Косів: форум міста та району
23:08, 28 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 45 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Шо нового в Косові?  (Прочитано 528232 раз)
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #195 : 18:13, 09 Вересня 2011 »

не в курсі, запитаю

upd: якшо кататись по Косову — до 2 днів
anv
Абориген


Репутація: 13
Offline

Повідомлень: 701


« Відповідь #196 : 18:23, 11 Вересня 2011 »

По району розвісили реклами від ПР: мол ми щось робимо з того, що обіцяли(на фоні дит майданчика). Цікаво на що витратили більше грошей? На майданчик чи на рекламу?
vyluzja Franka
Абориген


Репутація: 50
Offline

Повідомлень: 832

життя шкодить здоров'ю


« Відповідь #197 : 15:51, 12 Вересня 2011 »

Мабуть є. На майданчик справді давли гроші з ПР, але без колядування по підприємцях не обійшлося(певне їх теж зарахували до своєї партії разом з Тигипком, Литвином і іншими). Знаю декількох підприємців, які вшоці дізналися, що вони мають великий намір підтримати ПР в фінансуванні.
До речі цих людей які долучилися до цієї справи, але не є членами ПР, згадано в ГК, нижче під статтею про відкриття майданчика, дивно чого не в самій статті ...партійна чистота чи шось таке?  Smiley
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #198 : 17:25, 12 Вересня 2011 »

Список з газети: О.В.Мочерняк, Г.Д.Стефурак, С.І.Штундер, О.С.Лоп’янецький, Л.В.Абашин, В.В.Улич, Я.Я.Ємчура, М.М.Феркалюк, Л.В.Сіглер, Г.І.Гаджук, А.А.Николюк, Р.В.Бейсюк, А.В.Урбанович, Роман і Микола Кушнірчуки, Ю.І.Грималюк, М.Р.Ільницький, В.Ф.Гондурак, П.І.Біленчук, Б.В.Лаврук, В.М.Дощук, Т.В.Васільєва, В.І.Онисько, Т.В.Мазін, В.І.Кашинський, А.В.Бурдяк, В.І.Вікторів, В.К Брошкевич, О.С.Данилюк (Львів).
anv
Абориген


Репутація: 13
Offline

Повідомлень: 701


« Відповідь #199 : 17:32, 12 Вересня 2011 »

До речі цих людей які долучилися до цієї справи, але не є членами ПР, згадано в ГК, нижче під статтею про відкриття майданчика, дивно чого не в самій статті ...партійна чистота чи шось таке?  Smiley
І взагалі на сітілайтах теж знайшлось би місце при бажанні для не партійних спонсорів. Це класна практика виконувати обіцянки за чужий кошт.
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #200 : 17:38, 12 Вересня 2011 »

Тільки послідній дурень може купитись  на цей дешевий піар.
Адже всім відомо,що більшість  фінансових потоків в країні проходять через партію влади.А тут нам кинули кістку,раніше у нас відібрану.Ще й грошей їм не стало,у підприємців дозичали.
anv
Абориген


Репутація: 13
Offline

Повідомлень: 701


« Відповідь #201 : 17:47, 12 Вересня 2011 »

Тільки послідній дурень може купитись  на цей дешевий піар.
Адже всім відомо,що більшість  фінансових потоків в країні проходять через партію влади.А тут нам кинули кістку,раніше у нас відібрану.Ще й грошей їм не стало,у підприємців дозичали.
У нас і так або ти дурень або в ПР регіонів. то по ходу я перше. А як на рахунок сітілайтів з квоти міськради відреагують ті "дурні" партії що не з регіонами?
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #202 : 17:51, 12 Вересня 2011 »

У нас і так або ти дурень або в ПР регіонів. то по ходу я перше. А як на рахунок сітілайтів з квоти міськради відреагують ті "дурні" партії що не з регіонами?

А що,є сітілайти,що належать міськраді?Вперше чую.
Хоча,цим питанням не цікавився.
vyluzja Franka
Абориген


Репутація: 50
Offline

Повідомлень: 832

життя шкодить здоров'ю


« Відповідь #203 : 18:00, 12 Вересня 2011 »

Список з газети: О.В.Мочерняк, Г.Д.Стефурак, С.І.Штундер, О.С.Лоп’янецький, Л.В.Абашин, В.В.Улич, Я.Я.Ємчура, М.М.Феркалюк, Л.В.Сіглер, Г.І.Гаджук, А.А.Николюк, Р.В.Бейсюк, А.В.Урбанович, Роман і Микола Кушнірчуки, Ю.І.Грималюк, М.Р.Ільницький, В.Ф.Гондурак, П.І.Біленчук, Б.В.Лаврук, В.М.Дощук, Т.В.Васільєва, В.І.Онисько, Т.В.Мазін, В.І.Кашинський, А.В.Бурдяк, В.І.Вікторів, В.К Брошкевич, О.С.Данилюк (Львів).
Проста арифметика - 28 підприємців, ну напевне скинули як мінімум десь по грн. 500 а швидше всього і по більше. При чому, переважно якщо щось збирають то переважно міська рада,  а тут ПР.
anv
Абориген


Репутація: 13
Offline

Повідомлень: 701


« Відповідь #204 : 18:01, 12 Вересня 2011 »

А що,є сітілайти,що належать міськраді?Вперше чую.
Хоча,цим питанням не цікавився.

То ж не цікавився і 100% не скажу, але є 2 виділених міській раді під соц рекламу(виділені власником сітілайтів при попередньому сходняку депутатів). Походу той весь піар- це і є соц реклама з подачі(або з мовчазної згоди) міськради.
anv
Абориген


Репутація: 13
Offline

Повідомлень: 701


« Відповідь #205 : 18:07, 12 Вересня 2011 »

Проста арифметика - 28 підприємців, ну напевне скинули як мінімум десь по грн. 500 а швидше всього і по більше. При чому, переважно якщо щось збирають то переважно міська рада,  а тут ПР.
Дитячий майданчик був необхідний для дітвори і питання реально наболіле. В Косові є багато соціально відповідальних людей, які могли б долучитися і раніше. В тому що це зорганізували з ПР їх велика заслуга Оплески. Дітям до лампочки за чиї гроші забавка. Правда ці реклами з виконанням обіцянок - то вже перебор(профінансуйте на всі 100% тоді піартесь аж потріскайте)
Синиця
синьоока пташка;)
Фахівець


Репутація: 22
Offline

Повідомлень: 327

Христина Стринадюк


« Відповідь #206 : 20:18, 12 Вересня 2011 »

Проста арифметика - 28 підприємців, ну напевне скинули як мінімум десь по грн. 500 а швидше всього і по більше. При чому, переважно якщо щось збирають то переважно міська рада,  а тут ПР.
Є й такі, які не захотіли афішувати і "світитися". Список не повний, але то може й добре. Єдине, що можу точно сказати - деякі підприємці спонсорнули більше, ніж 500грн. А те, що то є ПР, я думаю, не має бути таким важливим для нас - головне, що майданчик є і діти мають чим тішитись Smiley

wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #207 : 23:03, 12 Вересня 2011 »

...В тому що це зорганізували з ПР їх велика заслуга Оплески. Дітям до лампочки за чиї гроші забавка. ..
От ключовий момент. Чому якась iнша партiя не органiзувала? Навiть якщо би партiя й нi коп1йки не дала, але зiбрала грошей + саме будiвництво (що само по собi коштуе) то вже плюс. Головне- зримий матерiальний результат для мiста, а далi- якщо вам то треба, то хоч обпiарьтеся, менi не шкода sarcastic_hand

ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #208 : 10:07, 13 Вересня 2011 »

От ключовий момент. Чому якась iнша партiя не органiзувала? Навiть якщо би партiя й нi коп1йки не дала, але зiбрала грошей + саме будiвництво (що само по собi коштуе) то вже плюс. Головне- зримий матерiальний результат для мiста, а далi- якщо вам то треба, то хоч обпiарьтеся, менi не шкода sarcastic_hand


 Тому що головний спонсор - Пузіков - виявився в списку ПР.
Якщо говорити про дитячий майданичик з самого початку - то була думка поставити його за річкою,в скверику біля Франка.Віталій зголосився,але з умовою,що майданчик має бути під його магазином.І це природньо,бо дає переваги в конкурентній боротьбі.
Але для чого партії робити з цього піар?
Будівництво майданчиків,ремонт доріг у місті - це тупа господарка.
І якби звернулись до всіх підприємців,і тих,які не є прихильниками ПР - то пісочок не засипався би в останню ніч перед фестивалем.А може й на бруківку коштів вистачило б .
А якщо вже приписувати собі  заслуги - то хай би писали,що з 13-ти земельних ділянок,наділених на об"їздній на останній сесії - мінімум три пішли близьким родичам і протеже депутатів ПР.



vyluzja Franka
Абориген


Репутація: 50
Offline

Повідомлень: 832

життя шкодить здоров'ю


« Відповідь #209 : 10:36, 13 Вересня 2011 »

А те, що то є ПР, я думаю, не має бути таким важливим для нас - головне, що майданчик є і діти мають чим тішитись Smiley
Я теж притримуюсь такої думки, якщо це на користь місту і його жителям, я тільки за те. Просто, в місті багато роботи робиться але без пафосу. Думаю що всі розуміють що живуть в одному місті і хочеться щоб воно ставало кращим.
Сторінок: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 45 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF