти, які можуть подумати: шо може то так модно, може попробувати як то бути гейом. цей контингент треба в резервацію, десь на острови, з радіоактивними та токсичними відходами, а не в телевізор та на сцени.
P.S. якщо чоловік побудував тисячу мостів і раз відсмоктав член, то він не будівельник мостів, він - підораст.
Абсолютно правильно! Це НЕНОРМАЛЬНО!Як на мене то люди стають "такими".1) в наслідок психологічної травми завданої представником протилежної статі. Якщо чоловік став геєм-значить він не може задовільнити жінку(і вона йому це сказала), а жінка не шукала би пригод на..., якби отримала те, чого хоче від  чоловіка. 2) бісяться із жиру(вже все попробував(ла)ще хочу отакого...) Лікувати треба, але не так кардинально, думаю в пригоді стане народний рецепт "треба доброго хлопа, який би зробив дві речі:1) добре дав у писок, 2) показав би , що ЧОЛОВІК значить."
Блін аж смішно читати. Шо вони вам поганого зробили? Мене також дратують люди які на публіку виносять свою орієнтацію і тому подібне. Але бити жінку в писок за її орієнтацію??? ЦЕ означає "показав би , що ЧОЛОВІК значить."Huh?
Я в шоці)))) може ше на ватрі палити почнемо? ((((=
Аля
Відвідувач


Репутація: 6
Offline

Повідомлень: 75


« Відповідь #19 : 16:50, 17 Листопада 2009 »

А хто сказав що жінку?!?!? Перша частина для чоловіка, друга для жінки. А "показав би що чоловік значить" означає, щоб догодив ТАК, щоб ніякі дурощі в голову не лізли.

Просте все-мудре, мудре-вічне...
Galen
Абориген


Репутація: 27
Offline

Повідомлень: 1197
Awards: KosivArt Аватар 2009

Світ нікому не обіцяв бути справедливим.


« Відповідь #20 : 17:01, 17 Листопада 2009 »

А "показав би що чоловік значить" означає, щоб догодив ТАК, щоб ніякі дурощі в голову не лізли.
А шо той "сиротьи" чоловік виноватий шо не годен вгодити))))))
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #21 : 17:01, 17 Листопада 2009 »

Vlad +5
Вам дай волю- точно на ватрах палити почнете
Як на мене- хай собi, як хоче хто... Аби лиш мене не чiпали!! Я про не чiпали не на вулицi маю на увазi (вони ще не скоро до цього дiйдуть у нас, не Голландiя), а про телебачення та iншi ЗМI. Хай собi будуть геi, а от пiдорасiв типу Мойсеева- треба топити. Я цьго не хочу бачити, й не хочу аби моi дiти бачили.

Аля
Відвідувач


Репутація: 6
Offline

Повідомлень: 75


« Відповідь #22 : 17:04, 17 Листопада 2009 »

Блін аж смішно читати. Шо вони вам поганого зробили?
Я скажу, що поганого-погано те що вони мало того це не скривають, а ще прав якихось хочуть... у мене , наприклад , росте два синочки, і я намагаюсь їх відгородити, щоб отаке вони не те що не зустріли чи , не приведи Господи , побачили, а щоб навіть чути цього не чули! Люди, це ж  страшенний гріх!!

Просте все-мудре, мудре-вічне...
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #23 : 17:04, 17 Листопада 2009 »

А "показав би що чоловік значить" означає, щоб догодив ТАК, щоб ніякі дурощі в голову не лізли.
А шо той "сиротьи" чоловік виноватий шо не годен вгодити))))))
Деяким нiякий чоловiк не годен, потiм виявляеться, що iм жiнка треба була..

wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #24 : 17:07, 17 Листопада 2009 »

Я вас двох не перекричу, йду звiдси, бо далi курцiв на ватрах будуть палити, а я зараз з дзигарем в зубах...

Аля
Відвідувач


Репутація: 6
Offline

Повідомлень: 75


« Відповідь #25 : 17:09, 17 Листопада 2009 »

А я все одно цього не розумію!! і не приймаю!!!

Просте все-мудре, мудре-вічне...
Аля
Відвідувач


Репутація: 6
Offline

Повідомлень: 75


« Відповідь #26 : 17:13, 17 Листопада 2009 »

Я вас двох не перекричу, йду звiдси, бо далi курцiв на ватрах будуть палити, а я зараз з дзигарем в зубах...
курців то за що?В мене чоловік палить, правда звісно не при дітях..Паліть собі скільки влізе-це нормально. Це не аморально(на мою думку) - це просто шкідлива звичка, я от ,наприклад, п"ю багато кави, але це ж не порівняєш.
P.S. Якраз піду вип"ю чашку, а то щось розійшлася...

Просте все-мудре, мудре-вічне...
Galen
Абориген


Репутація: 27
Offline

Повідомлень: 1197
Awards: KosivArt Аватар 2009

Світ нікому не обіцяв бути справедливим.


« Відповідь #27 : 17:26, 17 Листопада 2009 »

Хто як хоче, так і афини збирає.
Це я прочитала десь тут на форумі, тільки не пам'ятаю де і хто написав.
Аля
Відвідувач


Репутація: 6
Offline

Повідомлень: 75


« Відповідь #28 : 17:36, 17 Листопада 2009 »

Vlad-" Але бити жінку в писок за її орієнтацію???" Склалось враження, що у тебе є якийсь перелік у якому вказано за що можна було би вдарити жінку. "Дівчаток бити не можна"-це ж у кожного хлопця у вухах ще з садочка(мало б бути...)

Просте все-мудре, мудре-вічне...
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #29 : 17:42, 17 Листопада 2009 »

Vlad +5
Вам дай волю- точно на ватрах палити почнете
Як на мене- хай собi, як хоче хто... Аби лиш мене не чiпали!! Я про не чiпали не на вулицi маю на увазi (вони ще не скоро до цього дiйдуть у нас, не Голландiя), а про телебачення та iншi ЗМI. Хай собi будуть геi, а от пiдорасiв типу Мойсеева- треба топити. Я цьго не хочу бачити, й не хочу аби моi дiти бачили.
цікаво які критерії сортування на геїв (які хай собі будуть) та підорасів типу Мойсєєва(яких топити треба)
я б хотів би шо б видавали ліцензію на відстріл: підорасів, геїв, педофілів.... платив би любі гроші, а якшо не стало би лаве, то ходив би на бракон"єрку.  icon_fight1

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
Сторінок: 1 [2] 3 4 ... 10 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF