Косів: форум міста та району
11:26, 19 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: 1 ... 4 5 [6] 7 8 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Косівська газета "Гуцульський край" - що скажете?  (Прочитано 106380 раз)
Тарас Пасимок
Абориген


Репутація: 49
Offline

Повідомлень: 2572


« Відповідь #75 : 12:24, 26 Грудня 2011 »

Певно у верховинській газеті ше більше статей про владу, раз вона так сподобалась депутатам.
Вони чомусь думають, що якщо газета фінансується районним бюджетом, то в ній повинні бути лише депутатські і політичні публікації  

чесно кажучи, то для журналістів та людей, які в тому трохи пертають, то газета "Верховинські Вісті" одна з найстаріших та найавторитетніших на рівні області - і багато відомих журналістів починали кар'єру саме там!

тому не дивно, що цю газету ставлять в приклад!

до речі про Верховину - там є районна та міська газета, районне радіо та радіо просвіти, а нещодавно прийняли рішення про відкриття районного телебачення і щось мені підказує інтуїція, то зроблять вони це якісно, а не так, як в нас!

і то бюджет там явно не більший за наший і населення менше -питання - чому вони можуть, а ми ні?

anv
Абориген


Репутація: 13
Offline

Повідомлень: 701


« Відповідь #76 : 15:04, 26 Грудня 2011 »

до речі про Верховину - там є районна та міська газета, районне радіо та радіо просвіти, а нещодавно прийняли рішення про відкриття районного телебачення і щось мені підказує інтуїція, то зроблять вони це якісно, а не так, як в нас!

і то бюджет там явно не більший за наший і населення менше -питання - чому вони можуть, а ми ні?


ну ти й понаписував. Я аж три рази перечитував(просто думав чи то ти це написав чи я). Знову прозріння...
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #77 : 13:57, 30 Грудня 2011 »

до речі у верховинської газети бюджет втричі більший ніж в ГК...
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #78 : 20:00, 02 Січня 2012 »

Передплата ГК на 2012:
http://gk.if.ua/subscription/
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #79 : 23:33, 11 Січня 2012 »

Тепер на сайті працює підписка: можна отримувати нові статті на пошту або читати в зручному форматі чи рсс-рідері.

* gk.jpg (16.58 Кб - завантажено 694 раз.)
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #80 : 18:48, 16 Січня 2012 »

Районна рада обрала редактора газети «Гуцульський край»

47 депутатських голосів із 63 депутатів районної ради, які взяли участь у голосуванні, було віддано за кандидатуру Безпалової Лідії Романівни, яка до моменту обрання редактором газети обіймала посаду начальника архівного відділу Коломийської міської ради.
Тарас Пасимок
Абориген


Репутація: 49
Offline

Повідомлень: 2572


« Відповідь #81 : 19:07, 16 Січня 2012 »

хм, хід коньом не інакше  Smiley
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #82 : 21:40, 16 Січня 2012 »

Це засада Sad
Я попробував пiдписатися, тепер приходить щодня по статтi в одному листi. Ау!, я архiв свiжого номеру хотiв! (або просто повiдомлення що вийшов свiжий номер, з лiнком). Тепер не можу знайти кнопку де вiдписатися, прийдеться видно касперу це забивати як спам

KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #83 : 22:44, 16 Січня 2012 »

наразі потрібного плагіна для повідомлення про конкретну замітку я не знайшов

wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #84 : 23:06, 16 Січня 2012 »

наразі потрібного плагіна для повідомлення про конкретну замітку я не знайшов


Хотiлося щось таке, щоб новина вела на цю сторiнку з можливiстю зразу скачати. Тобто примiтивно нагадати що вийшов новий номер. А зараз менi на пошту почали кусочками слати Sad

* Image 3.png (147.73 Кб - завантажено 632 раз.)

KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #85 : 23:29, 16 Січня 2012 »

Розумію твоє техн. завдання, але автоматизувати його наразі не получається.

Зараз приходить короткий анонс кожної нової публікації. Тобто пробігся очима по тексту в листі, якщо цікаво — клацаєш і читаєш всю публікацію, не цікаво — пропускаєш.
А посилання про відписку є внизу: To stop receiving these emails, you may unsubscribe now.
jordanov
Новачок


Репутація: 0
Offline

Повідомлень: 3


« Відповідь #86 : 23:41, 16 Січня 2012 »

Районна рада обрала редактора газети «Гуцульський край»

47 депутатських голосів із 63 депутатів районної ради, які взяли участь у голосуванні, було віддано за кандидатуру Безпалової Лідії Романівни, яка до моменту обрання редактором газети обіймала посаду начальника архівного відділу Коломийської міської ради.

передавало місцеве ббс шо після голосування в приміщенні газети були здійснені певні окультні дії чорної магії на знак протесту і звістка про них вже досягла нового редактора який почав сумніватись в своєму світлому майбутньому

о врємєна, о нрави ...
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #87 : 23:55, 16 Січня 2012 »

передавало місцеве ббс шо після голосування в приміщенні газети були здійснені певні окультні дії чорної магії на знак протесту

навіть здогадуюсь хто це був crazy

Born stupied? Try again!
♠S.Y.♠
Абориген


Репутація: 21
Offline

Повідомлень: 616

Май нейм Юра . Foto by Nikon.


« Відповідь #88 : 12:42, 17 Січня 2012 »

Дайте біографію нового редактора .

В нас єдина мета - Україна свята, нездолана ніким і ніколи !!!
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #89 : 16:55, 22 Січня 2012 »

Безпалова  Лідія Романівна народилась 5 червня 1959 року в селищі Заболотові, Снятинського району, Івано-Франківської області, українка, одружена. Разом із чоловіком  проживають у  селищі Яблунові Косівського району і виховують двох доньок.

У 1982 році закінчила факультет журналістики  Львівського державного університету ім. І.Франка. Працювала в газетах Івано-Франківська, Коломиї на різних посадах від кореспондента-випускового до редактора  редакції радіомовлення Коломийської міської ради.

З 1995 року працювала  у Коломийській  міській раді. Очолювала  відділ  внутрішньої політики та архівний відділ міської ради.
Сторінок: 1 ... 4 5 [6] 7 8 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF