Косів: форум міста та району
07:51, 29 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Голосування
Питання: Чому я користуюсь піратською копією Windows
А хіба є вибір?
Якби була змога купив би ліцензійний
Ліцензійний Windows -  гроші на вітер. Хто хоче най собі купує Smiley
Ніколи не думав над цим питанням
Хто сказав що в мене піратська копія??
Windows - це не для мене

Сторінок: [1] |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Linux, яке в нього майбутнє?  (Прочитано 17464 раз)
Vlad
Абориген


Репутація: 37
Offline

Повідомлень: 567


« : 05:56, 10 Жовтня 2007 »

Офіційна версія Linux з'вилась у 92 році, тобто 15 років назад. З того часу він продовжує розвиватись, як двійник Unix. Це багато задачна система, яка дозволяє створювати по, легко розгортається як сервер. Він не тільки підтримує відомі програми але й включає в себе власне програмне забезпечення, яке дозволяє створювати сервери Internet (Web-серверів та мильних серверів).
Є декілька способів виконання Windows програм на Linux, а також існують емулятори інших ОС.
  Також перевагою є те що Linux поширюється безкоштовно. Але нажаль (з власного досвіду) він потребує більше уваги та часу (особливо для початківців) ніж Windows.
  Наша країна розвивається і не важко передбачити, що скоро ера піратського ПЗ закінчиться і тоді встане вибір, платного та безкоштовного ПЗ.
Хтось має думки з цього приводу? Поділіться
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #1 : 10:00, 10 Жовтня 2007 »

Я б краще купив вінду, ніж розбирався з лінуксом.
Fend
Новачок


Репутація: 4
Offline

Повідомлень: 47


« Відповідь #2 : 16:00, 11 Жовтня 2007 »

Я згідний з вище сказаним, і я би сам перейшов на цю систему, але нема коли роздуплятися.

dimon
Відвідувач


Репутація: 4
Offline

Повідомлень: 90


« Відповідь #3 : 16:29, 11 Жовтня 2007 »

та шо там роздуплятись - є купа графічних оболочок під лінух, та й софта багато, офіс наприклад.
Vlad
Абориген


Репутація: 37
Offline

Повідомлень: 567


« Відповідь #4 : 19:44, 13 Жовтня 2007 »

та шо там роздуплятись - є купа графічних оболочок під лінух, та й софта багато, офіс наприклад.
Згоден. Наприклад, я собі поставив Лінукс і ніяких проблем немав з тим як редагувати текстові файли, включати музику і тд. Всі програми які позволяють це робити були вже включені в самий Лінукс, тобто мені не прийшлося встановлювати додатково нічого (як це робиться на Віндовсі). І драйвера він сам підібрав під мій комп. Але якщо б він їх не підібрав, я навіть не знаю як би я їх потім сам встановлював тут треба трохи часу потратити щоб розібратись. Вінда хоч нічого сама не шукає, але там всі і так уже знають що і куда.
IVP
Ст. модератор


Репутація: 58
Offline

Повідомлень: 1987

Moskalowka


« Відповідь #5 : 20:11, 13 Жовтня 2007 »

Мені більш довподоби віндовс 95  Cheesy Cheesy Cheesy
Сторінок: [1] |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF