Косів: форум міста та району
05:27, 29 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 16 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Косівські дороги...  (Прочитано 198550 раз)
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #120 : 20:25, 26 Грудня 2011 »

Тоді треба тему перейменувати на "маємо те на що грошей вистачило", а взагалі цікаво побачити тебе захисником влади. А про співпрацю написав не від небажання щось там вивчати, а просто про наболіле в довільній формі. А з того, що ти написав випливає, що ні влада ні дороги в нас не покращаться...
я далеко не захисник влади, просто проблема  набагато глибша ніж чиєсь небажання підсипати дорогу

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
anv
Абориген


Репутація: 13
Offline

Повідомлень: 701


« Відповідь #121 : 20:34, 26 Грудня 2011 »

я далеко не захисник влади, просто проблема  набагато глибша ніж чиєсь небажання підсипати дорогу
Якщо чесно то я був здивований(не знаю з якою регулярністю, але саме перехрестя там почали підсипати). А глибина цієї проблеми криється в нашому менталітеті і загалом дороги нічим не відрізняються від загального стану справ в державі. Поборемо інші проблеми і будуть гарні дороги(принаймі я так думаю)
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #122 : 20:46, 26 Грудня 2011 »

проблема в керевній верхушці нашої країни а саме: в законах, в  корупційних схемах, в ДАІ...а також деякі водії контрольний цвях забивають в труну з нашими сподіваннями на хороші дороги.

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #123 : 00:23, 27 Грудня 2011 »

проблема в керевній верхушці нашої країни а саме: в законах, в  корупційних схемах, в ДАІ...а також деякі водії контрольний цвях забивають в труну з нашими сподіваннями на хороші дороги.
Питання без всякого пiдтексту, просто питання юридично непiдкованого. А може мiсцева влада без всякоi "верхушки" заставити пiдприемця 50-100 метрiв бiля свого офiсу чи виробництва привести до рiду? Наскiльки знаю- в бундесi якось так. Що заважае тим "буржуям", що виходять фасадом на Люльчука зробити щось?

Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #124 : 13:30, 27 Грудня 2011 »

В мене знайомі в Київській області, в одному райцентрі ставили в центрі міста будку, типу ларька, але порівняно великого. То їм дозволили це зробити з умовою (звичайно крім всіх необхідних документів), що вони довкола тієї будки розрівняють асфальт, проведуть освітлення щось типу того. Вони погодилися.  Smiley
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #125 : 16:23, 27 Грудня 2011 »

місцева влада наскільки я знаю, затвердила максимально-допустимі ставки на єдиний податок, думаю після такого рішення тяжко вести переговори з підприємцями.
в "бундесі" і всіх цивілізованих країнах місцева влада має найбільші повноваження і левова частка податків лишається в місцевому бюджеті а не заберається в "центр" для розкрадання через корупційні схеми і системи відкатів. в країнах третього світу: Україна, Росія, Білорусь, Гондурас....центральна влада - кримінальні клани, які за допомогою виданих під себе законів роблять все навпаки.
відносно "заставити пiдприемця 50-100 метрiв бiля свого офiсу чи виробництва привести до рiду" це методи країн третього світу, з тоталітарними режимами а не "бундеса". в "бундесі" підприємці сплачують посильну плату за виконані послуги комунальним службам які мають чим і з ким надавати послуги.

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #126 : 16:25, 27 Грудня 2011 »

В мене знайомі в Київській області, в одному райцентрі ставили в центрі міста будку, типу ларька, але порівняно великого. То їм дозволили це зробити з умовою (звичайно крім всіх необхідних документів), що вони довкола тієї будки розрівняють асфальт, проведуть освітлення щось типу того. Вони погодилися.  Smiley
в КОСОВІ ситуація такаж,для простих підприємців.

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
anv
Абориген


Репутація: 13
Offline

Повідомлень: 701


« Відповідь #127 : 17:50, 29 Грудня 2011 »

Вже всьо, вода не тічьот, але є яма після ремонту, але її лекше обїхати, як гололід посеред літа(нашу зиму інакше й не назвеш)
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #128 : 18:01, 29 Грудня 2011 »

Вже всьо, вода не тічьот, але є яма після ремонту, але її лекше обїхати, як гололід посеред літа(нашу зиму інакше й не назвеш)
я вчора в ночі чуть не провтикав ту ямку. сцука, уроди ніяки попереджень wall

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
anv
Абориген


Репутація: 13
Offline

Повідомлень: 701


« Відповідь #129 : 18:58, 17 Січня 2012 »

Не дорога, а каток! Підсипано в рідкісних місцях. Наша влада чекала-чекала на зиму, а вона оп і негадано сніг... зимою... хто таке бачив... може не прибирати... по прогнозу то лиш на декілька днів...  wall
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #130 : 21:52, 17 Січня 2012 »

Не дорога, а каток! Підсипано в рідкісних місцях. Наша влада чекала-чекала на зиму, а вона оп і негадано сніг... зимою... хто таке бачив... може не прибирати... по прогнозу то лиш на декілька днів...  wall
така сама сетуація у Франківську, Коломиї - щойно звідти. але мене така дорога пре - Ультрагріп 500 рулить good подрайвував файно crazy

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
anv
Абориген


Репутація: 13
Offline

Повідомлень: 701


« Відповідь #131 : 16:23, 18 Січня 2012 »

По вул.Бандери на повороті біля "Пінопластового" будинку вирвало люк. Будьте обережні при об"їзді
anv
Абориген


Репутація: 13
Offline

Повідомлень: 701


« Відповідь #132 : 15:12, 25 Січня 2012 »

Не дорога, а ковзанка. Не знаю, які там шини допомагають, але найкраще зараз взяти ковзани(буде і швидше та й безпечніше). На спуску біля пошти 3-4 машини притулилися то тоді там і підсипали. Напевне наш мер, як і Лукашенко любитель хокею...
vyluzja Franka
Абориген


Репутація: 50
Offline

Повідомлень: 832

життя шкодить здоров'ю


« Відповідь #133 : 16:22, 25 Січня 2012 »

Не дорога, а ковзанка. Не знаю, які там шини допомагають, але найкраще зараз взяти ковзани(буде і швидше та й безпечніше). На спуску біля пошти 3-4 машини притулилися то тоді там і підсипали. Напевне наш мер, як і Лукашенко любитель хокею...
... вони в зговорі з автомайстрами Smiley .. а якшо серйозно, я ото скільки разів був в міській раді постійно забуваю запитати чого не пілсипано. Наскільки я зрозумів, з теперішнім бюджетом вже нема кому й пісок розкидати. Але я зараз дізнаюсь - мусять бути якісь об"єктивні причини.
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #134 : 19:01, 25 Січня 2012 »

а якшо серйозно, я ото скільки разів був в міській раді постійно забуваю запитати чого не пілсипано. Наскільки я зрозумів, з теперішнім бюджетом вже нема кому й пісок розкидати. Але я зараз дізнаюсь - мусять бути якісь об"єктивні причини.
та забий, кіко тої теперішньої зими. гірше з тротуарами вже задумався над купівлею "кошок" :crazy:а якшо серйозно то найбільше переживаю за вагітних жінок шо ходять нашими тротуарами Sad

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
Сторінок: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 16 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF