Не стійте осторонь (ВО «Свобода» у Косівському районі)
Косів: форум міста та району
14:23, 28 Вересня 2020 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: [1] |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Не стійте осторонь (ВО «Свобода» у Косівському районі)  (Прочитано 4796 раз)
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6450


« : 13:49, 07 Лютого 2008 »

У неділю 20 січня відбулася звітно-виборна конференція районної організації ВО «Свобода». Перед делегатами виступив її голова, депутат районної ради Р. Матейчук.

Останні 8 місяців свободівці активно працювали у Косівському районі. Вони були присутні на урочистостях, вшановуючи пам'ять Р. Шухевича у с. Тюдові, С. Бандери в Старому Угринові та Середньому Березові, на відкритті погруддя Л. Кобилиці у Вижниці і т. п.

Основа виступів усіх делегатів — це «Програма захисту українців», з якою «Свобода» йшла в парламент. За 16 років незалежності України 5 мільйонів українців передчасно померли. Причини — матеріальні нестатки, злидні, важкі умови життя, безробіття, мізерні пенсії, недоступність нашої «безплатної» медицини. За цей же час 7 мільйонів українців були витіснені з України безробіттям та злиднями, і ця цифра постійно зростає. Мільйони сімей опинилися на межі розпаду або й розпалися. Мільйони дітей живуть без сімейної опіки — сиротами при живих батьках. Батьки компенсують свою відсутність грішми та речами, якими ці діти розпоряджаються на власний розсуд. «Італійські діти» — це нове поняття, яке з'явилося на означення цих бездоглядних дітей, котрі в результаті деморалізуються і криміналізуються.

У той же час, за офіційними даними, в Україну в'їхали 6,8 мільйона іммігрантів. Яка країна світу може витримати такий наплив іммігрантів без шкоди для власного, населення?

Увесь інформаційний простір України, тобто головний формат громадської думки і суспільної свідомості, в руках неукраїнців. Це випадковість чи закономірність? І які перспективи української нації за таких умов?

Народ опинився під владою антинародних та антинаціональних сил, які зводять до мінімуму політичні права корінної нації (а це майже 80% населення), захоплюють і використовують виключно у власних інтересах державний механізм, фінансову сферу, економіку, інформаційний простір країни, намагаються штучно ділити і деморалізувати, денаціоналізувати націю, щоб унеможливити її згуртування під прапором своєї національної ідеї, і національне державотворення і народовладдя.

Зараз відбувається перереєстрація членів ВО «Свобода» у Косівському районі. Ми запрошуємо молодь, небайдужих, активних людей, які не хочуть стояти осторонь. Недарма слова Т.Г.Шевченка, з якими ВО «Свобода» далі вперто буде відстоювати інтереси української нації «Борітеся — поборете, Вам Бог помагає» — актуальні, як ніколи.

У роботі конференції взяв участь та виступив Р. Зелик — заступник голови обласної організації ВО «Свобода».

Прес-служба районної організації ВО «Свобода».
Сторінок: [1] |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2020 KosivArt | Працює на SMF